Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
προλαβαινω να κοιμηθω 10 λεπτακια η θα καθυστερησω στο ραντεβου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Με σκέφτηκες μόνος σου ή επειδη μίλησες με την φιλενάδα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αναρωτιεμαι γιατι καθε φορα πεφτω στην παγιδα και ανησυχω.
Αφου το ξερω, στο τελος καλα θα ειμαι...

Δε μασαω ρε.

Πολυ με παω ρε γμτ καμια φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παλι με τη ζεστη θα βγω εξω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ τώρα πρέπει να αντιμετωπίσω την κατάσταση με λογική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αμαν αυτα τα τηλεφωνα, θαργησω ρε. αντε πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τον ήπιαμε κορίτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Kάνε θέε μου να πάνε όλα για καλό στο τέλος, για όλους...


Ειλικρινά θα στενοχωρηθώ όσο ποτέ αν όλα πάνε αλλιώς!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έχω τόσο επηρεαστεί από αυτό που έγινε πριν μερικές ώρες. Στο μάθημα που παρακολουθώ για τον αυτισμό ήρθε και μας μιλήσε μια κοπέλα με σύνδρομο Asperger (μορφή αυτισμού, λειτουργική). Μια όμορφη, μορφωμένη κοπέλα στην ηλικία μου με πολύ λέγειν, όρεξη, αλλά και όλα αυτά που ο αυτισμός φέρνει μαζί (αγέλαστη, με ελλιπείς κοινωνικές δεξιότητες). Αλλά αυτή η κοπέλα μου έδωσε μάθημα ζωής. Ένα άτομο που πέρασε όλη της την παιδική ηλικία στην απομόνωση, που δυσκολευόταν να βρει την ταυτότητά της, που την έκλεισαν στο ψυχιατρείο με διάγνωση σχιζοφρένειας. Και που τώρα είναι ευτυχισμένη, δουλεύει, έχει σχέση (με αυτιστικό άτομο) και προσπαθεί να φέρει τον κόσμο σε επαφή με την διαφορετικότητα. Μια κοπέλα που ήθελα να την πάρω αγκαλιά. Με ιδιαίτερο χιούμορ που σε έκανε να την συμπαθήσεις, αλλά και με πράξεις όπως το να φύγει σαν κυνηγημένη πριν τελειώσει το μάθημα, επειδή αν καθόταν περισσότερα λεπτά από ότι είχε στο μυαλό της θα τρελαινόταν. Με συγκίνησε και βούρκωσα (αλλά το έκρυψα), αλλά αυτό που μου έμεινε είναι ένα χαμόγελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Έχω τόσο επηρεαστεί από αυτό που έγινε πριν μερικές ώρες. Στο μάθημα που παρακολουθώ για τον αυτισμό ήρθε και μας μιλήσε μια κοπέλα με σύνδρομο Asperger (μορφή αυτισμού, λειτουργική). Μια όμορφη, μορφωμένη κοπέλα στην ηλικία μου με πολύ λέγειν, όρεξη, αλλά και όλα αυτά που ο αυτισμός φέρνει μαζί (αγέλαστη, με ελλιπείς κοινωνικές δεξιότητες). Αλλά αυτή η κοπέλα μου έδωσε μάθημα ζωής. Ένα άτομο που πέρασε όλη της την παιδική ηλικία στην απομόνωση, που δυσκολευόταν να βρει την ταυτότητά της, που την έκλεισαν στο ψυχιατρείο με διάγνωση σχιζοφρένειας. Και που τώρα είναι ευτυχισμένη, δουλεύει, έχει σχέση (με αυτιστικό άτομο) και προσπαθεί να φέρει τον κόσμο σε επαφή με την διαφορετικότητα. Μια κοπέλα που ήθελα να την πάρω αγκαλιά. Με ιδιαίτερο χιούμορ που σε έκανε να την συμπαθήσεις, αλλά και με πράξεις όπως το να φύγει σαν κυνηγημένη πριν τελειώσει το μάθημα, επειδή αν καθόταν περισσότερα λεπτά από ότι είχε στο μυαλό της θα τρελαινόταν. Με συγκίνησε και βούρκωσα (αλλά το έκρυψα), αλλά αυτό που μου έμεινε είναι ένα χαμόγελο.

:)
https://en.wikipedia.org/wiki/Mozart_and_the_Whale

Τέλειο love story, btw. ^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Δεν την είχα ακούσει αυτή την ταινία! Θα την δω οπωσδήποτε. Μου αρέσει και ο Τζος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
πφφ διαδικασιες.. το δικο μ το αμαξι βρηκαν να παραβιάσουν? :mad
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Αι στο καλό πια..Σας βαρέθηκα!:kill: :tongue: :angry: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολύ πολύ πολύ χαίρομαι!
για σένα... νι :bounce:
εύχομαι να είναι και η συνέχεια υπέροχη! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν προλαβαινω να κανω τπτ λεμε:worry:
και εχω τοσα να κανω μεχρι αυριο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥ που σε ξαναειδα σημερα!
επιτελους, καποιος ανθρωπος με ονειρα που μπορω να καταλαβω...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΣΑΓΑΠΩ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top