Σας σέρνεται το νέο e-steki;

Σας σέρνεται το νέο e-steki στο scroll;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 37)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μοιάζει να 'ναι κάποιο theme που έχει η μαμά σου στο Mozilla. Για πήγαινε tools, add-ons και δες τι themes έχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Δοκίμασες πάνω δεξιά στη σελίδα του Στεκιού, εκεί που λέει αλλάξτε χρώμα να βάλεις κάποιο άλλο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
exlorer 8
xp home sp 2
2GB RAM

Συνήθως αργεί να ανταποκριθεί σε κάθε κλικ, λιγότερες φορές λειτουργεί καλά!
Τα περισσότερα προβλήματα τα αντιμετωπίζω όταν προσπαθώ να κάνω χρήση εισαγωγής link πχ ...η χρωμάτων και όταν το καταφέρω μετά πολύ δύσκολα "αφαιρώ" την μορφοποίηση!

Συγκριτικά πάντα, όταν δουλεύει καλά με άριστα το 10 θα βαθμολογούσα 8 και όταν σέρνεται με 3

Κάτι ακόμη που έχω παρατηρήσει είναι πως όταν ανοίγω την κεντρική σελίδα και δεν έχω κάνει ακόμη login, βλέπω διαφορετικά θέματα σαν "τελευταίες συζητήσεις" και άλλα όταν έχω....συνδεθεί!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
O Internet Explorer 8 βρίσκεται ακόμα σε φάση beta. Μπορεί να έχει πάρα πολλές βελτιώσεις από τον 7, αλλά δεν μπορούμε να υποστηρίζουμε beta browsers.
Συγκεκριμένα έχουν υπάρξει bug reports για κάποιες αργοπορίες του IE8 όσον αφορά τη JavaScript, οι οποίες λογικά θα έχουν λυθεί στην stable έκδοση.

Όσον αφορά τα νέα μηνύματα, οι επισκέπτες δεν έχουν πρόσβαση σε κάποιες κατηγορίες, οπότε δεν βλέπουν και τα νέα μηνύματα που προέρχονται από αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ναι έχεις δίκιο σχετικά με τον 8 και αλλού μου δημιουργεί προβληματάκια αλλά μου αρέσει!:redface:
Επίσης έχω ενεργοποιημένες όλες τις δυνατότητες και τα χρώματα στο site οπότε φυσικό είναι
να μην πάει σφαίρα!
Γενικά το αντέχω υπάρχουν πολύ χειρότερα με πολύ λιγότερες δυνατότητες!
Ευχαριστώ για την διευκρίνηση σχετικά με τα θέματα στην κεντρική, δεν το είχα σκεφθεί :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν είχες 7 πριν, λογικό είναι να σου αρέσει.
Αν και προσωπικά πιστεύω ότι ο Firefox, ο Safari και ο Chrome είναι κλάσεως ανώτεροι (and they make the developers happier too :P). Και η Opera είναι ανώτερη, απλά όχι κλάσεως ανώτερη (imho).
Ο Internet Explorer γενικά είναι αργός browser όσο και να τον βελτιώσουν. Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι. Αν δεν τον είχε τόσος κόσμος, δεν θα υποστήριζα ούτε τις stable εκδόσεις του (ούτε κανένας συνάδελφος απ'όσο ξέρω, we all hate it :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ναι έχει βάλει theme. Άλλαξα κ χρώμα κ το ίδιο κάνει δείτε λιγάκι στο καινούργιο συνημμένο που έχω μαρκάρει 2 σημεία τι διαφορά υπάρχει.Είναι μεγάλη κ περίεργη.

View attachment χωρίς τίτλο.bmp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Αν είχες 7 πριν, λογικό είναι να σου αρέσει.
Αν και προσωπικά πιστεύω ότι ο Firefox, ο Safari και ο Chrome είναι κλάσεως ανώτεροι (and they make the developers happier too :P). Και η Opera είναι ανώτερη, απλά όχι κλάσεως ανώτερη (imho).
Ο Internet Explorer γενικά είναι αργός browser όσο και να τον βελτιώσουν. Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι. Αν δεν τον είχε τόσος κόσμος, δεν θα υποστήριζα ούτε τις stable εκδόσεις του (ούτε κανένας συνάδελφος απ'όσο ξέρω, we all hate it :P)

Opera, χρησιμοποιώ την έκδοση mobile για το pps μου και είναι πράγματι, σε σχέση με τον αντίστοιχο ie πολύ καλύτερος browser!

safari, βγαίνω μόνο για....φωτογραφικό! :P
Τις αλεπούδες τις φοβάμαι.....:/:

Όπως κατάλαβες....ο συντηρητισμός και η συνήθεια με κρατούν δέσμιο στον ie :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
kakerlak: Όταν κάνεις scroll αλλάζει χρώματα αυτή η περιοχή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι συμβαίνει σήμερα με το e-steki, αλλά κάνει περίπου 5 (ναι πέντε) λεπτά να γυρίσει σελίδα, ενώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα ταχύτητας.
Συμβαίνει και σε άλλους; Είναι προσωρινό;

Εκτός από το firefox, δοκίμασα τον Chrome, τα ίδια, τον ΙΕ τα ίδια και χειρότερα, και γενικά στο τέλος εκνευρίστηκα να περιμένω να μου φορτώσει ολόκληρη την σελιδα.
Φορτώνει την περισσότερη και μένει εκεί για τουλάχιστον ένα πεντάλεπτο.
Εφαγα ένα ολόκληρο απόγευμα να διαβάσω μερικά μηνύματα.

Ελπίζω αύριο να δουλεύει πιο σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Σήμερα σέρνεται απίστευτα πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Έχει κάποιες μέρες που μου βγάζει ότι ο server είναι απασχολημένος.
Σήμερα δεν το βγάζει,απλά σέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερνεται.:P
Άσε που χάθηκε και η επιλογή γιά συνημμένα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Άσε που χάθηκε και η επιλογή γιά συνημμένα.:hmm:
Τι εννοείς;

Σχετικά με το ότι σέρνεται, όντως σέρνεται. Είμαστε από το πρωί σε επικοινωνία με τους τεχνικούς της Rackspace και το πρόβλημα δεν μπορούμε να το λύσουμε. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ανεβάσω screenshot .Η επιλογή της επισύναψης εξαφανίστηκε η δεν την βλέπω εγώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ανεβάσω screenshot .Η επιλογή της επισύναψης εξαφανίστηκε η δεν την βλέπω εγώ;
Δεν αφαιρέθηκε
2009-03-06_2241.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σχετικά με το ότι σέρνεται, όντως σέρνεται. Είμαστε από το πρωί σε επικοινωνία με τους τεχνικούς της Rackspace και το πρόβλημα δεν μπορούμε να το λύσουμε. :(

Τελικά το πρόβλημα μάλλον δεν είναι θέμα server αλλά θέμα providers ... Χμ σε αυτά τα προβλήματα δεν έχουμε επιρροή ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τελικά το πρόβλημα μάλλον δεν είναι θέμα server αλλά θέμα providers ... Χμ σε αυτά τα προβλήματα δεν έχουμε επιρροή ...
Και τώρα;
Απλά περιμένεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εμένα πάντως σήμερα πάει πολύ καλά! Δεν μου έχει κολλήσει ιδιαίτερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εγω σήμερα πρώτη φορά δεν μπορώ να ανοίξω ολόκληρη σελίδα κολλάει και συνέχεια κάνω ανανέωση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Εγω σήμερα πρώτη φορά δεν μπορώ να ανοίξω ολόκληρη σελίδα κολλάει και συνέχεια κάνω ανανέωση :/:
Μια από τα ίδια και σε μένα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top