Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,171 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,416 μηνύματα σε 79,251 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 492 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξωτερικό ή εσωτερικό για σπουδές;

MaryKokkou

Νεοφερμένος

H MaryKokkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H MaryKokkou έγραψε: στις 22:58, 10-11-19:

Λοιπόν ξέρω ότι για να μπεις σε Πανεπιστήμιο θέλει ένα καλό απολυτήριο Λυκείου αλλά επειδή είμαι λίγο μέτρια δηλαδή 17-17 μισο με ρίχνουν τα θετικά???? Τέλος πάντων το είχα απορρίψει αλλά τώρα που βλέπω ότι στην τρίτη κάνουμε μόνο της κατεύθυνσης κει κάποια αλλά λέω μια χαρά ια τα πάω μπορεί κ 19 γτ είμαι καλή στα φιλολογικά όποτε εξωτερικό που δεν έχει κ ταλαιπωρία για πανελλήνιες ή εσωτερικό αυτό πθυ με προβληματίζει εινσι ότι έξω θέλει πολύ διάβασμα κ καθόλου νυχτερινή ζωή σε κάποιες χώρες βασικά πείτε κ εσείς αν ξέρετε κάτι παραπάνω αλλά σίγουρα όχι σαν εδώ κ δε ξέρω πείτε γενικά ότι ξέρετε κ συμβούλεψτε με
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

VasK

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο VasK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

O VasK έγραψε: στις 01:11, 11-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από MaryKokkou
Λοιπόν ξέρω ότι για να μπεις σε Πανεπιστήμιο θέλει ένα καλό απολυτήριο Λυκείου αλλά επειδή είμαι λίγο μέτρια δηλαδή 17-17 μισο με ρίχνουν τα θετικά???? Τέλος πάντων το είχα απορρίψει αλλά τώρα που βλέπω ότι στην τρίτη κάνουμε μόνο της κατεύθυνσης κει κάποια αλλά λέω μια χαρά ια τα πάω μπορεί κ 19 γτ είμαι καλή στα φιλολογικά όποτε εξωτερικό που δεν έχει κ ταλαιπωρία για πανελλήνιες ή εσωτερικό αυτό πθυ με προβληματίζει εινσι ότι έξω θέλει πολύ διάβασμα κ καθόλου νυχτερινή ζωή σε κάποιες χώρες βασικά πείτε κ εσείς αν ξέρετε κάτι παραπάνω αλλά σίγουρα όχι σαν εδώ κ δε ξέρω πείτε γενικά ότι ξέρετε κ συμβούλεψτε με

Σε ποιον κλάδο θες να σπουδάσεις; Σε ποια χώρα προτίθεσαι να πας; Ξέρεις τι είναι το IB; Αυτό που σε προβληματίζει είναι αν θα είσαι χαλαρή όπως στην ελληνική φοιτητική ζωή;
Παράθεση

MaryKokkou

Νεοφερμένος

H MaryKokkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H MaryKokkou έγραψε: στις 13:03, 11-11-19:

Ψυχολογία θέλω , δεν έχω πρόβλημα η Ευρώπη η Αμερική απλα να ομιλείται η αγγλική Γιατι είναι η μόνη γλώσσα που ξέρω προς το παρόν και Ναι με προβληματίζει Γιατί θέλω να ζήσω τη φοιτητική ζωή κ Όχι να αφιερώθω τελείως στο διαβασμα
2
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σπουδές στο εξωτερικό - Από Eleni..P
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Βρετανία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-09-19 στις 13:18.
    • Υποτροφίες για σπουδές στο εξωτερικό - Από Wrong
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-06-19 στις 23:41.
    • Σπουδές στο εξωτερικό - Από Mariahj
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Βαλκάνια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-18 στις 19:59.
    • Σπουδές στο εξωτερικό - Από angelita8l8
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-18 στις 09:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα