[iSchool] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Κι εγώ με Note 9 μπαίνω στα site. Για δοκίμασε πάλι ;)
 

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Κι εγώ με Note 9 μπαίνω στα site. Για δοκίμασε πάλι ;)

Κάθετα διορθώθηκε! Οριζόντια επίσης (μόνο που το πλαίσιο είναι στα αριστερά της οθόνης, δεν την καλύπτει ολόκληρη).

αφορτσιτνα ιενιαγβ αν ιεθυολοκαξε ονεμιεκ οτ
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Κάθετα διορθώθηκε! Οριζόντια επίσης (μόνο που το πλαίσιο είναι στα αριστερά της οθόνης, δεν την καλύπτει ολόκληρη).

αφορτσιτνα ιενιαγβ αν ιεθυολοκαξε ονεμιεκ οτ

Για δώσε ένα screen. :give_rose:
 

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Για δώσε ένα screen. :give_rose:

Για το κεἰμενο που εμφανἰζεται αντἰστροφα δεν μπορώ να βγἀλω σκριν :/

 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Οταν ειμαι απο κινητο δε μπορω με τιποτα να μεταφερθω στο ιστεκι πατώντας πανω αριστερα στις κατηγοριες καθως το ισχουλ πατιεται αυτοματα κ απλα κανει ανανεωση
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Οταν ειμαι απο κινητο δε μπορω με τιποτα να μεταφερθω στο ιστεκι πατώντας πανω αριστερα στις κατηγοριες καθως το ισχουλ πατιεται αυτοματα κ απλα κανει ανανεωση
Μήπως να πατήσεις το hamburger menu πάνω δεξιά και να πατήσεις μετά την αντίστοιχη επιλογή για το άλλο section; Είναι κάτω κάτω, εγώ αυτό χρησιμοποιώ. :)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως με μια πρόχειρη ματιά βλέπω ότι η database του site έχει τα ψιλοχαλια της. Πολλοί από τους πίνακες που χρησιμοποιούνται δεν είναι ούτε σε δεύτερη κανονική με αποτέλεσμα να κουβαλάτε πολλη έξτρα πληροφορία που είναι εντελώς περιττή και επιβαρύνει τις αναζητήσεις. Τα ξένα κλειδιά επίσης σε αρκετούς πίνακες δεν σωστά όπως σε αυτό με τα thread ids. Θέλετε και αρκετά split σε πίνακες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top