Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,208 μηνύματα σε 79,230 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 499 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημοσιογραφία: ΕΚΠΑ ή Πάντειο;

Δημοσιογραφία: ΕΚΠΑ ή Πάντειο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
ΕΚΠΑ
2
50,00%
Πάντειο
2
50,00%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

Triant_3

Φοιτητής

Ο Triant_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O Triant_3 έγραψε: στις 23:05, 14-07-19:

Βοήθεια! Ποιο θεωρείτε καλύτερο τμήμα; Το Επικοινωνίας και ΜΜΕ του ΕΚΠΑ ή το Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού του Παντείου; Σας παρακαλώ πολύ να μην απαντήσετε βάσει ονόματος. Είμαι μπερδεμένος γιατί άλλοι λένε ΕΚΠΑ και άλλοι Πάντειο.

Ευχαριστώ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mind Traveller

Φοιτητής

H Mind Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H Mind Traveller έγραψε: στις 00:28, 15-07-19:

Επειδή και γω βρισκόμουν αναμεσα στις δύο αυτές επιλογές,αποφάσισα να προσπαθήσω για εκείνο της Παντείου. Παρόλα αυτά η βιβλιογραφία είναι απαιτητική και οι εξετάσεις αυστηρές καθώς ο ανταγωνισμός είναι αρκετα μεγάλος συγκριτικά με άλλα μεταπτυχιακά. Οργανώσου και ξεκίνα διάβασμα!

Καλή τύχη σε ό,τι επιλέξεις!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mind Traveller : 15-07-19 στις 00:41.
1
Παράθεση

Triant_3

Φοιτητής

Ο Triant_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O Triant_3 έγραψε: στις 15:33, 16-07-19:

Υπάρχει κάποια άλλη γνώμη ως προς το ποιο τμήμα είναι καλύτερο; Επικοινωνίας και ΜΜΕ ή Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια