Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
True blood = κάτι σαν twillight;
Ρομάντζο,σε συνδυασμό με βαμπίρ και λυκανθρώπους ;
Καμία ομοιότητα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Δεν εχω δει αγορια να συζητάνε για τη σειρά , γι αυτό το λέω:D
Αξίζει ; ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν εχω δει αγορια να συζητάνε για τη σειρά , γι αυτό το λέω:D
Αξίζει ; ...
Εμένα πάντως με άρεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν εχω δει αγορια να συζητάνε για τη σειρά , γι αυτό το λέω:D
Αξίζει ; ...


Εγώ όσο έβλεπα έβλεπα για τον Bill :P
Μετά το κόψανε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ όσο έβλεπα έβλεπα για τον Bill :P
Μετά το κόψανε :(
Μα δεν είναι τέλειος; :P

Και αυτός ο ξανθός που έκανε το βαμπίρι στο μπαρ για βρικόλακες είναι ωραίος αλλά με τη σπάει, είναι μαλάκας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είναι:redface:
Και γενικά απ'όσο θυμάμαι είχε πολύ ωραία αγόρια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To ''The Borgias'' ειναι μια πολυ ωραια σειρα!!! Νομιζω βεβαια βασιζεται στο κομιξ του Μαναρα. Φοβερες ερμηνειες, ιστορικο ενδιαφερον και δυνατες συγκινησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ξένες: glee, friends, the nanny. Ελληνικές: είσαι το ταίρι μου, παρά 5, ευτυχισμένοι μαζί
Ταινίες: a walk to remember, the notebook, it s a wonderful life, titanic :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinafever

Νεοφερμένος

Η christinafever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Οne Tree Hill <3 και Vampire Diaries.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
The big bang theory
House MD
Two and a half men
NCIS
Friends
Lost
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Game of Thrones!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Προς το παρόν: Supernatural (ιδίως από 4ο κύκλο και μετά-λατρεύω τον 5ο!!!), Two and a half men & Nip-tuck φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παγκόσμια εισβολή,την έχει δείξει και προχτές ο Αντ1.

Άλλο ένα.Οι πειρατές της Καραϊβικής και X men η πρώτη γενιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Προσπαθώ να καταλάβω τι έπαιξε με το SN , αρχικά είχε ξεκίνημα που δύσκολα άλλη σειρά μπορούσε να ανταγωνιστεί . Στην συνέχεια φαίνεται σαν να έκαναν loop καταστάσεις όμως . Το φινάλε της 14ης σεζόν με άφησε με ενα γτφ ύφος,που απο την μία αναρωτιέμαι εαν στέρεψαν απο ιδέες και κάνουν ότι να 'ναι ή αποτελεί πρόδρομο της 15ής σεζόν που θα είναι φοβερή . Αυτό που παρατηρώ και ελπίζω πράγματι να γίνει είναι η 15η σεζόν να επιστρέψει πίσω στην 1 και με κάποιο τρόπο να γίνουν undone πράγματα. Σε κάθε περίπτωση περιμένω winchesters reunion διότι και γι'αυτό υπήρξε ισχυρή τάση στις τελευταίες σεζόν αλλα φυσικά σιγά μην ήταν μόνιμο :P .
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Προσπαθώ να καταλάβω τι έπαιξε με το SN , αρχικά είχε ξεκίνημα που δύσκολα άλλη σειρά μπορούσε να ανταγωνιστεί . Στην συνέχεια φαίνεται σαν να έκαναν loop καταστάσεις όμως . Το φινάλε της 14ης σεζόν με άφησε με ενα γτφ ύφος,που απο την μία αναρωτιέμαι εαν στέρεψαν απο ιδέες και κάνουν ότι να 'ναι ή αποτελεί πρόδρομο της 15ής σεζόν που θα είναι φοβερή . Αυτό που παρατηρώ και ελπίζω πράγματι να γίνει είναι η 15η σεζόν να επιστρέψει πίσω στην 1 και με κάποιο τρόπο να γίνουν undone πράγματα. Σε κάθε περίπτωση περιμένω winchesters reunion διότι και γι'αυτό υπήρξε ισχυρή τάση στις τελευταίες σεζόν αλλα φυσικά σιγά μην ήταν μόνιμο :P .
Ακόμη παίζει το supernatural; :P

Θυμάμαι όταν το έβλεπα ήταν στο τέλος της 6ης σεζόν και είχε κάνει ΗΔΗ κοιλιά :hehe:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Ακόμη παίζει το supernatural; :P

Θυμάμαι όταν το έβλεπα ήταν στο τέλος της 6ης σεζόν και είχε κάνει ΗΔΗ κοιλιά :hehe:

Να σου πω την αλήθεια είναι τόσες πολλές οι σεζόν που καμιά φορά ξεχνάς πολλά πράγματα,εάν τις πάρει κάποιος μια μια και τις συγκεντρώσει θα παρατηρήσει οτι είναι απο τις ελάχιστες σειρές που έχουν και χιούμορ,και δράση,και φαντασία και δράμα . Πρέπει να κάτσω να δω ξανά παλιές και να σου πώ απο πότε ξεκίνησε η πραγματική κοιλιά . Νομίζω όμως οτι μετά απο την 11 σεζόν άρχισαν να το χαλάνε αρκετά,μέχρι και την 11 βλέπεται .
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Νομίζω οτι κάθε άνθρωπος οφείλει να δει το Chernobyl του HBO το λιγότερο που μπορεί να πει κάποιος είναι αριστούργημα...
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Νομίζω οτι κάθε άνθρωπος οφείλει να δει το Chernobyl του HBO το λιγότερο που μπορεί να πει κάποιος είναι αριστούργημα...

Για κάποιο λόγο βαθμολογήθηκε ως η καλύτερη σειρά όλων των εποχών από τους χρήστες του imdb. Δεν την έχω δει ακόμα αλλά από τα τρέιλερ και μόνο φαίνεται φανταστική. Θέλω πολύ να την αρχίσω...
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο βαθμολογήθηκε ως η καλύτερη σειρά όλων των εποχών από τους χρήστες του imdb. Δεν την έχω δει ακόμα αλλά από τα τρέιλερ και μόνο φαίνεται φανταστική. Θέλω πολύ να την αρχίσω...

Αξίζει 10 μόνο και μόνο γιατί ήταν πολύ καλύτερη απο το τρέιλερ για αρχή :hehe: . Αλλες σειρές ή και ταινίες δείχνουν τα πάντα στο τρέιλερ και σποιλαρουν,εδώ αυτό δεν συμβαίνει . Υποτίθεται οτι ανήκει στην κατηγορία της "διασκέδασης" μεν εγώ πιο πολύ θα το έλεγα ιστορία . Περνάει πολλά μηνύματα,τα οποία βασίζονται σε πραγματικά γεγονότα . Κάποια σημεία είναι προσαρμοσμένα για τους σκοπούς της σειράς βέβαια,αλλά όχι με τρόπο που αλλοιώνουν τα ιστορικά γεγονότα επι της ουσίας τους .
 
Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο βαθμολογήθηκε ως η καλύτερη σειρά όλων των εποχών από τους χρήστες του imdb. Δεν την έχω δει ακόμα αλλά από τα τρέιλερ και μόνο φαίνεται φανταστική. Θέλω πολύ να την αρχίσω...


Το 9,7 το πήρε γιατί είναι σοκαριστικά αληθινό και για μένα κυρίως λόγω του ότι βγαίνει από το ίδιο κανάλι με το game of thrones, βγήκε μαζί με την τελευταία κακιά του σεζόν που θάφτηκε παγκοσμίως. Σαν αντίδραση δηλαδή. Είναι συγκλονιστικό όμως και μου άρεσε που εξήγησαν με απλό και κατανοητό τρόπο πως ακριβώς έγινε το ατύχημα και που εστίασαν και στις τραγικές ιστορίες των ανθρώπων που βρέθηκαν εκεί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top