Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,193 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,054 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 356 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πληροφορική vs Ψηφιακά Συστήματα

Avalon12 (Mark)

Φοιτητής

H Mark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Avalon12 έγραψε: στις 23:35, 02-07-19:

Ξέρει κανείς τις διαφορές των 2 τμημάτων, όσο αφορά τα επαγγελματικά δικαιώματα και που εστιάζει το κάθε τμήμα? Για κάποιον δηλαδή που θέλει να ασχοληθεί με κρυπτογράφηση/data και software development/ασφάλεια δεδομένων και δικτύων είναι καλύτερο να τελειώσει ψηφιακά ή είναι το ίδιο και από τις 2 σχολές? Όταν το κοίταξα, μου φάνηκε πιο εστιασμένο σε μαθήματα σχετικά των παραπάνω ειδικοτήτων αλλά ακούγονται διάφορα και δεν είμαι σίγουρη. Κάθε πληροφορία είναι επιθυμητή.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,583 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 00:06, 03-07-19:

Γεια σου, σπουδάζω στα ψηφιακά.
Για αρχή, τα επαγγελματικά δικαιώματα είναι ακριβώς τα ίδια.
Το τμήμα είναι μια χαρά, αρκετά αξιόλογο. Το πρόγραμμα σπουδών μας είναι περισσότερο εστιασμένο σε τηλεπικοινωνίες, δίκτυα και ασφάλεια ( αυτή μάλιστα είναι οριζόντια κατεύθυνση, δηλαδή κάνουμε υποχρεωτικά μαθήματα ασφάλειας απ'το 3ο έτος).
Για οποιαδήποτε απορία έχεις, μπορείς να μου στείλεις μήνυμα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια