Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,158 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,131 μηνύματα σε 79,225 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 628 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Dexter

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε: στις 19:29, 08-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από chris_veria
εγω με το που ειδα τον τιτλο καταλαβα το ντεξτερ το μικιμαου...
Κι εγώ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 19:31, 08-09-09:

Θα το δω οπωσδήποτε! Τέτοια σίριαλ μου αρέσουν και αυτό το είχα "σταμπάρει" από την αρχή.
Παράθεση

Wolfie

Φοιτητής

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 456 μηνύματα.

O Wolfie έγραψε: στις 19:41, 08-09-09:

Η καλύτερη ξένη σειρά που έχω δει.

Θα βάζει και μια άλλη σειρα στο ΣΚΑΙ.Πρωταγωνιστεί ο αντιπαθητικός David Duchovny.Την έχει δει κανεις?
Παράθεση

personGR (Χριστόφορος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O personGR US of A? 1 στα 15 (:D) έγραψε: στις 19:48, 08-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Wolfie
Η καλύτερη ξένη σειρά που έχω δει.

Θα βάζει και μια άλλη σειρα στο ΣΚΑΙ.Πρωταγωνιστεί ο αντιπαθητικός David Duchovny.Την έχει δει κανεις?
Το Californication λες;

Απαίσιο μου φαίνεται, ειδικά η δεύτερη σεζόν, αλλά γούστα είναι αυτά σου προτείνω να δεις το pilot επεισόδιο και να διαλέξεις μόνη σου...
Παράθεση

Wolfie

Φοιτητής

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 456 μηνύματα.

O Wolfie έγραψε: στις 22:17, 08-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από personGR
Το Californication λες;

Απαίσιο μου φαίνεται, ειδικά η δεύτερη σεζόν, αλλά γούστα είναι αυτά σου προτείνω να δεις το pilot επεισόδιο και να διαλέξεις μόνη σου...
Ναι, αυτό λέω...από υπόθεση καλο μου φάνηκε πάντως.

*μόνος
Παράθεση

Nightwish 4 ever

Μαθητής Β' λυκείου

H Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H Nightwish 4 ever έγραψε: στις 22:51, 08-09-09:

Παιδια και εγω ειμαι πολυ περιεργη για αυτη τη σειρα και θα παρακολουθησω το αποψινο πρωτο επεισοδειο!
Παράθεση

cel (χρηστος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O cel έγραψε: στις 22:54, 08-09-09:

Πιο πρωτο επεισοδειο;
4 κυκλους εχουν βγαλει
Παράθεση

confusius

Φοιτητής

H confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H confusius έγραψε: στις 23:48, 08-09-09:

Άντε ρε,απ αυτά που λέτε ακούγεται ενδιαφέρον! Θα κάτσω κι εγώ να δω το 1ο επεισόδιο! (αφορμή έψαχνα!)
Παράθεση

personGR (Χριστόφορος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O personGR US of A? 1 στα 15 (:D) έγραψε: στις 23:59, 08-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Wolfie
Ναι, αυτό λέω...από υπόθεση καλο μου φάνηκε πάντως.

*μόνος
:wow::wow::wow::wow::wow:

never did notice :S
Παράθεση

confusius

Φοιτητής

H confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H confusius έγραψε: στις 01:28, 09-09-09:

Πως σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο?? Εγώ το περίμενα λιγότερο psycho, είχε ένα ενδιαφέρον αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας
Βέβαια απ τα πρώτα επεισόδια δεν κάνει να κρίνεις σειρές
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 12:40, 10-09-09:

παιδια τρελαθηκα!τελειοοοοοο...!!!
αυτες ηταν οι φρικιαστικες σκηνες??
εχω πολλη περιεργεια σχετικα με το δολοφονο...αλλα για να μπηκε και να του εβαλε την κουκλα στο ψυγειο πρεπει να ειναι καποιος που τον ξερει,σωστα?

And yes,I wanna play.I really,really do!”
Παράθεση

Traveller

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H Traveller http://www.atheataperasmata.com/ έγραψε: στις 11:35, 14-09-09:

Nα σας πω την αλήθεια,ειδα λιγο το πρωτο επεισοδιο...(επειδη το προτεινε η proudqueen).Δεν τρελαθηκα (δεν ειναι το ειδος που μ'αρεσει) αν και η συγκεκριμενη σειρα εχει τρομερη επιτυχια στο εξωτερικο...
Παράθεση

Proudqueen

Φοιτητής

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 12:17, 14-09-09:

Θα σου προτεινα να δεις μερικα ακομα επεισοδια και μετα να κρινεις αν θα την σταματησεις
Παράθεση

beautiful loser (----)

Φοιτητής

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 12:30, 14-09-09:

Τα 'χω δει ολα πριν καιρο , καλα ξεκινησε , η τριτη σεζον μου φανηκε ανιαρη:fss:
Παράθεση

anna_md (αννα)

Φοιτητής

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 381 μηνύματα.

H anna_md έγραψε: στις 12:40, 14-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Traveller
Nα σας πω την αλήθεια,ειδα λιγο το πρωτο επεισοδιο...(επειδη το προτεινε η proudqueen).Δεν τρελαθηκα (δεν ειναι το ειδος που μ'αρεσει) αν και η συγκεκριμενη σειρα εχει τρομερη επιτυχια στο εξωτερικο...

[off] Traveller βλεπεις το Office?? Το ειδα στην υπογραφη σου.... Τελειο δεν ειναι? [off]

-------------------------------------

Ωραιο φαινεται το Dexter....Θα κατεβασω το 1ο επεισοδιο που εχασα και θα το βλεπω στο σκαι:iagree:
Παράθεση

Traveller

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H Traveller http://www.atheataperasmata.com/ έγραψε: στις 14:46, 14-09-09:

Ναι anna_md και ειναι οντως τελειο...!Αλλα ξεφυγαμε :p
Θα ανοιξω ενα τοπικ για το office καποια στιγμη!

-------------------------------------

proudqueen εχεις απολυτο δικιο!
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 12:28, 27-09-09:

οφειλω να πω παντως οτι ειναι αρρωστημενη σειρα.
αλλα μ'αρεσει!
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:47, 27-09-12:

εγω ψαχνω ενα επεισοδειο (του πρωτου κυκλου νομιζω) με διαμελισμο. ξερει κανεις τον τιτλο?
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 04:25, 27-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
εγω ψαχνω ενα επεισοδειο (του πρωτου κυκλου νομιζω) με διαμελισμο. ξερει κανεις τον τιτλο?
Όλα τα επεισόδια του πρώτου κύκλου διαμελισμούς έχουν
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:09, 27-01-13:

1x04 ήταν :Ρ

μέχρι το 6, ναι, έχουν, απο κει και πέρα έχω κενάκια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος