Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,216 μηνύματα σε 79,231 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 469 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεταπτυχιακό στην Αγγλία

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 894 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 01:05, 09-06-17:

Δώσε πανελλήνιες, τελείωσε το προπτυχιακό και βλέπουμε!
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,139 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 01:12, 09-06-17:

O Αλγόριθμος έχει:

- δώσε πανελλήνιες
- γράψε (το ένα δεν συνεπάγεται το άλλο)
- πέρνα πανεπιστήμιο
- πέρνα πανεπιστήμιο στη σχολή που θες
- τελείωνε το πανεπιστήμιο (αυτό δεν είναι προφανές ότι επειδή έγραψες, έγραψες καλά, θα τελειώσεις)
- αν υπάρχει ενδιαφέρον, συνεχίζεις για μεταπτυχιακό (όχι επειδή το λέει ο μπαμπάς)
4
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,893 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 01:21, 09-06-17:

Ευχαριστώ παιδιά.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,139 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 03:15, 09-06-17:

Kαι εμείς.
Παράθεση

Kostis-Palamas

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O Kostis-Palamas έγραψε: στις 03:29, 09-06-17:

Μας κοροιδευεις Φωτη; Μας ρωτας για το τι θα πρεπει να κανεις τελειως υποθετικα μιλωντας σε 5 χρονια το λιγοτερο; Να ακουσεις τον μπαμπα σου...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια