Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,172 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,435 μηνύματα σε 79,253 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 306 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή στο Βόλο

Simos91

Φοιτητής

Ο Simos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Simos91 έγραψε: στις 12:59, 07-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ektor
αντε μαζι θα ειμαστε!!!
Ναι φιλε μου,δικτυάδες,οπως έμαθα οτι μας αποκαλούν...

Σε ποιες περιοχες έχετε βρει σπίτι?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kobe4

Φοιτητής

Ο kobe4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O kobe4 έγραψε: στις 14:09, 07-09-09:

σιμο...το χωριο κολχικο σ λεει κατι;;
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H gio_santo έγραψε: στις 15:23, 07-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Simos91
Ναι φιλε μου,δικτυάδες,οπως έμαθα οτι μας αποκαλούν...

Σε ποιες περιοχες έχετε βρει σπίτι?
εγω βρηκα στην περιοχη αγιοθ κωνσταντινου 15 λεπτα με τα ποδια απο το πανεπιστημιο,τουλαχιστον ετσι μ ειπαν,δν πηγα εγω!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από giouliii
παιδιααα μόλισ σύρισα από βόλο..οκ βεβαιώθηκα ότι μου αρέσει..λιμάνι είνα πολύ ωραία ,τριγυρνάνε με ποδήλατα ,πολύ παρειστικα κλπ..σαν να ήμουν σε νησί ήταν.στισ 16 παω για να μείνω μάλλον..
δεν ειναι λιγο νωρις να μεινεισ απο τισ 16??θα κανεισ την εγγραφη κ μετα 2-3 μερες θα γυρνας γυρω γυρω κ τετοια..μετα??ειδικα τωρα που μαλλον θα αργησουν τα μαθηματα να ξεκινησουν!
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H giouliii έγραψε: στις 15:51, 07-09-09:

ρε πηραμε τηλεφωνο γραμματεια και ειπαν οτι αρχιζει η σχολη στισ 21 σεπτεμβρη...κουφαθηκα..αλλα....
Αρχική Δημοσίευση από gio_santo
εγω βρηκα στην περιοχη αγιοθ κωνσταντινου 15 λεπτα με τα ποδια απο το πανεπιστημιο,τουλαχιστον ετσι μ ειπαν,δν πηγα εγω!!

σε ποια οδο??
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H gio_santo έγραψε: στις 16:01, 07-09-09:

ρε πηραμε τηλεφωνο γραμματεια και ειπαν οτι αρχιζει η σχολη στισ 21 σεπτεμβρη...κουφαθηκα..αλλα....

σε ποια οδο??
δονδουλιδου & γαρεφη. εμενα στη γραμματεια μου ειπαν οτι δεν ξερουν τιποτα,δεν τουσ εχει ερθει η εγκυκλειος ακομη!
ναι ειναι πλ κουφο να ξεκινησετε μαθηματα οταν σε αλλα τμηματα κανουν ακομη εγγραφες!
κατι ακομα...μολις ειδα οτι στο βολο εχει jumbo
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H giouliii έγραψε: στις 16:07, 07-09-09:

το ρωτησαμε για τισ εγγραφεσ..πωσ ειναι δυνατον να γινονται μεχρι 30(και στο δικο μου τμημα) και να γινονται μαθηματα...και μασ ειπαν δεν εχει σημασια ..τι να πω??...το παιδαγωγικο στη ροδο που ειν μια φιλη μ αρχιζει 5 οκτωβρη νομιζω..
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo έγραψε: στις 16:10, 07-09-09:

το ρωτησαμε για τισ εγγραφεσ..πωσ ειναι δυνατον να γινονται μεχρι 30(και στο δικο μου τμημα) και να γινονται μαθηματα...και μασ ειπαν δεν εχει σημασια ..τι να πω??...το παιδαγωγικο στη ροδο που ειν μια φιλη μ αρχιζει 5 οκτωβρη νομιζω..
ναι καπου εκει ειναι πιο λογικο.μαλιστα πολλοι λενε και μετα τις 11 λογω εκλογων..πφφ..θα δειξει!
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii έγραψε: στις 16:19, 07-09-09:

ναι οντωσ..συντομα θα ξερουμε.στο ειδικησ εισαι εσυ/
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo έγραψε: στις 16:30, 07-09-09:

ναι στο ειδικης ειμαι!
εσυ στο δημοτικης εκπαιδευσης δν εισαι??μπηκα στο site της σχολης σ και λεει οτι οι εγγραφες ειναι μεχρι 30.
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii έγραψε: στις 17:16, 07-09-09:

ναι δημοτικησ εκπαιδευσησ...το ξερω γ τισ εγγραφεσ.νομιζω σε ολεσ τσ σχολεσ μεχρι 30 ειναι..για αυτο ξαφνιαστηκα πιο πολυ..άλλοι 8α κανουμε μαθημα και άλλοι δε θα χουν γραφτεί ακομη?!!
μολισ βρηκα μια γνωστη μου που θα ειναι στο ιστορικο αρχαιολογικο βολου...κι αυτοι στισ 21 αρχιζουν
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo έγραψε: στις 12:33, 08-09-09:

ναι δημοτικησ εκπαιδευσησ...το ξερω γ τισ εγγραφεσ.νομιζω σε ολεσ τσ σχολεσ μεχρι 30 ειναι..για αυτο ξαφνιαστηκα πιο πολυ..άλλοι 8α κανουμε μαθημα και άλλοι δε θα χουν γραφτεί ακομη?!!
μολισ βρηκα μια γνωστη μου που θα ειναι στο ιστορικο αρχαιολογικο βολου...κι αυτοι στισ 21 αρχιζουν
ρε παιδια τι γινεται?μονο στο δικο μου τμημα δεν εχοθν βγαλει ακομα καμια ανακοινωση??
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii έγραψε: στις 14:31, 08-09-09:

εχεισ παρει τηλ στη γραμματεια?
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo έγραψε: στις 14:48, 08-09-09:

εχεισ παρει τηλ στη γραμματεια?
ναι κ ειπαν οτι δεν ξερουν ακομα!:/
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii έγραψε: στις 14:51, 08-09-09:

ε ενταξει ρε θα αρχιζετε λιγο αργοτερα εσεισ λογικα
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo έγραψε: στις 14:55, 08-09-09:

ε ενταξει ρε θα αρχιζετε λιγο αργοτερα εσεισ λογικα
πφφ..αντε να δουμε:/
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε: στις 23:16, 08-09-09:

παιδιααα μόλισ σύρισα από βόλο..οκ βεβαιώθηκα ότι μου αρέσει..λιμάνι είνα πολύ ωραία ,τριγυρνάνε με ποδήλατα ,πολύ παρειστικα κλπ..σαν να ήμουν σε νησί ήταν.στισ 16 παω για να μείνω μάλλον..
Νωρις δεν ειναι για να μεινεις μονιμα ,αφου τωρα λογω εκλογων τα μαθηματα λογικα θα αργη σουν. Εγω θα παω να γραφτω και θα γυρισω Αθηνα
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii έγραψε: στις 23:20, 08-09-09:

στη γραμματεια ειπαν 21 αρχιζουμε....πηρεσ τηλ?
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε: στις 23:24, 08-09-09:

στη γραμματεια ειπαν 21 αρχιζουμε....πηρεσ τηλ?
Οχι ,οταν τους πηρα ρωτησα μονο τι χρειαζεται για την εγγραφη και ποτε πρεπει να γινει .Και μου ειπαν απο τις 16 εως 30 Σεπτεμβριου,οποτε υπεθεσα οτι τα μαθηματα θα αρχιζαν μετα . Αυριο θα παρω τηλ. ξανα.
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii έγραψε: στις 23:27, 08-09-09:

ναι ρε ασεε κι εγω υπολογιζα αρχεσ οκτωβρη αλλα τελικα ..εκπληξουλα..το σπιτι σ ειν ετοιμο?
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H kritsinaki έγραψε: στις 23:47, 08-09-09:

ναι ρε ασεε κι εγω υπολογιζα αρχεσ οκτωβρη αλλα τελικα ..εκπληξουλα..το σπιτι σ ειν ετοιμο?
Οχι βεβαια ακομα δεν εχουμε παρει τα κλειδια κ ειναι αδειο παντελως και εντελως ασε πουχω κ ενα αγχος μηπως βρω αλλον μεσαη τυπισα που τοχει ελειπε διακοπες κ ο πατερας μου εφιαξε μονος του ενα χαρτι που το υπεγραψε ο μεσιτης μονο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια