Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,172 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,434 μηνύματα σε 79,253 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 270 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξεταστική

Κατερίνα ***

Φοιτητής

H Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H Κατερίνα *** Όσο έχω εσένα δε φοβάμαι κανέναν..... έγραψε: στις 21:03, 17-01-11:

Ο στόχος είναι να τα περάσω όλα.....Για να δούμε τι θα γίνει!Πάντως οπωσδήποτε τα εργαστήρια.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

astathmitos

Φοιτητής

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε: στις 21:38, 17-01-11:

Θα δώσω 5 μαθήματα παραπάνω απλά δεν μπορώ.Την ίδια μέρα γράφω βυζαντινή φιλολογία και βυζαντινή ιστορία Α όποτε το κάψιμο δεν το γλυτώνω.Επίσης δίνω αρχαία(οιδίποδα),κλασική αρχαιολογία Α και ιστορία τέχνης.Μόνο που τα έγραψα αγχώθηκα!
Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε: στις 22:48, 17-01-11:

Λοιπον, 5/7 ευχομαι τουλαχιστον αυτα να τα περασω! Διαβαζω τις πρωινες ωρες μεχρι το απογευμα μετα τις 8-8:30 δε γινεται να συνεχισω ειναι η ωρα της βολτας!
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 02:36, 18-01-11:

Εμένα πάλι με πιάνει η όρεξη να διαβάζω τα μεσάνυχτα.
Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε: στις 02:40, 18-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Εμένα πάλι με πιάνει η όρεξη να διαβάζω τα μεσάνυχτα.
όπως τώρα πχ που διαβάζεις
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 02:42, 18-01-11:

Τώρα δε διαβάζω, τα διάβασα και περιμένω να έρθει η Πέμπτη να δώσω.
Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε: στις 02:43, 18-01-11:

Τώρα δε διαβάζω, τα διάβασα και περιμένω να έρθει η Πέμπτη να δώσω.
εγώ γιατί ποτέ δεν έχω καταφέρει να τελειώσω το διάβασμα και να περιμένω τρεις μέρες για να πάω να δώσω;;
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 02:45, 18-01-11:

Χαχ, είπα να αλλάξω τακτική γιατί αλλιώς αγχώνομαι.
Έχω και άλλα διαβασμένα. :Ρ
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 14:05, 18-01-11:

Χαχ, είπα να αλλάξω τακτική γιατί αλλιώς αγχώνομαι.
Έχω και άλλα διαβασμένα. :Ρ
Εγω τελειωνω την υλη 3 μερες αφοτου δωσω
Παράθεση

mourou (Λευτέρης)

Φοιτητής

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Έργων Υποδομής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O mourou έγραψε: στις 17:03, 18-01-11:

2/5 ?? ξεκόλλα χαχαχ
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 17:21, 18-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Εγω τελειωνω την υλη 3 μερες αφοτου δωσω
Διαβάζεις το μάθημα αφού το έχεις δώσει;
Και εμένα δε μου βγαίνει πάντα η ύλη...
Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 20:10, 18-01-11:

Tην Δευτερα γραφω πληροφορικη εργ.

OMIGAH!
Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε: στις 20:45, 18-01-11:

Εγω δινω την αλλη εβδομαδα αλλα τοσο μεγαλη που ειναι η υλη και δε τελειωνω ακομη μου εχουν σπασει τα νευρα!
Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 13:23, 19-01-11:

Eμενα δεν είναι τόσο μεγάλη η υλη αλλα είναι αρκετα δυσνοητα,ειδικά η πληροφορική

Τη Δευτέρα 1ο μαθημα 15 λεπτα εξέτασης οπου μέσα σε αυτα τα λεπτά πρεπει να σκεφτούμε την ασκηση που θα μας δωσει,να φτιαξουμε το προγραμμα στο pc να το ανεβάσουμε στο eclass και μετά να του εξηγησουμε τι ακριβώς κανει το προγραμμα ..
Και ολα αυτά τα θέλει σε 15 λεπτά!
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,852 μηνύματα.

O Chemwizard Εν αρχή ην η χημεία έγραψε: στις 13:31, 19-01-11:

...

Γιατί την άλλαξα τελευταία στιγμή.

Γιατί
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 18:58, 19-01-11:

Καλή επιτυχία σε όλους! Να σκίσετε!
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 21:59, 19-01-11:

Ουάάά, έχω αγχωθεί.
Δίνω αύριο και δίνω και εύκολα μαθήματα.
Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Φοιτητής

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ζωϊκής Παραγωγής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 19:07, 24-01-11:

Το ενα μαθημα εχει φυγει κιολας απο τις 12 Γεναρη, μιας και ειχαμε παραδοσει εργασια, οποτε εξεταστηκαμε προφορικα!! Λογικα ενα 8 στη χειροτερη το εχω τσεπωσει...
Σημερα διναμε παιδικη λογοτεχνια, και μιας και τα βιβλια του καθηγητη ηταν επιεικως απαραδεκτα, κανεις δε μπορεσε να τα διαβασει (και οσοι τα διαβασαν δεν τα καταλαβαν), σταυρωνουμε τα χερια μας και εναποθετουμε τις ελπιδες μας στο λογοτεχνικο μας ταλεντο!! Εδω, αν καταφερα να το περασω, ενα 7 θα παρω κι αυτο στην καλυτερη περιπτωση!!
Την αλλη δευτερα δινω φυσικη (χαχαχαχαχαχαχα), αλλα μιας και καταφερα να εξασφαλισω 3 βαθμους απο τα εργαστηρια και τις προοδους δεν αγχωνομαι ιδιαιτερα!! Ε τι σκατα, ενα 2 δε θα το γραψω (συνηθως δεν παω ετσι στην εξεταστικη, αλλα τη φυσικη απλα δεν την αντεχω...)
Την επομενη μερα παιδαγωγικη και διδακτικη του θεατρου, που ειναι το στοιχειο μου, οποτε δε φοβαμαι!!
Μετα πληροφορικη (σχετικα ευκολο μαθημα, αλλα με αρκετα περιεργο καθηγητη... κοβεσαι και δεν καταλαβαινεις γιατι)!!
Και τελος, το μεγαλο βασανο, εκπαιδευτικη ψυχολογια με μια υλη τεραστια και ενα βιβλιο ισα με 2 τομους της Ιατρικης... Και το χειροτερο?? 20 λεπτη ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ εξεταση!! Με αλλα λογια, κλαφτα Χαραλαμπε!!!

Κατι μου λεει οτι θα παει πολυ μετρια αυτη η εξεταστικη...
Παράθεση

Trolletarian

Φοιτητής

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε: στις 19:12, 24-01-11:

για λέγετε , αύριο που δίνω τι πρέπει να έχω μαζί μου?το βιβλιάριο σπουδών μόνο?
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,159 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 19:15, 24-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από christos0987
για λέγετε , αύριο που δίνω τι πρέπει να έχω μαζί μου?το βιβλιάριο σπουδών μόνο?
και την living doll

εκτός από το βιβλιάριο σπουδών πάρε και την αστυνομική ταυτότητα, σε μας την ζητάνε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NEKTARIOS11, Αλκης Κ., MIkeTr123