Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,173 μηνύματα σε 79,226 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 563 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΟΠΑ: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε

Jimmy13 (Jimmy)

Φοιτητής

Ο Jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Jimmy13 έγραψε: στις 20:09, 10-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από koufontinas
Ρε παιδες γτ δν γνωριζομαστε ολοι οσοι περασαμε ΑΣΟΕΕ και μιλαμε σε αυτο το φορουμ? Ελα να δω καμια προταση.:iagree:

Απο οτι καταλαβα statakos και eliza04, ειναι μερικοι απο τους συναδελφους.

Εγω Πληροφορικη περασα και πρεπει να το ομολογησω οτι μ'αρεσει, δε λεω η βαβουρα με τους κομματικοποιοιμενους καταντα κουραστηκη αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι το πανεπηστημιο.
Δε θα ήταν άσχημη ιδέα.......Τώρα που είναι και αρχή.............Εγώ είμαι στη Λογιστική και χρηματοοικονομικά.........Άμα είναι βάλτε μια φωνή.....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 01:11, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από koufontinas
Ρε παιδες γτ δν γνωριζομαστε ολοι οσοι περασαμε ΑΣΟΕΕ και μιλαμε σε αυτο το φορουμ? Ελα να δω καμια προταση.:iagree:

Απο οτι καταλαβα statakos και eliza04, ειναι μερικοι απο τους συναδελφους.

Εγω Πληροφορικη περασα και πρεπει να το ομολογησω οτι μ'αρεσει, δε λεω η βαβουρα με τους κομματικοποιοιμενους καταντα κουραστηκη αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι το πανεπηστημιο.
Εγω ειμαι στο οικονομικο.Προς το παρον το αντικειμενο μου φαινεται πολυ ενδιαφερον.Αν κανονισετε καμια συναντηση θα ερθω.Κατι ασχετο:Οι του οικονομικου,ποιος καθηγητης σας εκανε την καλυτερη εντυπωση?I vote for Φλυντζανης!!
Αρχική Δημοσίευση από ::Forg0tt3n::
Πληροφορική και εγώ όπως και ο jimkoul. Στο πάρτυ θα πάμε σήμερα;;
Νταξ,ειπαμε,οχι και ΔΑΠ.
Παράθεση

::Forg0tt3n::

Φοιτητής

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

O ::Forg0tt3n:: έγραψε: στις 06:58, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Orlando
Νταξ,ειπαμε,οχι και ΔΑΠ.
Ε καλά δε σου είπα να γραφτείς στο πάρτυ σου είπα να πας :p
Τέσπα εγώ πήγα γινόταν ένα χαμός δεν μπορούσες να μπεις.. και όταν με έμπαινες δεν μπορούσες να κουνηθείς
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 13:40, 12-10-08:

Ασχετο:Μερικοι πρωτοετεις το εχουν περασει για σχολειο.π.χ. τις προαλλες μπηκε ενας στην αιθουσα και παει στην καθηγητρια και της λεει:συγγνωμη για την καθυστερηση...(ικανο τον ειχα να ρωταγε αν του εβαλε απουσια).Ή μια αλλη φορα,στη στατιστικη,κατι εξηγουσε ο καθηγητης και γυρναει ενας που καθoταν αρκετα πισω στο αμφιθεατρο:κυριε ερχεστε λιγο?...

Νταξ ολοι οι πρωτοετεις ειμαστε λιγο πολυ ψαρωμενοι,δε λεω...Αλλα οχι κι ετσι!
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 14:13, 12-10-08:

Παράθεση

Wolly (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.

O Wolly έγραψε: στις 18:47, 18-10-08:

Το ξύλο που έπεσε χθες στο πάρτυ της ΠΑΣΠ στην ΑΣΟΕΕ δεν έχει προηγούμενο! Παρα πολύ ξύλο,τραυματίες, αίμα και πολλές ζημιές!
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 19:21, 18-10-08:

Σοβαρα?Δεν περασα καθολου αν και ηταν να ερθω.Τι εγινε?
Παράθεση

Wolly (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.

O Wolly έγραψε: στις 20:38, 18-10-08:

Η δημοσίευση που ακολουθεί έχει περιεχόμενο στο οποίο περιγράφονται γεγονότα με σκηνές ακατάλληλες για μικρά παιδιά!

Κατά τις 4:30π.μ αναρχικοί και πασπίτες (όλοι μεθυσμένοι εν τω μεταξύ) συγκρούστηκαν! Άγνωστο αν υπήρχε κάποια συγκεκριμένη αιτία! Πάντως ανοίχτηκαν κεφάλια στην κυριολεξία! Κάποια στιγμή 7 με 8 άτομα χτυπούσαν εναν με κράνη,μπουκάλια και χέρια! Ένας χτύπαγε το κεφάλι κάποιου πάνω στα κάγκελα! Έσπαγαν τραπέζια,ηχεία και ότι άλλο έβρισκαν! ΧΑΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Wolly (Γιάννης)

Φοιτητής

O Wolly έγραψε: στις 15:06, 22-10-08:

Ρε παιδιά από ΑΣΟΕΕ, πως σας φαίνονται τα μαθήματα Α εξαμήνου στο τμήμα σας; Στο δικό μου τμήμα(ΔΕΟΣ), τα μαθηματικά I είναι ασ'τα να πάνε!
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 01:21, 23-10-08:

Στο Οικονομικο,μου φαινονται ολα πολυ ενδιαφεροντα.Κυριως μαθηματικα,στατιστικη και εισαγωγη στην οικονομικη αναλυση.Στη γενικη οικονομικη ιστορια βαραμε ενεσεις.
Παράθεση

Wolly (Γιάννης)

Φοιτητής

O Wolly έγραψε: στις 02:55, 23-10-08:

Στην συγκεκριμένη περίπτωση, προτιμώ την σύγχρονη ευρωπαική ιστορία, παρά τα μαθηματικά I!
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 18:06, 23-10-08:

πρεπει να εισαι σε πλ ασχημη θεση για να προτιμας ιστορια...
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 19:12, 23-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Wolly
Στην συγκεκριμένη περίπτωση, προτιμώ την σύγχρονη ευρωπαική ιστορία, παρά τα μαθηματικά I!
Oh lord.
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 21:35, 23-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
+1

Κατι ακουστηκε οτι απο βδομαδα ερχονται τα συγγραμματα στα βιβλιοπωλεια και παμε να τα παρουμε.Αν δεν κανω λαθος το διεκδικει καποια παραταξη και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να εφαρμοστει.
Παράθεση

::Forg0tt3n::

Φοιτητής

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

O ::Forg0tt3n:: έγραψε: στις 03:36, 24-10-08:

Κατι ακουστηκε οτι απο βδομαδα ερχονται τα συγγραμματα στα βιβλιοπωλεια και παμε να τα παρουμε.Αν δεν κανω λαθος το διεκδικει καποια παραταξη και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να εφαρμοστει.
Ε ναι είναι γνωστό ότι οι παρατάξεις μετά τους συνεχείς αγώνες τους καταφέρνουν τα πάντα..
Παράθεση

Wolly (Γιάννης)

Φοιτητής

O Wolly έγραψε: στις 11:15, 24-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
Μέχρι όταν έγραψα το μήνυμα, ήμουν σε πολύ δύσκολη θέση, αλλά τώρα τα πράγματα ξεκαθαρίζουν!
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 14:53, 24-10-08:

Εννοείς το πρώτο τζάμπα;
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 17:25, 24-10-08:

Εννοω οτι ακουσα απο καποια παραταξη οτι μαλλον απο βδομαδα θα ερθουν τα συγγραμματα σε καποια συγκεκριμενα βιβλιοπωλεια και απο κει θα μπορουμε να τα παρουμε.Τωρα αν τα βιβλια ειναι ενα ή δυο δεν ξερω.Ο νομος παντως λεει πως πρεπει να ειναι τζαμπα τα βιβλια που καλυπτουν τουλαχιστον το 80% της υλης(με την προϋποθεση οτι το υπολοιπο 20% θα δωθει σε σημειωσεις).
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

O Afey έγραψε: στις 13:28, 25-10-08:

Προφανώς εννοείς ότι θα μπορούμε να τα πάρουμε χωρίς να καταβάλλουμε κάποιο χρηματικό αντίτιμο then, αυτό ρώτησα .
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 15:06, 25-10-08:

Ναι αυτο εννοουσα.Δεν ξερω ομως αν ισχυει για ολες τις σχολες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Φινεύς