Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
και γω ιατρικη!! αννα, καπως ασχετο, αλλα δν πιστευω να εισαι αυτη π γνωρισα στο λεωφορειο? :Ρ

Δεν θυμαμαι να ειχα μιλησει σε καποιον στο λεωφορειο...:hmm: Δεν νομιζω!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Το λεωφορείο περνάει από Πάργης/Σπύρου Λάμπρου; Κάτι τέτοιο είδα σε ένα δρομολόγιο...εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Βρήκα μια σελίδα, μπορεί και να την ξέρετε που έχει μέσα τα πάντα (σχεδόν:P) για τα γιάννενα (μαγαζιά, ξενοδοχεία, διάφορες πληροφορίες κτλ)
https://www.ioannina24.gr/

και κάτι άλλο που βρήκα στην σελ του πανεπιστημίου


ουφ! δεν ξέρω για σας αλλά εγώ δεν μπορώ να περιμένω άλλο... θέλω να πάω ΤΩΡΑ γιάννενα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Το λεωφορείο περνάει από Πάργης/Σπύρου Λάμπρου; Κάτι τέτοιο είδα σε ένα δρομολόγιο...εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά. :P
απο κει περναει το 10 που κανει το δρομολογιο νοσοκομειο Χατζηκωστα-νομαρχια.Για παν/μιο πηγαινουν τα 16 και 17,εσενα αφου μενεις κεντρο σε βολευει το 16 και η σταση ειναι απεναντι απο τα δικαστηρια και δεξια της νομαρχιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
απο κει περναει το 10 που κανει το δρομολογιο νοσοκομειο Χατζηκωστα-νομαρχια.Για παν/μιο πηγαινουν τα 16 και 17,εσενα αφου μενεις κεντρο σε βολευει το 16 και η σταση ειναι απεναντι απο τα δικαστηρια και δεξια της νομαρχιας.

Aχα!! Σε ευχαριστώ!
Δε ξέρω που ακριβώς είναι αυτά,αλλά ξέρω ότι είναι κοντά στο σπίτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ειναι 3 στασεις μαζι θα τις βρεις ευκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ixristina

Νεοφερμένος

Η Ixristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γιάννενα, φοιτητόκοσμος, βροχή και καταλήψεις.....ευτυχώς απ αύριο εμείς μπαίνουμε επιτέλους στα αμφιθέατρα!!!

Κανα ischool meeting παίζει???μιας και έχουμε μαζευτοί μπόλικοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Όσο για αυτό με τη βροχή... το έζησα για τα καλά χθες!!! :P
Και πολύ φοβάμαι ότι ακόμη είναι μόνο η αρχή!!

Ναι, ναι εγώ ήμουν αυτή που ήθελε να αρχίσουν οι βροχές... αλλά τώρα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
οντως μονο η αρχη ειναι,μεχρι τον μαρτιο εχουμε ακομα :P
και παντα να κουβαλατε ομπρελα μαζι σας τον χειμωνα ακομα και ηλιο να εχει,την εχω πατησει πολλες φορες ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΕΝ

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΕΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια μαθαμε τιποτα για το φυσικο περαν του οτι εχει καταληψη μεχρι την παρασκευη...????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ixristina

Νεοφερμένος

Η Ixristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Oμπρέλα παντού και πάντα!!!!Ακούστε αυτήν που προχτες έγινε μούσκίδι μέχρι να φτάσει σπίτι......Αύριο πάω να αγοράσω δεύτερη ομπρέλα για καλό και για κακό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Αυτήν την βδομάδα κατεβαίνω και εγώ Γιάννενα! Καθε μερα ηλιο εχω μαθει πως εχει! σουπερρρ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια μαθαμε τιποτα για το φυσικο περαν του οτι εχει καταληψη μεχρι την παρασκευη...????
τπτ άλλο, μόνο ότι θα γίνει πάλι συνέλευση την Παρασκευή στη 1...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

freedom.

Νεοφερμένος

Η freedom. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω φπψ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miloudi

Νεοφερμένος

Η Αιμιλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Έστω και πολύ καθυστερημένα, αναφορικά με την ημερομηνία δημοσίευσης... Είμαι κι εγώ στα Γιάννενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ιστορικό αρχαιολογικό Ιωαννίνων! Κανείς άλλος Γιάννενα;
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top