Χωρισμός τάξεων

Popotas25

Νεοφερμένος

Ο Popotas25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα θα ηθελα να κανω μια ερώτηση ... φέτος παω Α Λυκείου . Ειμαι συγκεκριμένα στο α2 και εχω παρα πολλούς φίλους στο α1 του χρονου λοιπόν θα δηλώσουμε και οι 2 θετική κατεύθυνση τα τμήματα θα ξαναχωριστουν αλφαβητικά ανάλογα με την κατεύθυνση η δεν θα υπάρξουν αλλαγές στα τμήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Αναλογα με το ποσα είναι τα τμήματά σας. Αν εχετε τρια τμήματά κ πανω θ χωριστειτε σε 2 θεωρητικης κ δυο θετικης...Αν ειστε μονο δυο τμήματα θα σας βαλουν α1,α2 θεωρητικη και α1,α2 θετικη ..κ τ δυο τμήματα μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Μπα! Στη γενική παιδεία θα μείνετε όπως είστε στην Α τάξη. Μόνο τις ώρες της κατεύθυνσης θα χωρίζεστε αλλιώς σε τμήματα θετικής και ανθρωπιστικής.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ηθελα να κανω μια ερώτηση ... φέτος παω Α Λυκείου . Ειμαι συγκεκριμένα στο α2 και εχω παρα πολλούς φίλους στο α1 του χρονου λοιπόν θα δηλώσουμε και οι 2 θετική κατεύθυνση τα τμήματα θα ξαναχωριστουν αλφαβητικά ανάλογα με την κατεύθυνση η δεν θα υπάρξουν αλλαγές στα τμήματα

Στα Γενικής θα είστε όλοι μαζί ενώ στις κατεύθυνσης θα χωριστείτε με αλφαβητική σειρά αν υπάρχει πάνω από 1 τμήμα (επειδή επέλεξαν πολλοί θεωρητική ή θετική αντίστοιχα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top