Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,193 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,058 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρήση βεβαίωσης αντί για φοιτητική ταυτότητα;

sparaskeg (Παρασκευή)

Νεοφερμένος

H Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H sparaskeg έγραψε: στις 19:52, 03-11-19:

Καλησπερα!! Έχω εγγραφεί και ξεκινήσει τα μαθήματα του μεταπτυχιακού μου. Μας έδωσαν προσωρινά μια βεβαίωση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί αντί της φοιτητικής ταυτότητας; Δηλαδή για μειωμένο εισιτήριο, φοιτητική λέσχη κτλ ;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

VasK

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο VasK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 270 μηνύματα.

O VasK έγραψε: στις 22:32, 03-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από sparaskeg
Καλησπερα!! Έχω εγγραφεί και ξεκινήσει τα μαθήματα του μεταπτυχιακού μου. Μας έδωσαν προσωρινά μια βεβαίωση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί αντί της φοιτητικής ταυτότητας; Δηλαδή για μειωμένο εισιτήριο, φοιτητική λέσχη κτλ ;
Ναι. Βέβαια πρέπει να βγάλεις κάρτα σίτισης για τη λέσχη, τουλάχιστον στην Αθήνα. Επίσης, για μειωμένο στην Αθήνα για να βγάλεις κάρτα απεριορίστων μπορείς να πας με τη βεβαίωσή σου. Καλό είναι να έχεις μαζί σου τη βεβαίωση μέχρι να βγει το πάσο.
Παράθεση

sparaskeg (Παρασκευή)

Νεοφερμένος

H Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H sparaskeg έγραψε: στις 23:20, 03-11-19:

Βόλο είμαι. Από όσο έχω δει τουλάχιστον στο σαιτ για τη λέσχη θέλουν μόνο πάσο. Το ίδιο ίσχυε και στο ΑΠΘ τα τελευταία χρόνια.. Γιατί στην αρχή ήταν με κάρτα σίτισης
Παράθεση

VasK

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο VasK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 270 μηνύματα.

O VasK έγραψε: στις 10:30, 04-11-19:

Βόλο είμαι. Από όσο έχω δει τουλάχιστον στο σαιτ για τη λέσχη θέλουν μόνο πάσο. Το ίδιο ίσχυε και στο ΑΠΘ τα τελευταία χρόνια.. Γιατί στην αρχή ήταν με κάρτα σίτισης
Η βεβαίωση αρκεί.
Παράθεση

sparaskeg (Παρασκευή)

Νεοφερμένος

H sparaskeg έγραψε: στις 05:14, 05-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από VasK
Η βεβαίωση αρκεί.

Και όμως όχι. Θέλει αίτηση. Πρέπει να κάνεις και μπαίνεις με το πάσο. Προς το παρόν δεν έχω κάνει ιδρυματικό λογαριασμό δεν έχω καν κωδικούς οπότε είναι 2.80 ανά ημέρα. Για 3 γεύματα. Λίγο το κακό ????
Παράθεση

VasK

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O VasK έγραψε: στις 18:04, 05-11-19:

Και όμως όχι. Θέλει αίτηση. Πρέπει να κάνεις και μπαίνεις με το πάσο. Προς το παρόν δεν έχω κάνει ιδρυματικό λογαριασμό δεν έχω καν κωδικούς οπότε είναι 2.80 ανά ημέρα. Για 3 γεύματα. Λίγο το κακό ????
Για λέσχη προφανώς όπως είπα πρέπει να έχεις κάρτα σίτισης. Αλλά εφόσον έχεις κάρτα με μια βεβαίωση κανονικά δεν θα έπρεπε να έχεις θέμα. Μια χαρά τιμή είναι, τόσο είναι και στου ΕΚΠΑ.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φοιτητική ταυτότητα - Από anestios
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-18 στις 21:41.
    • Κολλέγιο αντί για ΑΕΙ; - Από Great Chaos
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-09-14 στις 13:55.
    • Μια υπόκλιση...αντί για τίτλο! - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-01-12 στις 11:39.
    • Μετοχές αντί μισθού - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-10 στις 16:04.
    • Restart αντί για Shutdown - Από Stratos7
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-08 στις 17:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα