Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,173 μηνύματα σε 79,226 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 561 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα δάκρυα της μαθήτριας για την Ελλάδα

chemysterious (Ιάσονας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O chemysterious έγραψε: στις 13:05, 16-05-12:

Αν και η είδηση έχει μέρες που κυκλοφορεί εφόσον είδα ότι δεν έχει δημιουργηθεί κάποιο θέμα μέχρι στιγμής γι'αυτό το γεγονός αποφάσισα να δημιουργήσω εγώ.
Tι πιο λυπητερό απο το να βλέπεις να διαλύονται τα όνειρα νέων ανθρώπων. Είμαι και εγώ μαθήτρια και συμμερίζομαι απόλυτα τα συναισθήματα της. Ζούμε σε μια χώρα δίχως να ξέρουμε τι μας ξημερώνει αύριο. Έχουμε δικαίωμα στο να οραματιζόμαστε το αύριο μας. Το δικό μας. Αλλά δυστυχώς κάποιοι σκέφτηκαν πριν απο μας για έμας και μας καταδίκασαν. Χιλιάδες δεν έχουνε να φάνε. Άνθρωποι αυτοκτονούν καθημερινά. Το κράτος ζητά περισσότερα και περισσότερα και περισσότερα. Έχουμε χάσει το χαμόγελο μας. Είναι κάποιες στιγμές που αναρωτιέμαι: Τι κάνω; Γιατι τόσος μόχθος; Στο τέλος θα καταλήξω στο χωριό να σκάβω πατάτες. Γιατί κάθομαι με τις ώρες μπροστά απο ένα βιβλίο; Και ένα μεγάλο γιατί που ποτέ δεν βρίσκει απάντηση.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chemysterious : 16-05-12 στις 13:19.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,138 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 14:14, 26-07-19:

Eίναι κακό να σκάβει κάποιος πατάτες; Έχοντας ζήσει στο εξωτερικό, σε αγροτική χώρα που έχει απίστευτη τεχνολογική και βιομηχανική πρόοδο, διαπίστωσα ότι αυτές οι συγκρίσεις επαγγελματικών διεξόδων υπάρχουν μόνο στην φραπελλάδα.
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ελλάδα - χρεοκοπία - Από enriqoula
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-19 στις 14:49.
    • Αλλάζει η Ελλάδα; - Από nPb
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-14 στις 14:09.
    • Η Ελλάδα βυθίζεται... - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-11 στις 17:49.
    • Μια προσευχή για την Ελλάδα! - Από Buggs
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-12-10 στις 22:08.
    • Οι U2 στην Ελλάδα - Από don_aris91
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-09-09 στις 19:42.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα