Πώς αισθάνεστε;

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
αχ καρδουλα μου, ευχαριστωωω!!!
Μου ειπε η κοπελα ειτε 7 μερες σαμο ειτε 4 σαντορινη η αλλο ενα νησι...
7 μερες ειναι πολλες για να παω, 4 ομως ειναι τελεια! ασυζητητι παω σαντορινη για 4η φορα, ειδικα αν παιζει χοτελι με πισινα πανω στην καλντερααααα! αχ και θα παρω και το λαπτοπ μαζι και θα σας λεω τι κοκτειλ πινω... :P:P :D


αχ θα παρει και το λαπτοπ λεει!!!! ακαρδο πλασμα!!!! :P και ποοοοοοοοτε θα πας για να εχωμεν καλο ερωτημα?????????

φροντισε να πεις "αυγουστο" γιατι αλλιως θα αφρισω!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
giovanna, προκαλείς το κοινό αίσθημα. πρόσεξε τις επόμενες κουβέντες σου γιατί θα νιώσεις την λαϊκη κατακραυγή μια μερά που θα πας για rafting σε έναν ορμητικό ποταμό :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
ναι ε; το κύμα ανατιμήσεων επηρεάσε και τα πνεύματα λοιπόν... η περισπωμένη πόσο πάει; :P
Να σε πω δεν ξέρω. Άμα θες πετάγομαι να ρωτήσω για τα τιμολόγια αύριο, θα ρωτήσω αν θα κάνουν και καλοκαιρινές εκπτώσεις.

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
ψήνομαι :D. κάθε πότε θες πότισμα για να χουμε καλό ρώτημα;
Ε, κάνα δυο φορές τη μέρα να μη θέλω? *μπλινκ μπλινκ*

:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
*μπλινκ μπλινκ*

από το πολύ πότισμα, σκούριασε πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
it's a deal then :D. shaking hands, μισχους, whatever τέσπα.

ψ. ας κάνω μία παρασπονδία και ας περάσω λίγο on topic. σήμερα ψιλοφυσάει ρε σεις, δεν έχω αρχίσει να στάζω ακόμα. ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
από το πολύ πότισμα, σκούριασε πάντως:P

Ναι, τώρα πρέπει να περάσω μια βόλτα και απ΄το συνεργείο για γρασάρισμα. :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χάλια, καταραμένο χανκ όβερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Nυσταγμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Χάλια, καταραμένο χανκ όβερ!
Καλά περνάμε,ε;;)

Αισθάνομαι κάπως....μπουχτισμένη, πεσμένη, πηγμένη, τρελαμένη, αλλά 'ντάξει...από θέμα υγείας...Δόξα τω Θεώ. Μην είμαι και αχάριστη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά περνάμε,ε;;) Καλά περνάγαμε χθες βρε ayla μου σήμερα περνάμε χάλια!:P

Αισθάνομαι κάπως....μπουχτισμένη, πεσμένη, πηγμένη, τρελαμένη, αλλά 'ντάξει...από θέμα υγείας...Δόξα τω Θεώ. Μην είμαι και αχάριστη!:P Αν είναι η υγεία σου καλά όλα τα άλλα έρχονται σε 2η μοίρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Νυχτάζωωω :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Καλά περνάγαμε χθες βρε ayla μου σήμερα περνάμε χάλια!:P
Σώπα!:D :P Έτσι είναι αυτά όμως...Την καλοπέραση την πληρώνεις ακριβά...απ'όλες τις πλευρές!;)

Αν είναι η υγεία σου καλά όλα τα άλλα έρχονται σε 2η μοίρα!:)
Εννοείται, αλλά κάπου πρέπει να είσαι και ψυχικά καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Φέρτε μου έναν ψυχίατρο ΤΩΡΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
νυσταζω και εχω και μια ανεξηγητη νευρικοτητα.. και ανυπομονω να παει 4.30 να φυγω να παω σπιτακι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θελω διακοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες ΤΩΡΑ!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Μια χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
η maggie νυχτάζει :P.

μη το βλέπεται έτσι, είναι λογοπαίγνιο με βαθύ υπονοούμενο :D.

εγώ από την άλλη με 3 ώρες ύπνο είμαι, οπότε νυστάζω τρελάαα (με σίγμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Τεμπελιάζω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Βαρετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δεν βαριέμαι απλά.....
Δεν είναι απλά ότι δεν περνάει η ώρα.....
Δεν είναι ότι πλέον τσούζουν τα μάτια μου από τη νύστα και την βαρεμάρα......
Είναι ότι χρειάζομαι ΑΚΟΜΑ 1,5 ώρα μέχρι να ΣΧΟΛΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ........
:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top