Assassin's creed

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ναι, το 4 θα είναι πιο καλό ως σκηνή, αλλά μου φαίνεται πως το έχουν παραρμέξει το στόρυ. :)

Συμφωνώ σε αυτό... Still, είναι assassin's creed άρα θα 'ναι καλό :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Θα το δούμε. Εγώ θέλω να επαναφέρουν την καλή μουσική. Το 2 το άκουγα άνετα ως μουσικό έργο. Του 3 η μουσική ''παιχνιδίζει'' υπερβολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το gameplay ήταν το καλύτερο κομμάτι του 3. Κι απλά αυτό που (φαίνεται να) κάνουν στο 4 είναι να κρατάνε τα καλά και να φτιάχνουν τις βλακείες.

Οτιδήποτε είχε νερό στο 3 ήταν γαμάτο. Και το buttonless free-running. Το πρώτο μένει σίγουρα (hint = τόσα καράβια, θάλασσα, τόοοοοσο νερό) και το δεύτερο ελπίζω επίσης. Οτιδήποτε είχε να κάνει με φύση το βαριόμουν αφόρητα. "Ωωω, ένας σκίουρος!! Ένα βέλος, φέρτε ένα βέλος γαμώ!"

Περίμενε, τι παίζουμε πάλι??

Στο 4 θα 'χουμε ζούγκλες. Νησιά για ψάξιμο αν θυμάμαι καλά. Μ' αρέσει.

Γιατί σου άρεσε το buttonless free running;
Επίσης πρέπει να κάνουν το άλογο να κολυμπάει σε ρηχό νερό or something, ήταν πολύ σπαστικό να τρέχεις να buggάρει το άλογο τις τρεις πρώτες φορές που έπρεπε να έχει πηδήξει απέναντι.

Αυτό που μου την έσπασε στο 3 είναι ότι ο Achilles δεν είπε ποτέ στον Connor να σέβεται τα θύματά του. Θυμάμαι στο Assassin's Creed II όταν ο Mario άκουσε τον Ezio να βρίζει το πρώτο θύμα του, άρχισε τις χριστοπαναγίες. Ο Connor τους έβριζε, τους έφτυνε δεν ξέρω κι εγώ τι, και κανένας δεν του έλεγε τίποτα του παπάρα, σε όλο το game ένιωθα μια ευχαρίστηση όταν πέθαινα γιατί ο Connor ήταν μαλάκας και overconfident ό,τι κι αν έκανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
O connor δεν ήταν καλός χαρακτήρας. Κρύος, ψώνιο και δίχως ενδιαφέρον για τον έξω κόσμο. Το ''my people'' πρέπει να λέγεται καμιά 500αριά φορές στο παιχνίδι.

Ο Altair ήταν ψυχούλα, πραγματικός ασασίνος, επαγγελματίας.
Ο Ezzio και γαμώ τα άτομα, εξωστρεφής, πλακατζής και ώριμος στο τέλος της ζωής του.

Ο Kenway είναι ο καλύτερος χαρακτήρας που έχω χειριστεί σε παιχνίδι. Ειδικά στην αρχή προς μέση του παιχνιδιού, μέχρι τη φάση που νόμιζες ότι είναι ασασίνος και ξαφνικά πετάει ένα may the father of understanding guide us, η ανατροπή αυτή αρκεί για να σε πωρώσει όσο δεν πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
τα λατρεψα ολα εκτως απο το 3,,,

δε με βλεπω να συνεχιζω τη σειρα ειδικα τωρα που θα βαζουν ενα καθε χρονο,,,το παρακαναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γιατί σου άρεσε το buttonless free running;

Γιατί το button-y δεν είναι τίποτα, απλά ένα κουμπί πατάς για κάθε κίνηση. Σιγά. Αν είναι να σκαρφαλώσεις το δέντρο κάν' το μόνος σου, δε χρειάζεται να πατάω X/A/?? για να κουνήσεις το χέρι σου ξερωγώ.

Συμφωνώ ότι ο Kenway ήταν γαμάτος. Ήταν πιο straight to the point, πιο ρεαλιστής. Καλά, Templar nonetheless, να τους ελέγχει όλους ήθελε, αλλά πέρα απ' αυτό ήταν εντάξει. Πολύ πιο κοντά στον πατέρα του απ' τον Connor απ' ό,τι φαίνεται, κι αυτό είναι πολύ καλό.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τα καλύτερα cinematic. Πάντα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top