Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,172 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,435 μηνύματα σε 79,253 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 328 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή στην Κοζάνη

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,114 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 00:13, 08-07-13:

Οποιες επιλεξη κοζανη για σπουδες ειναι σιγουρο οτι θα βαρεθη την ζωη του πολλη γρηγορα εδω πανω το μονο καλο ειναι οτι ειναι φθηνη
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Demy.ch

Νεοφερμένος

H Demy.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Demy.ch έγραψε: στις 03:24, 08-07-13:

και ποση ωρα ειναι απο την κοζανη?κεντρο??βασικα η πτολεμαιδα εχει μαγαζια και γενικα εχει φοιτητες-τριες η οχι?
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,114 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 10:02, 08-07-13:

απο κοζανη περιπου 30λεπτα με το λεωφορειο εχει φοιτητριες μονο
1
Παράθεση

fredgio1995

Νεοφερμένος

Ο fredgio1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O fredgio1995 έγραψε: στις 16:43, 11-07-13:

Παιδιά η κοζανη εχει φοιτητικη ζωη;
Οταν λεω φοιτικη ζωη εννοω ξξενυχτια κτλ...
Κορίτσια εχει;
1
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Φοιτητής

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,205 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 16:54, 11-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από fredgio1995
Κορίτσια εχει;
Όχι θα κοιμάσαι κάθε μέρα στις 8:30 το βράδυ και θα τη βρίσκεις με ρετρό πορνοπεριοδικά.
3
1
1
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 03:53, 12-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από fredgio1995
Κορίτσια εχει;
Αν δεις κοπελας στο δρομο κανεις παρτυ(υπερβαλω λιγο αλλα ειναι κοντα στην πραγματικοτιτα) .Απο ξενυκτια δεν εχει τιποτα νταξει τωρα τους θερινους μηνες βελτιωνετε λιγο το πραγμα αλλα σε γενικες γραμμες λιγα πραγματα θα βαρεθεις γρηγοραγιατι δεν εχει πολλα μαγαζια .
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 04:36, 12-07-13:

Ε πες και τπτ καλο, Μας μαμησες τη διαθεση
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 10:50, 12-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Ε πες και τπτ καλο, Μας μαμησες τη διαθεση
το μονο καλο ειναι τα χαμηλα ενοικια.
Παράθεση

Μαντάμ_Σουσού

Φοιτητής

H Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

H Μαντάμ_Σουσού έγραψε: στις 10:58, 12-07-13:

Συμφωνω με τα χαμηλά νοικιά Η κολλητη μου σπουδαζει εκεί και βρήκε 3αρι με 150 ευρώ. Εκείνη πάντως μου έχει πει πως δεν έχει παραπόνο απο αυτά που προσφέρει η Κοζάνη. Τώρα οκ, ο καθένας ότι ψάχνει.
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 12:57, 12-07-13:

Η κοζανη ειναι σαν ενα χωριο αν θα βγεις θα δεις τους ιδιους και τους ιδιους
Παράθεση

dionhshs

Νεοφερμένος

Ο dionhshs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O dionhshs έγραψε: στις 00:18, 30-08-13:

Έχει καλή φοιτητική ζωή; Είμαι απο Κέρκυρα και περνάω Κοζάνη αλλά δεν ξέρω εάν λέει τπτ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 02-09-13 στις 15:00. Αιτία: Greeklish.
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 00:27, 30-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από dionhshs
Έχει καλή φοιτητική ζωή; Είμαι απο Κέρκυρα και περνάω Κοζάνη αλλά δεν ξέρω εάν λέει τπτ.
οπως το λες τιποτα,σε ποιο τμημα?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 02-09-13 στις 15:01. Αιτία: Greeklish στην παράθεση.
Παράθεση

dionhshs

Νεοφερμένος

Ο dionhshs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O dionhshs έγραψε: στις 02:59, 31-08-13:

Παιδιά είαμι απο Κέρκυρα και πέρασα Μηχανικών Περιβάλλοντος και Αντιρύπανσης Κοζάνη, ξέρεις κανένας εάν είανι καλή η σχολή;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 02-09-13 στις 15:02. Αιτία: Greeklish.
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 15:37, 31-08-13:

σε γενικες γραμμες δεν ειναι δυσκολο τμημα τωρα συμφωνα με της αποψης καποιον γνωστων μου που φοιτουν στο εν λογο τμημα εχει καποιες προπτηκες(στο γεωπεριβαλοντος ειναι η γνωστη μου το τμημα στο ενα απο τα δυο τμηματα τα οπια ενωθηκαν για να γινει αυτο που περασες εσυ και ειναι μια βελτιωμενη εκδοση τον δυο προηπαχουσων τμηματων )
Παράθεση

dionhshs

Νεοφερμένος

O dionhshs έγραψε: στις 01:39, 02-09-13:

Τόσο χάλια είναι η φοιτητική ζωή στην Κοζάνη φίλε μου;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 02-09-13 στις 15:03. Αιτία: Greeklish.
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 13:42, 02-09-13:

Η κοζανη ειναι σαν ενα χωριο που δεν εχει πολλα μαγαζια και ιδιαιτερα μαγαζια με ταυτοτητα αρα κατευπεκταση δεν εχεις επιλογες για να βγεις .οταν θα βγενεις κατακυριο λογο μπορει να πευτης πανω στους ιδιους .Μετα ειναι μικρη πολη που πολλη εικολα μπορεις να την γυρισεις με τα ποδια μεσα σε μια δυο μερες .Εγω θα σου προτηνα να μεινεις στο κεντρο αν νοικιασεις και δεν αποθασησεις να μεινεις στην εστια τα τει ειναι στα κοιλα μια περιοχη εξω απο την κοζανη .Αμν θες κατι ποιο συγκεκριμενο ρωτα
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 13:48, 02-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Thoba19
Η κοζανη ειναι σαν ενα χωριο που δεν εχει πολλα μαγαζια και ιδιαιτερα μαγαζια με ταυτοτητα αρα κατευπεκταση δεν εχεις επιλογες για να βγεις .οταν θα βγενεις κατακυριο λογο μπορει να πευτης πανω στους ιδιους .Μετα ειναι μικρη πολη που πολλη εικολα μπορεις να την γυρισεις με τα ποδια μεσα σε μια δυο μερες .Εγω θα σου προτηνα να μεινεις στο κεντρο αν νοικιασεις και δεν αποθασησεις να μεινεις στην εστια τα τει ειναι στα κοιλα μια περιοχη εξω απο την κοζανη .Αμν θες κατι ποιο συγκεκριμενο ρωτα
γενικά τα καλύτερα του λες για το ξεκίνημα της φοιτητικής του ζωής
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 14:45, 02-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
γενικά τα καλύτερα του λες για το ξεκίνημα της φοιτητικής του ζωής
τι ηθελες να του πω οτι ειναι τελεια και μετα να με βριζει;
Ενα χρονο στην κοζανη βαρεθηκα την ζωη μου το μονο καλο ειναι οτι ειναι φθηνη και ολα τα εχεις κοντα τιποτα αλλο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thoba19 : 02-09-13 στις 14:52.
Παράθεση

dionhshs

Νεοφερμένος

O dionhshs έγραψε: στις 04:25, 03-09-13:

απλά πίστευα ότι επειδή έχει αρκετές σχολες θα έχει αρκετά καλή φοιτητική ζωή
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PolGR1509 : 04-03-17 στις 15:30. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 21:28, 03-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από dionhshs
apla pisteua oti epidei exei arketes sxoles 8a exei arketa kalh foititikh zwh
Αν θα πας μπορει να οδηγηθης σε αλλα συμπερασματα αναλογα τη ψαχνεις παντως
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI