Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,172 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,434 μηνύματα σε 79,253 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 272 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πολιτική Ιατρική VS Στρατιωτική Ιατρική (ΣΣΑΣ)

NikosChatzoglou

Δραστήριο Μέλος

Ο NikosChatzoglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O NikosChatzoglou έγραψε: στις 15:00, 29-10-17:

Με το 10% μπορείς να διεκδικήσεις στρατιωτικές σχολές;; Εξακρίβωσέ το αυτό και μετά φυσικά και να κάνεις 10%. Δεν κοστίζει κάτι.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΤΕΙ/Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 781 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 17:19, 29-10-17:

μια ζωή μου λέγανε πως οι στρατιωτικοί γιατροί είναι οι καλύτεροι, εγώ μόνο αυτό ξέρω -.-
2
Παράθεση

NikosChatzoglou

Δραστήριο Μέλος

Ο NikosChatzoglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O NikosChatzoglou έγραψε: στις 18:04, 29-10-17:

Την ίδια σχολή βγάζουν με τους υπόλοιπους.
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 14:50, 31-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
μια ζωή μου λέγανε πως οι στρατιωτικοί γιατροί είναι οι καλύτεροι, εγώ μόνο αυτό ξέρω -.-
Μόνο από την άποψη ότι το κράτος τους πληρώνει από την πρώτη τους ημέρα στην σχολή και γενικά είναι εξασφαλισμένοι.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 20:14, 31-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Μόνο από την άποψη ότι το κράτος τους πληρώνει από την πρώτη τους ημέρα στην σχολή και γενικά είναι εξασφαλισμένοι.
Το οτι οι Στρατιωτικοι γιατροι εχουν την φημη οτι ειναι καλοι δεν εχει σχεση με την εξασφαλιση των ιδιων αλλα με το γεγονος οτι τους πληρωνει το κρατος μετεκπαιδευσεις σε ΗΠΑ, Βρετανια, Γερμανια κλπ. Απο Στρατιωτικο νοσοκομειο εχω ιδια αποψη εχοντας γνωρισει παρα πολλους στρατιωτικους γιατρους κι εχω χειρουργηθει κιολας σε στρατιωτικο νοσοκομειο. Υπαρχουν καλοι, υπαρχουν μετριοι, υπαρχουν εκμεταλλευτες. Μαλλον οπως παντου. Το καλο σαν ασφαλισμενος ειναι οτι τα Στρατιωτικα νοσοκομεια κρατανε ενα καλο επιπεδο για την εποχη μας και οτι πολλοι γιατροι δεν κοιτανε να ξεζουμισουν τους εκει ασθενεις γιατι ξεζουμιζουν αυτους που εχουν στην καριερα τους σαν ιδιωτες.
Παράθεση

PJD

Νεοφερμένος

Ο PJD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O PJD έγραψε: στις 23:11, 28-06-19:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια