Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,758 μηνύματα σε 79,279 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 143 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αξιολογήστε/πληροφορήστε μας για τη σχολή σας!

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Πύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 1,198 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 12:01, 27-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Ακριβώς. Θα υπάρχουν θέματα έκδοσης βίζας και η παραμονή από χώρες της ΕΕ θα έχουν κάποιο περιορισμό όπως ισχύουν στην Ελβετία και Αυστρία, αν δεν συντρέχουν λόγοι σπουδών ή εργασίας. Η Αγγλία μάλιστα θέτει και επιλογή "μεταναστών" με κριτήρια ακαδημαϊκής μόρφωσης (θα το δούμε και αυτό). Η Αγγλία θα είναι μια νέα πονεμένη ιστορία. Πύρο, γενικά μην ακούς καθηγητές Πανεπιστημίου να μιλούν για αγορά εργασίας. Οι άνθρωποι ζουν σε άλλο κόσμο γιατί έχουν λύσει το βιοποριστικό τους και γιατί δεν είσαι το παιδί τους. Τόσο απλά.
Το καταλαβαίνω, απλώς δίνω βαση σε αυτα που λενε επειδή είναι ολοι πολυ νεοι ανθρωποι και ειναι σε συνεχη επαφη με ολα αυτα και ειδικοτερα με τα αντικειμενα του πολιτισμου και της τεχνης.. ευχαριστώ όμως
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,114 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 15:40, 27-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Ακριβώς. Θα υπάρχουν θέματα έκδοσης βίζας και η παραμονή από χώρες της ΕΕ θα έχουν κάποιο περιορισμό όπως ισχύουν στην Ελβετία και Αυστρία, αν δεν συντρέχουν λόγοι σπουδών ή εργασίας. Η Αγγλία μάλιστα θέτει και επιλογή "μεταναστών" με κριτήρια ακαδημαϊκής μόρφωσης (θα το δούμε και αυτό). Η Αγγλία θα είναι μια νέα πονεμένη ιστορία. Πύρο, γενικά μην ακούς καθηγητές Πανεπιστημίου να μιλούν για αγορά εργασίας. Οι άνθρωποι ζουν σε άλλο κόσμο γιατί έχουν λύσει το βιοποριστικό τους και γιατί δεν είσαι το παιδί τους. Τόσο απλά.

Δυστυχως ειναι μεγάλη αληθεία αυτό και αν δεν το καταλάβεις γρηγορά ισως εχεις και προβλήματα στο μελλόν γιατί πιστευεις οτι ολοί περιμένουν εσένα και γνώση που λαμβάνεις ειναι σουπέρ.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,177 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 15:50, 27-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Thoba19
Δυστυχως ειναι μεγάλη αληθεία αυτό και αν δεν το καταλάβεις γρηγορά ισως εχεις και προβλήματα στο μελλόν γιατί πιστευεις οτι ολοί περιμένουν εσένα και γνώση που λαμβάνεις ειναι σουπέρ.
Nαι η νοοτροπία του "ξέρεις ποιος είμαι εγώ ρε", "'έχω σπουδάσει MSc, MD, PGDP, Phd......στο ΕΜΠΑΠΘΑΣΟΕΕ" τη σούπερ γαμάτη γνώση.
Παράθεση

Serotonin (Χαρά)

Νεοφερμένος

H Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H Serotonin έγραψε: στις 21:56, 27-10-19:

Κανείς από σχολή ψυχολογίας, θεάτρου ή κινηματογράφου να μας πληροφορήσει και εμάς;
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Mitsos747, Ziekr, Demy03, Chemwizard