Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
το απόγευμα να πάω κατευθειαν στην δουλεια ή να έρθω πρωτα σπίτι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
ας με ακούσει κάποιος τελωσπάντων. κοντεύω να σαλτάρω...:(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:(



:hug: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
ας με ακούσει κάποιος τελωσπάντων. κοντεύω να σαλτάρω...:(:'(:'(:'(
Ακούμε, ακούμε :) :) :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αύριο πάλι Γλασκώβη. Να πω ότι περιμένω με τρέλα, θα είναι ψέμμα. Να πω ότι θέλω να κάτσω εδώ, πάλι ψέμμα θα είναι. Αισθάνομαι τόσο μετέωρη. Ότι δεν ανήκω πουθενά. Εδώ από ένα σημείο και μετά αισθάνομαι παράσιτο, εκεί ξέρω ότι θα αισθανθώ ασφυκτικά. Πόσο καλύτερα ήταν οργανωμένη η ζωή μου πέρισυ!Φρικάρω επειδή οι στιγμές αληθινής χαράς και ξεγνοιασιάς έχουν μειωθεί πολύ.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αύριο πάλι Γλασκώβη. Να πω ότι περιμένω με τρέλα, θα είναι ψέμμα. Να πω ότι θέλω να κάτσω εδώ, πάλι ψέμμα θα είναι. Αισθάνομαι τόσο μετέωρη. Ότι δεν ανήκω πουθενά. Εδώ από ένα σημείο και μετά αισθάνομαι παράσιτο, εκεί ξέρω ότι θα αισθανθώ ασφυκτικά. Πόσο καλύτερα ήταν οργανωμένη η ζωή μου πέρισυ!Φρικάρω επειδή οι στιγμές αληθινής χαράς και ξεγνοιασιάς έχουν μειωθεί πολύ.:/:

Πόσα χρόνια είσαι εκεί? Δε θα ξαναγυρίσεις Ελλάδα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πόσα χρόνια είσαι εκεί? Δε θα ξαναγυρίσεις Ελλάδα?:confused:

Μήνες είμαι εκεί βρε.:P Η πρώτη μου σκέψη είναι να ξαναγυρίσω of course, αλλά όταν ξέρω πως αναγκαστικά θα είμαι εκεί φέτος θέλω να κάνω ποιοτικά πράγματα και να παίρνω το καλύτερο που μπορώ, κάτι που δεν κατορθώνω όσο θα ήθελα. Κι έφαγα και μερικές απογοητεύσεις εδώ, είμαι σε σημείο να θέλω να συζητήσω ΠΟΛΛΑ πράγματα με άτομα εκεί που δεν με ξέρουν καλά, είναι πιο αντικειμενικά και προτιμώ να συζητήσω μαζί τους παρά με τους εδώ φίλους μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μαμημένο ξυπνητήρι.. :kill: :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
δεν μπορεί, είναι απλά ένας εφιαλτης...:(
θα ξυπνήσω, που θα πάει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
travel μου τι εχεις?:(

:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Arrogant...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
αύριο έχουμε ΑΠΑΙΣΙΟ πρόγραμμα, αλλά που θα πάει.. Παρασκευή είναι.. Θα περάσει γρήγορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ κάνε να πάει καλά αύριο, αχ κάνε να πάει καλά αύριο, αχ κάνε να πάει καλά αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιου, σιτι θινγκ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Και μπροστά απ' τους κολασμένους
περνάω εγώ σαν μια σκιά
που σεργιανάει στον Αδη
τη δικιά σου μυρωδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΨΗΗΗΗ!!!! YAYY! :D



γρήγορα θα περάσει η Παρασκευή τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Να πάω να πιώ ένα καφέ, ή να σαπίσω στο σπίτι μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Αχ κάνε να πάει καλά αύριο, αχ κάνε να πάει καλά αύριο, αχ κάνε να πάει καλά αύριο...

αμήν γιδάκι μου, αμήν...:)

αχ κάνε να είναι το βραδυνό λούκι ανώδυνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
λες να υπάρχει όντως πρόβλημα και να μην το έχω καταλάβει??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top