Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,188 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,986 μηνύματα σε 79,289 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 349 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φυσικό Θεσσαλονίκης

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 20:12, 10-10-14:

Απλώς ψάχνω για μια δεύτερη επιλογή σε περίπτωση που δε καταφέρω να περάσω ΗΜΜΥ και η μόνη σχολή που μπορώ να σκεφτώ είναι αυτή. Φοβάμαι όμως για το ενδεχόμενο να μην "ενθουσιαστώ" ιδιαίτερα και να καταλήξω αιώνιος.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,201 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 20:16, 10-10-14:

HMMY και Φυσική είναι δυο άσχετες επιλογές. Άλλα διαπραγματεύεται η μια επιστήμη και άλλα η άλλη. Καμία μα καμία σχέση. Επίσης η κάθε επιστήμη από τις δυο που αναφέρεις, έχει και περιοχές ειδίκευσης. Πλέον δεν υπάρχει «Φυσική» με μια έννοια συνολική. Όλοι όσοι σπουδάζουν Φυσική, Χημεία, Πολιτικοί Μηχανικοί, Φιλολογία, ... ασχολούνται με κάτι συγκεκριμένο σε επίπεδο σπουδών από το 2ο-3ο έτος.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nPb : 10-10-14 στις 20:19.
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 20:23, 10-10-14:

Δεν είπα ότι είναι δύο πανομοιότυπες επιλογές. Απλώς θέλω στους Ηλεκτρολόγους ως πρώτη επιλογή και επειδή έχει υψηλή βάση σε περίπτωση που δε πετύχω σκέφτομαι τι άλλο μ'αρέσει και καταλήγω στη Φυσική. Δεν υπάρχει καμιά άλλη σχολή που να μου τραβάει ιδιαίτερα το ενδιαφέρον. Οπότε...
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 20:57, 02-09-16:

Welcome to Physics Auth φετινοί πρωτοετείς όποιοι και να είστε εσείς
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 00:31, 28-08-17:

Ποιο καλό παιδάκι πέρασε Φυσικό ΑΠΘ;
Έλα να δω θαρραλέα χεράκια να σηκώνονται...
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 16:37, 29-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaso
Welcome to Physics Auth φετινοί πρωτοετείς όποιοι και να είστε εσείς
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια