Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,187 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,954 μηνύματα σε 79,286 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 209 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Flying Monarch (Κωνσταντίνα)

Φοιτητής

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H Flying Monarch έγραψε: στις 12:45, 28-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από 01011001
Εγώ ένα έχω να πώ (μποϊκοτάζ): μακριά απ'το flocafe
γιατί καλέ;εγώ χθες που πήγα τα είδα και χάρηκα που είχε σ'ένα διπλανό εστιατόριο έχει και τζάμπα wireless...συνδέθηκα χθες με το κινητό μου

Αρχική Δημοσίευση από *AfRodite*
Αλήθεια ε? Σ'ευχαριστώ πολύ, με εμψύχωσες αρκετά! Εσύ εκεί σπουδάζεις? Για τα ΤΕΙ έχεις ακούσει τίποτα? Γιατί το τμήμα λογοθεραπείας είναι στο ΤΕΙ
αλήθεια!μη στεναχωριέσαι!θα περάσεις καταπληκτικά!Εγώ πέρασα Πληροφορική εκεί φέτος!χθες πήγα για σπίτι!Για τα ΤΕΙ να σου πω την αλήθεια ούτε καν ήξερα ότι έχει, αλλά φαντάζομαι ότι θα ισχύουν πάνω κάτω τα ίδια που λένε και για τα ΑΕΙ...γενικά λένε ότι τα Γιάννενα έχουν πολύ καλό πανεπιστήμιο!

edit: από Θεσσαλονίκη είμαι!και το σπίτι που βρήκα ήταν το πρώτο που είδα, αλλά μάλλον ήμουνα τυχερή, γιατί λένε θέλει αρκετό ψάξιμο!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

01011001 (Elric)

Φοιτητής

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

O 01011001 έγραψε: στις 12:47, 28-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Flying Monarch
γιατί καλέ;εγώ χθες που πήγα τα είδα και χάρηκα που είχε σ'ένα διπλανό εστιατόριο έχει και τζάμπα wireless...συνδέθηκα χθες με το κινητό μου
όταν είχα πάει εκδρομή έκανα το λάθος να μπώ εκεί με την παρέα. Πραγματικά, το μόνο 'μη-κακό' που είχε το μαγαζί ήταν μία αφίσα για συναυλία των Rotting Christ στα Γιάννενα.

γενικά λένε ότι τα Γιάννενα έχουν πολύ καλό πανεπιστήμιο!
όπου και να πας τα ίδια λένε για κάθε γιουνι
Παράθεση

*AfRodite*

Φοιτητής

H *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H *AfRodite* έγραψε: στις 12:50, 28-08-08:

Και βρήκες σπίτι κατευθείαν? Εγώ θα φτάσω Σάββατο μεσημέρι.Υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι καλό?
Παράθεση

Φοιτητής

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H Flying Monarch έγραψε: στις 13:04, 28-08-08:

Και βρήκες σπίτι κατευθείαν? Εγώ θα φτάσω Σάββατο μεσημέρι.Υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι καλό?
κοίτα παίρναμε κάποια τηλέφωνα άλλα κάποιοι τα είχαν ήδη νοικιάσει, κάποιοι δε μπορούσαν να μας το δείξουν γιατί ήταν στη δουλειά, οπότε αυτό που νοίκιασα ήταν και αυτό που είδα πρώτο...Πάντως για ενοικιαστήρια να πας στην πλατεία Πύρρου στο κέντρο γιατί έχει πάρα πολλά εκεί!Να σου πω όμως την αλήθεια εγώ κάποιους που ρώτησα που σπούδασαν γιάννενα, μου είπαν ότι αν θέλω να βρω καλό σπίτι έπρεπε να πάω την επόμενη μέρα μετα την ανακοίνωση των βάσεων!και πράγματι είχε αρκετούς που ψάχνανε και αυτοί σπίτι!βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι δε θα βρεις τίποτα καλό το σάββατο!να ξέρεις όμως να ψάξεις εκεί γύρω από τη πλατεία Πύρρου, όχι κοντά στο κάστρο γιατί είναι παλιά τα σπίτια και μέσα στην υγρασία, όχι στη περιοχή Ανατολή, ούτε κοντά στο Τζάμπο, αυτά πέφτουνε μακριά από το κέντρο και δεν ξέρω αν έχουν καλή αστική συγκοινωνία!και αν σ'αρέσει κάτι μη πας να δεις άλλα!κλείστο αμέσως!και εγώ έτσι έκανα, και άλλοι που το είχαν δει νωρίτερα και δε το έκλεισαν (θέλανε να ψάξουν για κάτι καλύτερο μάλλον) πέρνανε μετά τηλ ενώ το είχα ήδη κλείσει εγώ για να το κλείσουν
Παράθεση

*AfRodite*

Φοιτητής

H *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H *AfRodite* έγραψε: στις 13:14, 28-08-08:

μια χαρά! Και εγώ ήθελα να πάω πιο νωρίς αλλά δεν γινότανε διότι ο πατέρας μου δούλευε.Ελπίζω τώρα να βρώ κάτι καλό, θα δούμε! Πάντως οι πληροφορίες σου ήταν πολύ χρήσιμες,ευχαριστώ!
Παράθεση

Φοιτητής

H Flying Monarch έγραψε: στις 13:18, 28-08-08:

επίσης δες αυτό http://enoikiazetai.uoi.gr/ θα σε βοηθήσει!

τίποτα βρε!χαρά μου

α και αν θέλετε να προσβάλλετε κανέναν Γιαννιώτη να τον πείτε Παγουρά xixixixi
Παράθεση

*AfRodite*

Φοιτητής

H *AfRodite* έγραψε: στις 13:44, 28-08-08:

To έχω ακούσει αυτό! Πήγαν να αδειάσουν τη λίμνη Ιωαννίνων με κουβάδες!!
Παράθεση

Φοιτητής

H Flying Monarch έγραψε: στις 13:49, 28-08-08:

To έχω ακούσει αυτό! Πήγαν να αδειάσουν τη λίμνη Ιωαννίνων με κουβάδες!!
με παγούρια αλλά υπάρχουν πολλές εκδοχές γιατί τους λένε παγουράδες... και αυτούς από την Άρτα τους λένε νερατζοκώληδες νομίζω
Παράθεση

01011001 (Elric)

Φοιτητής

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

O 01011001 έγραψε: στις 14:18, 28-08-08:

δεν πήγαν να την αδειάσουν, το φεγγάρι πήγαν να βγάλουν :Ρ (έπεφτε τη νύχτα το φώς απ'το φεγγάρι στη λίμνη και..)
Παράθεση

demerlad (Χρηστος)

Φοιτητής

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O demerlad έγραψε: στις 21:18, 28-08-08:

με παγούρια αλλά υπάρχουν πολλές εκδοχές γιατί τους λένε παγουράδες... και αυτούς από την Άρτα τους λένε νερατζοκώληδες νομίζω
Εϊ λιγα για τους Αρτινους ε Πιο ακυροι ειναι οι παγουραδες εμας μας ειπανε ετσι γιατι εχουμε πολλες πορτοκαλιες και νερατζιες...Κακο ειναι ?
Πηγα και εγω Τεταρτη Γιαννενα να βρω σπιτι αλλα δε μου αρεσε κανενα στο κεντρο...Και ειχε και πολυ θορυβο...Τελικα κατεληξα σε ενα ωραιο σπιτακι στην Ανατολη ( 5 λεπτακια με το λεωφοριο απο τα Γιαννενα)
Τωρα που τακτοποιηθηκε και το σπιτι ειμαι οκ...

Γιαννενα...Γαματα θα περασουμε...
Παράθεση

Φοιτητής

H Flying Monarch έγραψε: στις 00:29, 29-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από demerlad
Εϊ λιγα για τους Αρτινους ε Πιο ακυροι ειναι οι παγουραδες εμας μας ειπανε ετσι γιατι εχουμε πολλες πορτοκαλιες και νερατζιες...Κακο ειναι ?
Πηγα και εγω Τεταρτη Γιαννενα να βρω σπιτι αλλα δε μου αρεσε κανενα στο κεντρο...Και ειχε και πολυ θορυβο...Τελικα κατεληξα σε ενα ωραιο σπιτακι στην Ανατολη ( 5 λεπτακια με το λεωφοριο απο τα Γιαννενα)
Τωρα που τακτοποιηθηκε και το σπιτι ειμαι οκ...

Γιαννενα...Γαματα θα περασουμε...
Πάνω στη Δωδώνης και στην Αβέρωφ έψαχνες;γιατί εκεί έχει πράγματι πολύ φασαρία...εγώ είμαι χωμένη μέσα σε κάτι στενάκια κάτω από τη Δωδώνης και έχει ησυχία.

Άντε άντε...αν είναι να κανονίσουμε ένα meeting όταν συμμαζευτούμε!
Παράθεση

johnakoseco (Γιαννης)

Φοιτητής

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O johnakoseco έγραψε: στις 17:13, 29-08-08:

εννοειται ρε τωρα που μαζευτικαμε και πολλοι,,,,
Παράθεση

*AfRodite*

Φοιτητής

H *AfRodite* έγραψε: στις 13:37, 03-09-08:

Εγώ βρήκα σπίτι στο Βοτανικό..Είναι λιγάκι μακριά από το κέντρο αλλά πάει κανείς με τα πόδια..Τουλάχιστον είναι καινούριο!!
Παράθεση

Φοιτητής

H Flying Monarch έγραψε: στις 15:22, 03-09-08:

ρε παιδιά δείτε τι γράφει για τις εγγραφές για το 2007 http://www.uoi.gr/site/students/eggrafes.php

οι ιατρικές εξετάσεις γίνονται κάποιο συγκεκριμένο χρονικό διάστημα στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο;και περιλαμβάνουν και την ακτινογραφία θώρακος;ή αυτήν μπορούμε να την κάνουμε οπουδήποτε;
Παράθεση

01011001 (Elric)

Φοιτητής

O 01011001 έγραψε: στις 15:46, 03-09-08:

Βγάζεις εσύ σε όποιο νοσοκομείο θες (προφανώς στην πόλη σου θα τοκάνεις) την ακτινογραφία και την πας εκεί όπου θα σου κάνουν και τις περαιτέρω εξετάσεις(?). Πάντως εγώ όσους φίλους ρώτησα που είναι ήδη σε uni (όχι στο uoi) μου είπαν ότι, αν και ζητούσε, ακόμα να την πάνε την ακτινογραφία
Παράθεση

johnakoseco (Γιαννης)

Φοιτητής

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O johnakoseco έγραψε: στις 16:36, 03-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από 01011001
Βγάζεις εσύ σε όποιο νοσοκομείο θες (προφανώς στην πόλη σου θα τοκάνεις) την ακτινογραφία και την πας εκεί όπου θα σου κάνουν και τις περαιτέρω εξετάσεις(?). Πάντως εγώ όσους φίλους ρώτησα που είναι ήδη σε uni (όχι στο uoi) μου είπαν ότι, αν και ζητούσε, ακόμα να την πάνε την ακτινογραφία
τι ακριβως εξετασεις θα μας κανουν???
Παράθεση

demerlad (Χρηστος)

Φοιτητής

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O demerlad έγραψε: στις 20:52, 03-09-08:

Δε θελεις να ξερεις...:nono:

Παράθεση

johnakoseco (Γιαννης)

Φοιτητής

O johnakoseco έγραψε: στις 22:46, 03-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από demerlad
Δε θελεις να ξερεις...:nono:

ξερεις τι εξετασεις κανουν>>>??αν ναι πες γιατι θελω να μαθω....
Παράθεση

Φοιτητής

H Flying Monarch έγραψε: στις 02:56, 04-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από johnakoseco
ξερεις τι εξετασεις κανουν>>>??αν ναι πες γιατι θελω να μαθω....
από δερματολόγο και παθολόγο νομίζω περνάμε!
Παράθεση

johnakoseco (Γιαννης)

Φοιτητής

O johnakoseco έγραψε: στις 11:26, 04-09-08:

από δερματολόγο και παθολόγο νομίζω περνάμε!
δηλαδη τι μας κανουν???
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια