Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,172 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,439 μηνύματα σε 79,254 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 351 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε κλάψει ποτέ σε κάποια ταινία;

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,261 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 22:11, 09-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Die Welle (Το Κύμα) είναι αυτή που λες.
Πώς κλαίτε στον Τιτανικό δεν μπορώ να καταλάβω...
Αυτό που σε κάνει να κλάψεις είναι το γενικότερο κλίμα που κορυφώνεται στο τέλος της ταινίας και δείχνει πώς η αγάπη μένει ανεξίτηλη μέσα στον χρόνο. Μετά πέφτουν και οι τίτλοι τέλους με το "My heart will go on", οπότε πόσο να αντέξει κανείς;

(Τώρα αν έχεις δει 500 φορές τον τιτανικό και δεν νιώθεις τίποτα πια, να κατηγορήσεις την δύναμη της συνήθειας )
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 01:48, 10-12-18:

Χατσικο..
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,431 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 14:24, 10-12-18:

The Boy in the Striped Pajamas
Lilo & Stitch

Ξέρω άκυρο το δεύτερο αλλά σε αυτή τη σκηνή πλάνταξα.
1
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Μεταπτυχιούχος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΤΕΙ/Σέρρες) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,501 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 17:20, 10-12-18:

Παράθεση

pagratios2

Πτυχιούχος

Ο pagratios2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O pagratios2 έγραψε: στις 16:38, 11-12-18:

Τιτανικός
Το πράσινο μίλι
Πολίτικη κουζίνα
the Champ
Forrest Gump
Braveheart
1
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H NastStorm The circle never ends....... έγραψε: στις 18:51, 11-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
The Boy in the Striped Pajamas
Lilo & Stitch

Ξέρω άκυρο το δεύτερο αλλά σε αυτή τη σκηνή πλάνταξα.

το Αγορι με τις ριγε πιτζαμες οντως σε ψυχοπλακωνει πραγματικα..
Σε αναλογο κλιμα σε βαζει και η ταινια ''η λιστα του σιντλερ'' μονο που εχει πιο σκληρες σκηνες.
1
Παράθεση

Triant_3

Φοιτητής

Ο Triant_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O Triant_3 έγραψε: στις 01:35, 12-10-19:

Χατσικο. Δεν το ξαναβλεπω!
1
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 01:38, 12-10-19:

La vita e bella και Hatchiko.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm

Βρείτε παρόμοια