Delf B2

MaryM

Νεοφερμένος

Η MaryM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του Delf B2 της περιόδου Μαΐου -Ιουνίου?
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Νομίζω οτι θα βγουν σημερα ή αυριο
---------------------------------------------------------------------------------
Βγήκαν τα αποτελεσματα !!!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MaryM

Νεοφερμένος

Η MaryM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Και εγω ευτυχως το περασα.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Bγήκανε :)

https://www.ifa.gr/el/examens-el/8357-resultats-ciep-mai-19-el

Καλή επιτυχία!

Πώς τα πήγατε;
Εγώ ευτυχώς το πέρασα :dance3:
Εγώ δεν έδινα, είχα δώσει το 2015 για Β2 :happy:
Btw μπράβο, ειναι αρκετά δύσκολο πτυχίο. Τι σας είχαν βάλει έκθεση; Σε εμένα θυμάμαι είχε πέσει να δώσουμε αντιεπιχειρήματα (αν θυμάμαι σωστά) στο ότι οι γονείς δίνουν πιστωτική στα παιδιά για κάνουν τις αγορές τους.
 

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ δεν έδινα, είχα δώσει το 2015 για Β2 :happy:
Btw μπράβο, ειναι αρκετά δύσκολο πτυχίο. Τι σας είχαν βάλει έκθεση; Σε εμένα θυμάμαι είχε πέσει να δώσουμε αντιεπιχειρήματα (αν θυμάμαι σωστά) στο ότι οι γονείς δίνουν πιστωτική στα παιδιά για κάνουν τις αγορές

Το Dalf C2 ειχα δωσει .
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top