Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,158 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,133 μηνύματα σε 79,225 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 690 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εισαγωγή σε Ιατρικές της Ευρώπης

fmarulezkd

Μεταπτυχιούχος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 742 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 00:41, 23-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Κανένα πανεπιστήμιο (ιατρικής ή οδοντιατρικής ) με 0 δίδακτρα ?
Όλα της Σουηδίας και μάλλον της Σκανδιναβίας γενικότερα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

marlo

Φοιτητής

H marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H marlo ~never give up~ έγραψε: στις 18:56, 16-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Stavroulaa
Παιδιά τελικά γνωρίζει κανείς αν μετράει ο βαθμός των πανελληνίων ή το απολυτήριο για σπουδές στη Γερμανία;
Εξαρτάται τι θες να σπουδάσεις. Καλύτερα να απευθυνθείς στη DAAD (Γερμανική υπηρεσία ακαδημαϊκών ανταλλαγών) που βρίσκεται στο Goethe Institut στην Αθήνα.
http://www.daad.gr/gr/
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος