Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,167 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,341 μηνύματα σε 79,246 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σπουδές Φυσικής

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,531 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 20:42, 28-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
άν είσαι διατεθειμένος να πονέσεις για να πάρεις πτυχίο, ελα φυσικό. Αλλιώς πέρνα κάπου αλλού.
Πώς λένε; "Πονάει αλλά μου αρέσει"...

1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

sophia<3 (Σοφία)

Φοιτητής

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H sophia<3 έγραψε: στις 23:53, 28-04-16:

Η αλήθεια είναι ότι αν και ήταν καθαρά δική μου επιλογή όπως και πολλών άλλων το φυσικό μόλις μπήκα ένιωθα ότι δεν ξέρω τίποτα και ότι είμαι τέλειος χαζή στο δεύτερο έτος όμως άρχισε να μ αρέσει όσο τίποτα άλλο και τώρα δεν μπορώ να με φανταστώ να ζω χωρίς τη φυσική .
Πολλοί όμως από τους συμφοιτητές μου οι οποίοι επίσης το ήθελαν τα έχουν παρατήσει οπότε πιστεύω ότι έχει να κάνει καθαρά με το πόση επιμονή και υπομονή μπορείς να δείξεις και αν όντως είναι αυτό που θέλεις θα τα καταφέρεις σίγουρα στο τέλος
3
Παράθεση

Κομνηνός

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.

O Κομνηνός έγραψε: στις 23:23, 26-09-17:

επειδη διαβαζα παλιο μηνυμα πριν με καποιο παιδι που προφανως δεν ηθελε να περασει φυσικη και ρωτουσε πως θα καταληξει σε πολυτεχνικη σχολη
απαντησε καποιος με κατατακτήριες(σωστα) ή μεταπτυχιακο(λαθος,επαγγελματικα δικαιωματα πολυτεχνιτη με πτυχιο παιρνεις)
Παράθεση

Ιωάννης1234

Νεοφερμένος

Ο Ιωάννης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 54 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Ιωάννης1234 έγραψε: στις 20:32, 18-05-18:

Καλησπέρα, είμαι Β λυκειου και θετική κατεύθυνση. Γενικά, μου αρέσει πολυ η επιστήμη και έχω καταλήξει στο φυσικό. Ποια η γνώση σας για το φυσικο; (επαγγελματικη αποκατάσταση, δυσκολία, ενδιαφέρον κτλ). Μπορείτε να προτείνεται και άλλα παρόμοια τμήματα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Στίλιαν, Manoles487

Βρείτε παρόμοια