Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,158 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,132 μηνύματα σε 79,225 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 665 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

HMMY, ΗΜΤΥ ή Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής;

jerry_meg_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο jerry_meg_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O jerry_meg_ iratus AVMV έγραψε: στις 06:44, 08-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Jim_Pap
Αξιζει να παω Ceid αντι για ΗΜΜΥ (βολο ξανθη πατρα);
Δεν εχω σκοπο να παω σε ενεργειακο τομεα!
που μενεις εαν επιτρεπεται;εαν ειναι λιγο πιο μακρια η ιδια αποσταση σιγουρα ceid για μενα
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,435 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 07:27, 08-07-19:

Τοτε πήγαινε ceid,είναι αμαρτία να αφιερώσεις τόσες ώρες σε πράγματα που δεν πρόκειται ποτέ να ασχοληθείς .
1
Παράθεση

Jim_Pap (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΔΠΘ (Ξάνθη) . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 11:38, 08-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Samael
Τοτε πήγαινε ceid,είναι αμαρτία να αφιερώσεις τόσες ώρες σε πράγματα που δεν πρόκειται ποτέ να ασχοληθείς .
Για δίκτυα και τηλεπικοινωνιες γίνεται δουλειά στο ceid;
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,435 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 15:02, 08-07-19:

Για δίκτυα και τηλεπικοινωνιες γίνεται δουλειά στο ceid
Εχουν πολλα μαθηματα στα ανωτερα εξαμηνα ως επιλογης οποτε θα υποθεσω πως ναι γινεται. Απ'οτι καταλαβα δεν υπαρχει συγκεκριμενη ροη/κατευθυνση οποτε απλα πρεπει να φροντισεις να παρεις τα καταλληλα μαθηματα .
1
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 329 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 19:09, 08-07-19:

τότε ναι αξίζει , γιατί τα μαθήματα ηλεκτρολογίας ίσως τα βαρεθείς. Το CEID έχει τα πάντα από πληροφορική,τηλεπικοινωνίες κλπ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος