Γαλλικά Επίπεδο C1

κουμπαρα

Νεοφερμένος

Η κουμπαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αποφασισα προσφατα να δωσω c1 στα γαλλικα,αλλα δεν εχω την οικονομικη κατασταση για να πληρωσω φροντηστηρια..εχω ατομο για να με βοηθαει στα προφορικα,αλλα δεν εχω βιβλιο γραμματικης τετοιου επιπεδου και πηγες για κειμενα κι ακουστικα..Προτεινετε καποια βιβλια??αναφερομαι σε sorbonne c1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Κατ'αρχάς πρέπει να διαβάσεις τα λογοτεχνικά βιβλία που είναι στην ύλη,κι έπειτα να προετοιμαστείς λιγάκι για τα προφορικά.Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω,καθώς δεν τα έδωσα,επειδή είχα πάρει πρόσφατα το Σορμπόν Β2!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
https://www.ifa.gr/index.php/el/examens/methodes , εδώ θα βρεις ό,τι χρειάζεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top