ΗΜΜΥ ΑΠΘ

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,439 μηνύματα.
Παιδιά τι ώρα λέτε να πάτε αύριο το πρωί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά τι ώρα λέτε να πάτε αύριο το πρωί?
9 παρά τέταρτο θα είμαι εκεί, ανυπομονώντας να ξεκινήσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,439 μηνύματα.
Σήμερα έχουμε μάθημα στα συστήματα υπολογιστών εργαστήρια???Ή έχουμε τώρα πάλι στις 6-8 το απόγευμα μόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
εργαστήρια από βδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Η Α9 που ειναι? Την έψαχνα σήμερα αλλά δεν τη βρήκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Μάρτιος 2012):
https://www.adip.gr/eks/Thessaloniki final Report.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Καλησπερα ημμυτες επειδη λογικα θα περασω θεσσαλονικη και εχω τη φυσικη ρεσνικ γουολκερ θελω να μου πειτε την υλη για να αρχισω να τη διαβαζω ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swadowalker

Νεοφερμένος

Ο swadowalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μπορει κάποιος να μου εξηγήσει τι παιζει με τις ροες των ημμυ του εμπ? Διαβασα τον οδηγο σπουδων και μονο κατατοπιστικος δεν ειναι. Λεει οτι μπορεις να παρεις μονο συγκεκριμενες ροες και εχει συνδιασμους σε εναν πινακα αλλα για ροες φυσικης μαθηματικων και βιοιατρικης δεν λεει τπτ. Δλδ εγω αν θελω μπορω να επιλεξω ροη φυσικης ηλεκτρονικών και ρομποτικης? Η ορισμενα μαθηματα απο αυτες τις ροες. Επίσης ελεγε οτι μπορεις να επιλεξεις εως 8 μαθηματα που δν εχεις εξεταστει στο εξαμηνο αλλα αναλογα με τον βαθμο σου μπορουν να φτασουν και τα 11 αυτο τι σημαινει παιρνεις πτυχιο με περισσότερα μαθηματα η δεν βαθμολογουνται η τελειωνεις πιο νωρις? Shed some light dudes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top