Έχετε πάει ποτέ μόνοι σας στο κινηματογράφο;

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναιι ισως να ητανε καταθλιπτικα.Χωρις τους φιλους,την πλακα κλπ.Αλλα τελικα ηταν τελειαα :D Δεν λεω καλη η παρεα αλλα ειναι και γαματοο να βλεπεις την αγαπημενη σου ταινια σε μεγαλη οθονη ησυχος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εχω παει σε πολλα παιδικα,που οι φιλοι μου βαριουνται να δουν και συνηθως παω καθημερινες και βραδινη παρασταση ωστε να μην εχει καθολου παιδακια.
Εμένα ακριβώς αυτό είναι το θέμα μου!! Δεν θέλει κανείς... μα κανείς όμως!! Πχ τώρα που βγήκαν τα στρουμφάκια, από την παρέα μου μόνο εγώ θέλω να τα δω. Ξαφνικά όλοι μεγάλωσαν.. μη χέσω :pfff::P
Και μόνη μου δεν θέλω να πάω. Θα είναι κάπως περίεργα! Βέβαια δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ, αλλά όπως και να το κάνουμε σίγουρα είναι αλλιώς με παρέα.
Τεσπα θα περιμένω να βγουν σε DVD :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Έχετε πάει ποτέ μόνοι σας στον κινηματογράφο;
Όχι.Και πιθανό να ένιωθα άβολα σε περίπτωση που το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν εχει τυχει να παω οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
μεχρι τωρα δεν εχω παει μονη μου, αλλα στο μελλον σιγουρα θα τυχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εχω παει αλλα ηταν παλια (γυμνασιο ακομα):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
το χω σκεφτει αλλα αμα πετυχω κανα γνωστο εκει θα γινω λιγο ρεζιλι:P...αμα δεν πας με μεγαλη παρεα μια χαρα την βλεπεις την ταινια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν έχω πάει ποτέ μόνη μου, αλλά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα αν πήγαινα κιόλας... Σιγά πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
πήγα μια φορά μόνο και είδα τον <Αόρατο συγγραφέα>.Ήταν περίεργη αίσθηση η οποία εν τέλει μπορώ να πω ότι δε μου άρεσε γι' αυτό πιστεύω ότι δεν θα το ξανάκανα εύκολα....Πάντως ήταν η πρώτη φορά που πρόσεξα ότι υπάρχουν αρκετοί που πηγαίνουν μόνοι τους σινεμά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
για μενα δεν εχει ενδιαφερον να πας μονος σου στον κονιματογραφο.το καλυτερο ειναι να πας με παρεα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μάλλον θα πρέπει να το αποφασίσω οτι θα πηγαίνω μονοι μου κάποιες φορες... η αδελφή μου ειναι σε άλλη πόλη και ούσες σινεφιλ πηγαίναμε παντα μαζί... Βεβαια μεχρι ωρας δεν εχω παει μονη μου -εκτος απο μια φορα στο Λυκειο-. Για παράδειγμα την Παρασκευή που μας πέρασε πήγα με μια φίλη μου να δούμε το Ides of March και η αδελφή μου την ίδια περιπου ώρα με κατι παιδιά που γνώρισε πήγε για την ίδια ταινια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Πολλές φορές, από τότε που ήμουν στο σχολείο ακόμα. Τι περίεργη ερώτηση....
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι όχι,μόνο με φίλους έχω πάει και όταν ήμουν μικρος με την οικογένεια μου.
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το άβολο είναι ότι υπάρχει ακόμα κινηματογράφο, αν είμασταν στο 1960 να πω οκ, αλλά με την ανάπτυξη του διαδικτύου δεν έχει νόημα να υπάρχει κατι τέτοιο. Και εμείς που είμαστε αντίθετοι σε αυτά την πληρώνουμε και βλέπουμε νέες παραγωγές 2-3 μήνες μετά
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Το άβολο είναι ότι υπάρχει ακόμα κινηματογράφο, αν είμασταν στο 1960 να πω οκ, αλλά με την ανάπτυξη του διαδικτύου δεν έχει νόημα να υπάρχει κατι τέτοιο. Και εμείς που είμαστε αντίθετοι σε αυτά την πληρώνουμε και βλέπουμε νέες παραγωγές 2-3 μήνες μετά


Δεν είναι κακό να υπάρχει κινηματογράφος.Οσο και να αναπτυχθεί το διαδίκτυο δεν θα φτάσει ποτέ την απόλαυση που παίρνεις βλέποντας την ταινία σε μια μεγάλη οθόνη!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Nαι πάντα μόνος πάω στον οίκο ανοχής.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάμπολλες φορές!!!΄Οταν θέλω να δω μια σοβαρή ταινία που την έχω σταμπάρει, την περιμένω και θέλω να την απολαύσω, πηγαίνω μόνη μου από επιλογή! Σε πιο ανάλαφρες ταινίες, παίρνω και την παρέα μαζί (οπότε και να πουν καμιά κουβέντα, να απαντήσουν και σε κανένα κινητό, να κάνουν και καμιά βλακεία δεν με πολυνοιάζει)!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσει η κινηματογραφική λέσχη (μεταμεσονύχτια προβολή).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top