Ξένοι φίλοι δια αλληλογραφίας

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Στο studentsoftheworld έχω στείλει email σε κάποιους Ισλανδούς γιατί θέλω να βελτιώσω τα ισλανδικά μου αλλά δε μου έχει απαντήσει κανένας μέχρι στιγμής.Τι να κάνω?Ξέρετε κάποιο site που να μπορώ να βρω ξένους αλληλογράφους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Στο studentsoftheworld έχω στείλει email σε κάποιους Ισλανδούς γιατί θέλω να βελτιώσω τα ισλανδικά μου αλλά δε μου έχει απαντήσει κανένας μέχρι στιγμής.Τι να κάνω?Ξέρετε κάποιο site που να μπορώ να βρω ξένους αλληλογράφους;

https://www.penpalworld.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Αλληλογραφώ με μια συνομήλικη μου από την Ισπανία μέσω e-mail στην αρχή και μετά facebook.Γνωριστήκαμε από το penpal World.Μέσω της αλληλογραφίας μπορείς,πέρα από να εξασκήσεις την γλώσσα στην οποία επικοινωνείτε,να μάθεις πολλά πράγματα για την καθημερινότητα των ανθρώπων αυτής της χώρας και ειδικά των νέων από πρώτο χέρι.Είναι πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία πάντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
image.jpg
Το καλύτερο μέιλ απο την κοπέλα που μιλάμε μέσω μέιλ!
Μετάφραση: παρόλα αυτά δεν χρειάζεται... Ειναι ηδη αρκετό και ειναι δώρο το γεγονός οτι μπορώ να μιλάω μαζί σου :'(
Κι εγω στο Penpalsword την γνώρισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Γ.

Νεοφερμένος

Η Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να βρω ένα φίλο δια αλληλογραφίας ή φίλη δεν έχω πρόβλημα. Είμαι 18 χρονών και σπουδάζω οικονομικά μου αρέσει πολύ η παράδοση είτε είναι μουσική ή χορός από όλα τα μέρη της Ελλάδας.Ξέρω αγγλικά και γαλλικά. Επίσης έχω μια τρέλα με ότι έχει σχέση με την Κρήτη και Γαλλία-Παρίσι. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινονίσει μαζί μου σε προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώωωω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ξερετε και αλλα sites περα απο το PenPal World? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jpals

Νεοφερμένος

Ο jpals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
www.letspal.com %100 free penpal website
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top