Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πανεπιστήμιο Μακεδονίας)

MikeOpartakias

Νεοφερμένος

Ο MikeOpartakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
τι γνώμη έχετε για το τμήμα ? πέρασα με 10% αξίζει να πάω? αν έχετε πληροφορίες για της εστίες της παρακαλώ να με πληροφορήσετε
γιατί δεν κυκλοφορούν φωτογραφίες .
Ευχαριστώ προκαταβολικά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KonstadinosDan

Νεοφερμένος

Ο KonstadinosDan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τι γνώμη έχετε για το τμήμα ? πέρασα με 10% αξίζει να πάω? αν έχετε πληροφορίες για της εστίες της παρακαλώ να με πληροφορήσετε
γιατί δεν κυκλοφορούν φωτογραφίες .
Ευχαριστώ προκαταβολικά :clapup:
Και εγω καβαλα περασα αλλα μηχανολογια.Απο τι ξερω γενικα το τει καβαλας προσφερει υψηλη εκπαιδευση στα παιδια και εχει καθηγητες πολυ συνεργασιμους. Για το τμημα δεν ξερω, και για τις εστιες το μονο που ξερω ειναι οτι δεν εχουν και τι καλυτερη κατασταση, και παρα πολυ δυσκολα μπαινει καποιος φοιτητης σε εστια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
τι γνώμη έχετε για το τμήμα ? πέρασα με 10% αξίζει να πάω? αν έχετε πληροφορίες για της εστίες της παρακαλώ να με πληροφορήσετε
γιατί δεν κυκλοφορούν φωτογραφίες .
Ευχαριστώ προκαταβολικά :clapup:

Και εγω καβαλα περασα αλλα μηχανολογια.Απο τι ξερω γενικα το τει καβαλας προσφερει υψηλη εκπαιδευση στα παιδια και εχει καθηγητες πολυ συνεργασιμους. Για το τμημα δεν ξερω, και για τις εστιες το μονο που ξερω ειναι οτι δεν εχουν και τι καλυτερη κατασταση, και παρα πολυ δυσκολα μπαινει καποιος φοιτητης σε εστια!

Το τει καβάλας είναι 16ο ανάμεσα στα 43 ανώτατα ιδρύματα τις Ελλάδας(πανεπιστήμια-τει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KonstadinosDan

Νεοφερμένος

Ο KonstadinosDan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το τει καβάλας είναι 16ο ανάμεσα στα 43 ανώτατα ιδρύματα τις Ελλάδας(πανεπιστήμια-τει)
και πρωτο απο τα τει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
τι γνώμη έχετε για το τμήμα ? πέρασα με 10% αξίζει να πάω? αν έχετε πληροφορίες για της εστίες της παρακαλώ να με πληροφορήσετε
γιατί δεν κυκλοφορούν φωτογραφίες .
Ευχαριστώ προκαταβολικά :clapup:
Εστιες το τει εχει ειναι ακριβος διπλα απο της εγκαταστασεις τον τει το μονο που ξερω ειναι οτι πριν 2 χρονια ειχε γινει ενα θεμα σε ενα τοπικο καναλι οτι μπενουν ατομα που δεν το αξιζουν (κομματοσκυλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
και πρωτο απο τα τει!

παιδια που το ειδατε αυτο? εννοω κυκλοφορει κπα ερευνα ? εχετε κπ λινκ ? με ενδιαφερει να δω και τα αλλα παν/μια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Σύμφωνα με την Διεθνή λίστα Ranking του Ιουλίου 2012 της webometrics το ΤΕΙ Καβάλας είναι 1ο μεταξύ των ΤΕΙ και 16ο μεταξύ των 40 Πανεπιστημίων και ΤΕΙ της Χώρας . Οσον αφορά τα Πανεπιστήμια στην πρώτη θέση ανάμεσα στα ελληνικά βρίσκεται το ΑΠΘ.


https://www.webometrics.info/top100_europe.asp?country=gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Σύμφωνα με την Διεθνή λίστα Ranking του Ιουλίου 2012 της webometrics το ΤΕΙ Καβάλας είναι 1ο μεταξύ των ΤΕΙ και 16ο μεταξύ των 40 Πανεπιστημίων και ΤΕΙ της Χώρας . Οσον αφορά τα Πανεπιστήμια στην πρώτη θέση ανάμεσα στα ελληνικά βρίσκεται το ΑΠΘ.


https://www.webometrics.info/top100_europe.asp?country=gr

Σε ευχαριστώ πολυ Antis :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουδοβικος

Νεοφερμένος

Ο Λουδοβικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα, περασα στο τει διοικησης επιχειρησεων καβαλας απο θεωριτικη κατευθηνση, πιστευετε οτι θα εχω προβλημα με τα μαθηματικα?Και σχετικα με το τει τι πιστευετε? Γτ μενω πολυ μακρια απο καβαλα, μην βαλω σε εξοδα τους δικους μου πηγαινοντας σε μια σχολη που δεν εξιζει η δεν θα μπορω να παρακολουθησω τα μαθηματα λογο των μαθηματικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αν διαβασεις κτλ δεν θα εχεις προβλημα επειδη συνηθος στα πρωτο ετος λεγονται πραγματα βασικα αρα νομιζω αν δουλεψεις δεν θα εχεις καποιο θεμα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουδοβικος

Νεοφερμένος

Ο Λουδοβικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε ευχαριστω φιλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thess_kavala

Νεοφερμένος

Η thess_kavala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είμαι απο Θεσσαλονίκη και έχω περάσει διοίκηση στη Καβάλα. Δουλεύω εδώ Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ να πάω να μείνω Καβάλα ώστε να παρακολουθώ τα μαθήματα. Μπορώ να πηγαίνω μια δυο φορές την εβδομάδα το πολύ σε εργαστήρια. Έχω δει τις πληροφορίες για το κάθε μάθημα και όλα τα θεωρητικά με εξαίρεση 1-2 είναι γραπτή 50% ή 60% και το υπόλοιπο απο εργασίες ατομικές και ομαδικές. Δλδ αν πηγαίνω μόνο εξεταστική και δεν παρακολουθώ θα πρέπει να γράψω 10 για να μου βάλει 5 και να το περάσω; αν κάνεις ατομική αλλά δεν την παρουσιάσεις χάνεις αυτομάτως και τον βαθμό; θα είναι δλδ σαν να μην την έκανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Κοιτα οι εργασιες συνηθως αν μιλησεις με τον καθηγητη δεν νομιζω να εχει καποιο θεμα να κανεις εργασια απο θεσσαλονικη(λογικα μπορει να μην θελει και παρουσιασει ).Αν δεν κανεις εργασιες λογικα και τα πραγματα ειναι ετσι που τα περιγραφεις θα πρεπει να γραψεις 10 για να παρεις 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thess_kavala

Νεοφερμένος

Η thess_kavala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. έχω ακούσει ότι πολλοί καθηγητές θέλουν να παρακολουθείς και αν όχι σε κόβουν και δεν διευκολύνουν την κατάσταση. Επίσης βλέπω ότι μειώθηκαν τα μαθήματα που μπορείς να δηλώσεις το κάθε εξάμηνο και στην ουσία αν μπω δεύτερο θα δηλώσω όλα του δεύτερου και θα μου μένουν μονάδες για να δηλώσω μόνο ακόμη ένα απο το πρώτο. έτσι θα συσσωρεύονται μαθήματα τα οποία πότε θα τα δώσω; ή δεν γίνονται έτσι οι δηλώσεις και μπορείς να πας να δώσεις σε μαθήματα που χρωστάς απο προηγούμενο εξάμηνο και δεν τα έχεις δηλώσει στο τρέχον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Θα πρεπει να το εχεις δηλωμενω για να το δωσεις .Για ποιο λογο δεν πας στην καβαλα για να μην πιεζεσαι ασκοπα ;Οταν λες δουλευεις σε τι κλαδο ;Γιατι αν ειναι σερβιτορα κτλ νομιζω και στην καβαλα θα μπορεσεις να βρεις κατι εχει αρκετα μαγαζια .

Αν παλι δεν μπορεις να πας κανε διακοπη σπουδων ετσι ωστε να δεις τι θες και τι μπορεις να κανεις ετσι ωστε να μπορεσεις να κανεις κατι με την σχολη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thess_kavala

Νεοφερμένος

Η thess_kavala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ταμίας είμαι σε μίνι μάρκετ και οι βάρδιες δεν είναι σταθερές όπως είναι σε μεγάλα σούπερ μάρκετ. έβαλα αγγελία στην καβάλα σε σάιτ γιατί απο αγγελίες που βλέπω απο το ίντερνετ δεν υπάρχει τίποτα. μου απάντησαν στην αγγελία μόνο απο μια πατισσερί και μου είπαν ότι είναι καλύτερα να πάω πρώτα εκεί και μετά να ψάξω για δουλειά. το θέμα είναι να έχω δουλειά γιατί δεν μπορώ να πληρώνω έξοδα διαφορετικά. και απο ότι έχω ακούσει στην καβάλα δεν έχει δουλειές γενικά. μετά σκέφτομαι και την μερική φοίτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ειναι μια ιδεα και αυτη παντως αν μπορεις να ψαξεις στην καβαλα (με φυσικη παρουσια ) λογικα (πιστευω παντα ) κατι θα βρεις πχ καφε κτλ .Αλλα σιγουρα ειναι δικη σου επιλογη .Γιατι δυστηχος δεν ξερω κατα ποσο θα σου ειναι ευκολο να τελιωσεις απο αποστασει (βεβαια με την λογικη οτι το θες ψιλο αμμεσα δηλ περιπου 5 χρονια )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top