Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,759 μηνύματα σε 79,279 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 142 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πολυτεχνικές σπουδές στην Ιταλία

bolt

Νεοφερμένος

Ο bolt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O bolt έγραψε: στις 16:48, 09-09-12:

Θα ηθελα τα φωτα σας σχετικα με το θεμα ποιες ειναι οι προυποθεσεις για να γινει καποιος δεκτος και απο τι ποσο ξεκινανε τα διδακτρα με ενδιαφερει η ειδικοτητα του μηχανολογου μηχανικου. Ευχαριστω προκαταβολικα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 16:51, 09-09-12:

Δινεις ειδικα τεστ του πανεπιστημιου, κλασεις ευκολοτερα απ τις πανελληνιες(μαθηματικα, φυσικη, βιολογια).Ειδικοτητα παιρνεις μετα το 3ο ετος.Τσαμπε ειναι(τα δημοσια).
Παράθεση

cosmopolitan

Δραστήριο Μέλος

H cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H cosmopolitan έγραψε: στις 01:14, 02-04-13:

καθόλου τζαμπέ. Τίποτα δεν ειναι τζαμπέ στην ευρώπη. Μόνο στην Ελλάδα είναι τζάμπα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια