Εγγραφή σε ΙΕΚ

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Καλησπέρα...

Ξερετε αν εχουν κλεισει οι εγγραφές ατα δημοσια ιεκ
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Η κορη μου περασε φερος Πανεπιστήμιο αλλα θελει να ξαναδώσει
Επειδή αφενος υπαρχει περίπτωση να μην περασει εκει που θέλει και αφετερου με το ν+2 θα ισως αντιμετωπισει προβλημα σκεφτεται να πάρρει αναστολή σπουδών και δεν μπορει να παρει βεβαιωση σπουδων για το Ασφαλιστικο Ταμειο και την Εφορία.
Ομως το διαστημα αυτο θεωρείτε μη προστατευομενο μελος και χανει την ιατροφαρμακευτική περιθαλψη διοτι θεωρείτε ανασφαλιστη.Επισης στην φορολογική μου δηλωση δεν θα εχω μειωση φορου επειδη δεν θα θεωρείτε προστατευομενο μελος
Σκεφτηκα να την γραψω σε μια δημοσια σχολη οτι ναναι αρκει να ειναι ενεργες οι εγγραφες.

Που αλλου ειναι ενεργες οι Εγγραφές...(ΣΕΚ εσπερινα ΤΕΕ κλπ)

Εχετε καποια άλλη λυση υποψιν σας

Ευχαριστώ
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η κορη μου περασε φερος Πανεπιστήμιο αλλα θελει να ξαναδώσει


Α, εννοούσατε την προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τα ΙΕΚ. Αυτή έχει λήξει πολύ νωρίτερα στις 9-9-19. Δυστυχώς οι εγγραφές σε όλων των ειδών τα εκπαιδευτικά Ιδρύματα έχουν λήξει εδώ και καιρό και έχουν ξεκινήσει τα μαθήματα. Νομίζω το μόνο που σας μένει είναι να επιλέξετε τι σας συμφέρει περισσότερο μεταξύ της αναστολής σπουδών ή των υπολοιπων λόγων που αναφέρατε.
 

Guest 237551

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φίλοι μου καλησπέρα,

Γνωρίζετε εάν γίνονται εγγραφές στο ΙΕΚ του ΕΚΑΒ και τώρα τον χειμώνα?

Ευχαριστώ,
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top