Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,135 μηνύματα σε 79,225 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 705 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εστια Ρεθυμνου.

Μαριος19

Νεοφερμένος

Ο Μαριος19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Μαριος19 έγραψε: στις 15:53, 14-07-19:

Γεια σας παιδες. Ειμαι νέος στην παρέα.Ήθελα να σας ρωτησω τα εξής : Τι ξερετε για τις φοιτητικες εστιες Ρεθυμνου ; Ειναι σε καλη κατασταση ; Υπαρχει δυαντοτητα να βαλει καποιος φοιτητης δικη του συνδεση Internet? Και μηπως γνωριζετε ποσο καιρο παιρνει για να εγκριθει η αιτηση ; Εαν αργησει πολυ και εγκριθει μετα την εναρξη των μαθηματων (Οκτωβρη-Νοεμβρη) ποιες ειναι οι επιλογες μου για προσωρινη στεγαση; Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
Υ.Γ Λυση προσωρινης στεγασης σε περιπτωση καθυστερησης για εγκριση της αιτησης ψαχνω γιατι δεν θελω να παω μετα την εναρξη των μαθηματων οπου θα εχουν δημιουργηθει οι πρωτες παρεες κτλ..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φοιτητική εστία στο Ηράκλειο - Από kosmas13green
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-07-15 στις 16:24.
    • Εστία στο ΤΕΙ Καστοριάς - Από GeorgeDev
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-12 στις 14:50.
    • Φοιτητική εστία Φλώρινας - Από Ανα1
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-12 στις 01:23.
    • Φοιτιτική Εστία Πανεπιστημίου Αθηνών - Από papaki@
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-10 στις 22:47.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα