Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,170 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,400 μηνύματα σε 79,251 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

E-learning προγράμματα και πιστοποιητικά

Tribbiani

Φοιτητής

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 86 μηνύματα.

O Tribbiani έγραψε: στις 13:33, 19-07-19:

Καλησπέρα φίλοι/φίλες,

Τι γνώμη έχετε από τα διάφορα e-learning προγράμματα και πιστοποιητικά που κυκλοφορούν; Έχει κάποιος εμπειρία από κάποιο πρόγραμμα που θέλει να τη μοιραστεί;

Απ' όσο γνωρίζω, μέχρι τώρα λειτουργούν προγράμματα από:

ΕΚΠΑ: https://elearningekpa.gr/
ΟΠΑ: https://elearning.aueb.gr/
Πανεπιστήμιο Αιγαίου: http://e-epimorfosi.aegean.gr/
ΠΑΠΕΙ: https://elearning.xrh.unipi.gr/

Αν υπάρχει κάτι άλλο, προσθέστε το

Έχει αρκετά ενδιαφέροντα αντικείμενα, ωστόσο είμαι λίγο διστακτικός σχετικά με την ποιότητα τους ή/και την αναγνωρισιμότητά τους.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

H Revekka αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,459 μηνύματα.

H Revekka έγραψε: στις 19:09, 19-07-19:

Έχω εγώ από αυτό του ΕΚΠΑ και δεν είναι καλή η εμπειρία. Αλλά υπάρχει η παγίδα του ποιος το κάνει..από εκεί εξαρτάται αν ένα πρόγραμμα είναι καλό...
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 19:15, 19-07-19:

Δεν ξέρω τι ανταπόκριση έχουν αλλά αν είχα χρόνο και χρήμα σίγουρα θα συμμετείχα σε ένα απ'αυτά για την προσωπική επιμόρφωση μου.
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,343 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 02:00, 20-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Revekka
Έχω εγώ από αυτό του ΕΚΠΑ και δεν είναι καλή η εμπειρία. Αλλά υπάρχει η παγίδα του ποιος το κάνει..από εκεί εξαρτάται αν ένα πρόγραμμα είναι καλό...

Τι εννοείς στη δεύτερη πρόταση? Ξέρεις συγκεκριμένα για τα προγράμματα του τομέα σου ή γενικά πράγματα όχι πολύ καλά? Γιατί έχω δει κάποια προγράμματα που φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα - στον τίτλο - αλλά με αποθαρρύνει το κόστος σε συνδιασμό με το ότι θα επιβαρυνθώ και τα έξοδα μεταπτυχιακού το επόμενο διάστημα.
Παράθεση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

H Revekka αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,459 μηνύματα.

H Revekka έγραψε: στις 10:04, 20-07-19:

Εννοώ ότι μπορώ εγώ να σου πω ότι έχω κακή εμπειρία από τα τάδε και τάδε προγράμματα του ΕΚΠΑ αλλά κάποιο άλλο, σε άλλον τομέα να είναι εξαιρετικό γιατί ο ακαδημαϊκός υπεύθυνος είναι εξαιρετικός. Κοινώς, όλα λειτουργούν με τον ίδιο πρακτικά τρόπο, διαφορά έχει αυτός που κάνει το "μάθημα".
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,342 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:05, 13-10-19:

Παρακολουθώ 1 (ekpalearning) που μου το παρέχουν δωρεάν. Κάθε εβδομάδα έχει τεστακια που μπορεις να τα διακοψει οποτε θες. Η υποδομή χρειάζεται ανανέωση. Δεν μπορεί να λέει δεν υποστήριζεται ως browser o safari αν όλα τρέχουν normal. Έχει video και κειμενάκια και μεγάλο pdf έντυπο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 13-10-19 στις 23:12.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια