Η Microsoft αποσύρει τον Windows Live Messenger

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
πόση ώρα είπαμε κάνει να ανοίξει από την ώρα που θα κάνεις κλικ πάνω του αυτό το μπλιμπλίκι;:whistle:
2 δευτερόλεπτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
θυμάμαι γύρω στα 13-14 που είχα πάθει μανία με το msn! συνομιλίες για ατελείωτες ώρες...Τι μου θυμίσατε... Ωραίες εποχές..!
in topic, έχω να μπω κανα δυο χρόνια, οπότε δε με πολυπειράζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
γαμώτο...ΠΑΝΤΑ το πήγαινα πιο πλ απο φβ...
τελικά με έφαγε το φβ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πόση ώρα είπαμε κάνει να ανοίξει από την ώρα που θα κάνεις κλικ πάνω του αυτό το μπλιμπλίκι;:whistle:
μάλλον κάτι δεν πάει καλά στο δικό σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μάλλον κάτι δεν πάει καλά στο δικό σου:P

ίσως:P
και ίσως να άρχισαν να γίνονται βλακείες ΜΟΝΟ στο δικό μου σκαιπ:P
μπορεί τυχαία, πιθανότατα όμως να μην είναι όλα τόσο τυχαία...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τις μισές μου επαφές στο msn τις έχουν χακάρει πάντως... ναι ήταν πολύ ασφαλές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
:'(
Θυμάμαι που έκανα τον πρώτο μου λογαριασμό στο μσν το 2000 μαζί με τον αδερφό μου :'( ακόμα αυτόν έχω :'(
Ασταδιάλα, μεγαλώσαμε ρε. Γεράσαμε :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
:'(
Θυμάμαι που έκανα τον πρώτο μου λογαριασμό στο μσν το 2000 μαζί με τον αδερφό μου :'( ακόμα αυτόν έχω :'(
Ασταδιάλα, μεγαλώσαμε ρε. Γεράσαμε :cry_x:

Έφτιαξες msn πριν 12 χρόνια;:worry:
Παναΐαμ_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν χρησιμοποιώ msn τα 2 τελευταία χρόνια οπότε δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα.
Πάντως άκουγα συνέχεια για χακαρισμένα accounts γνωστών και είχαν χακάρει και το δικό μου, οπότε ασφαλές μια φορά δεν ήταν.:hmm:

Το skype με είχε βολέψει άπειρα, αλλά αν είναι να καταντήσει σαν το msn, δεν ξέρω τι θα κάνω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Μόνο τα στατιστικά μου στις σημαίες ναρκαλιευτή άξιζαν στο msn...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έφτιαξες msn πριν 12 χρόνια;:worry:
Παναΐαμ_
Κι εγώ στα 8 μου έκανα λογαριασμό και συνεχίζω να τον χρησιμοποιώ. Τι σε πειράζει;:hehe:

Όπως και να 'χει, στο msn μπορείς να παίξεις παιχνίδια, να μιλήσεις με κάερα/μικρόφωνο, να ανταλλάξεις φωτογραφικό υλικό, να έχεις δικά σου emoticons...

Αυτά έκαναν το msn μοναδικό :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Για chat το MSN ειναι κλασεις ανωτερο απο το Skype. Θα πρεπει να βρεθει καποιο στο ιδιο επιπεδο, αλλιως θα εχω προβλημα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριχρι :)

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μμμ κρίμα :/: Παρόλο που ελάχιστα άτομα το χρησιμοποιούμε πλέον, είχε και τα καλά του στοιχεία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και τον δικό μου λογαριασμό είχαν χακάρει πριν 4-5 χρόνια :P Μετά δεν θα ξαναασχολήθηκα όπως έκανα μέχρι τότε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Οχι που θα ξεφευγε το Skype που εχει τοσο κοσμο γυρω του.
αι σιγα μην περιμενουν δικαστικες εντολες για να δωσουν στοιχεια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top