ΗΜΜΥ ΑΠΘ Vs ΗΜΜΥ ΕΜΠ

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Περνάω σε οποία σχολή ΗΜΜΥ θέλω άλλα δεν ξέρω είμαι ανάμεσα ΑΠΘ και ΕΜΠ ,το ΑΠΘ βολεύει πιο πολύ διότι είναι πιο κοντά στην πόλη μου .Ποια είναι καλύτερη επιλογή και σε ποια υπάρχουν περισσότερες ευκαιρίες επαγγελματικής αποκατάστασης?


Καλησπέρα φίλε μου , και τα 2 δίνουν ισοδύναμο δίπλωμα , οι ευκαιρίες επαγγελματικής αποκατάστασης είναι ίδιες για όλους αρκεί να είσαι καλός στον τομέα σου. Η καλύτερη επιλογή πιστεύω είναι το ΑΠΘ γιατί είναι και πιο κοντά σε σένα δεν χρειάζεται να κάνεις μεγάλες αποστάσεις, έχει ορισμένα προβλήματα στον τομέα της Ηλεκτρονικής από όσο ξέρω αλλά πέρα από αυτό δεν έχει κάποιο άλλο θέμα. Η μόνη διαφορά είναι ότι το ΕΜΠ έχει λίγο περισσότερες κατευθύνσεις (ροές) και θα σου λεγα να κοιτάξεις το πρόγραμμα σπουδών και των 2 σχολών διότι αν το ΕΜΠ έχει κάτι σε μία από αυτές τις ροές που θες να ασχοληθείς στο μέλλον ίσως να πρέπει να πας εκεί. Καλή σταδιοδρομία ! :D
 

mike18

Νεοφερμένος

Ο mike18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα φίλε μου , και τα 2 δίνουν ισοδύναμο δίπλωμα , οι ευκαιρίες επαγγελματικής αποκατάστασης είναι ίδιες για όλους αρκεί να είσαι καλός στον τομέα σου. Η καλύτερη επιλογή πιστεύω είναι το ΑΠΘ γιατί είναι και πιο κοντά σε σένα δεν χρειάζεται να κάνεις μεγάλες αποστάσεις, έχει ορισμένα προβλήματα στον τομέα της Ηλεκτρονικής από όσο ξέρω αλλά πέρα από αυτό δεν έχει κάποιο άλλο θέμα. Η μόνη διαφορά είναι ότι το ΕΜΠ έχει λίγο περισσότερες κατευθύνσεις (ροές) και θα σου λεγα να κοιτάξεις το πρόγραμμα σπουδών και των 2 σχολών διότι αν το ΕΜΠ έχει κάτι σε μία από αυτές τις ροές που θες να ασχοληθείς στο μέλλον ίσως να πρέπει να πας εκεί. Καλή σταδιοδρομία ! :D
Στον τομέα ηλεκτρονικής είναι που μου αρέσει πιο πολύ..έχω ακούσει όμως ότι στην Αθήνα μπορεί να έχεις καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση διότι είναι και πιο πολλές οι εταιρίες εκεί καθώς και τα ερευνητικά κέντρα(μπορούν να σε βρουν και πιο εύκολα),παίζει ρόλο όποτε αν σπουδάζω εκεί?Επίσης υπάρχει το ΕΠΙΣΕΥ που είναι ερευνητικό κέντρο που προέκυψε από το ΗΜΜΥ ΕΜΠ ,οπότε μάλλον θα υπάρχει μεγαλύτερη εμβάθυνση στις γνώσεις ?
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
παλιά εβγαινες από μία σχολή ΗΜΜΥ ΕΜΠ , ΑΠΘ , ΔΠΘ και διάλεγες δουλειά. Τώρα πλέον πρέπει να γνωρίζεις, το ημμυ θα σε μάθει να σκέφτεσαι ώστε μετά την σχολή να αρχίσεις από το 0 να μαθαίνεςι νέα πράγματα.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Στον τομέα ηλεκτρονικής είναι που μου αρέσει πιο πολύ..έχω ακούσει όμως ότι στην Αθήνα μπορεί να έχεις καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση διότι είναι και πιο πολλές οι εταιρίες εκεί καθώς και τα ερευνητικά κέντρα(μπορούν να σε βρουν και πιο εύκολα),παίζει ρόλο όποτε αν σπουδάζω εκεί?Επίσης υπάρχει το ΕΠΙΣΕΥ που είναι ερευνητικό κέντρο που προέκυψε από το ΗΜΜΥ ΕΜΠ ,οπότε μάλλον θα υπάρχει μεγαλύτερη εμβάθυνση στις γνώσεις ?
εφόσον σου αρέσει η Ηλεκτρονική περισσότερο από όλα νομίζω ότι το ΕΜΠ είναι μονόδρομος χαχα :D για να μην έχεις θέματα με τη σχολή , υπάρχουν πολλές εταιρείες εδώ όντως , για το ΕΠΙΣΕΥ θα νοιαστείς αν θελήσεις να ασχοληθείς με έρευνα , μεγαλύτερη εμβάθυνση θα υπάρχει ούτως ή άλλως , το επίπεδο της σχολής είναι πολύ υψηλό θα το δεις και συ. Αν έχεις την οικονομική άνεση για 5 (στην καλύτερη) χρόνια για ενοίκια κλπ έλα Αθήνα, σε ένα σπιτάκι στη Ζωγράφου να σαι και κοντά δεν θα το μετανιώσεις.
 

mike18

Νεοφερμένος

Ο mike18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εφόσον σου αρέσει η Ηλεκτρονική περισσότερο από όλα νομίζω ότι το ΕΜΠ είναι μονόδρομος χαχα :D για να μην έχεις θέματα με τη σχολή , υπάρχουν πολλές εταιρείες εδώ όντως , για το ΕΠΙΣΕΥ θα νοιαστείς αν θελήσεις να ασχοληθείς με έρευνα , μεγαλύτερη εμβάθυνση θα υπάρχει ούτως ή άλλως , το επίπεδο της σχολής είναι πολύ υψηλό θα το δεις και συ. Αν έχεις την οικονομική άνεση για 5 (στην καλύτερη) χρόνια για ενοίκια κλπ έλα Αθήνα, σε ένα σπιτάκι στη Ζωγράφου να σαι και κοντά δεν θα το μετανιώσεις.
ναι τώρα αρχίζω να καταλήγω προς τα εκεί γιατί θέλω να ασχοληθώ κυρίως με την έρευνα και τις νέες τεχνολογίες,εσυ απο κάποιον γνωστό σου εκεί γνωρίζεις ότι το απθ έχει προβλήματα στην ηλεκτρονική?
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ναι τώρα αρχίζω να καταλήγω προς τα εκεί γιατί θέλω να ασχοληθώ κυρίως με την έρευνα και τις νέες τεχνολογίες,εσυ απο κάποιον γνωστό σου εκεί γνωρίζεις ότι το απθ έχει προβλήματα στην ηλεκτρονική?


από παρόμοια θέματα στο φόρουμ για ΗΜΜΥ έχω δει ότι το τμήμα Ηλεκτρονικής έχει λειτουργικά προβλήματα , ανεπαρκή εργαστήρια και αυτό είναι πολύ σοβαρό για τεχνολογικές σχολές όπως καταλαβαίνεις (η Ηλεκτρονική χρειάζεται εργαστήριο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ). Επίσης και οι καθηγητές είναι λίγο ότι να ναι στο συγκεκριμένο τμήμα της σχολής. Οπότε πιστεύω το ΕΜΠ είναι η κατάλληλη επιλογή αφου θες και έρευνα :).
 

mike18

Νεοφερμένος

Ο mike18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
από παρόμοια θέματα στο φόρουμ για ΗΜΜΥ έχω δει ότι το τμήμα Ηλεκτρονικής έχει λειτουργικά προβλήματα , ανεπαρκή εργαστήρια και αυτό είναι πολύ σοβαρό για τεχνολογικές σχολές όπως καταλαβαίνεις (η Ηλεκτρονική χρειάζεται εργαστήριο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ). Επίσης και οι καθηγητές είναι λίγο ότι να ναι στο συγκεκριμένο τμήμα της σχολής. Οπότε πιστεύω το ΕΜΠ είναι η κατάλληλη επιλογή αφου θες και έρευνα :).
ναι και εγω αυτο καταλαβα δεν εχω ακουσει τπτ αρνητικο για το εμπ ,ευχαριστω για την βοηθεια!!
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Στον τομέα ηλεκτρονικής είναι που μου αρέσει πιο πολύ..έχω ακούσει όμως ότι στην Αθήνα μπορεί να έχεις καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση διότι είναι και πιο πολλές οι εταιρίες εκεί καθώς και τα ερευνητικά κέντρα(μπορούν να σε βρουν και πιο εύκολα),παίζει ρόλο όποτε αν σπουδάζω εκεί?Επίσης υπάρχει το ΕΠΙΣΕΥ που είναι ερευνητικό κέντρο που προέκυψε από το ΗΜΜΥ ΕΜΠ ,οπότε μάλλον θα υπάρχει μεγαλύτερη εμβάθυνση στις γνώσεις ?

Εαν θες να κάνεις σοβαρή καριέρα θα καταλήξεις έξω οπότε τι αγχώνεσαι ;
Στην Ελλάδα η καινοτομία στην ηλεκτρονική πλην ειδικών πολύ συγκεκριμένων εξαιρέσεων είναι πάτος .
Μεγάλες εταιρίες στυλ IBM έχουν δικές τους ερευνητικές ομάδες . Εφόσον ταυτόχρονα αποτελούν και τεχνολογικούς κολοσσούς τα R&D τμήματα τους καθορίζουν τι θα κυκλοφορεί τις επόμενες δεκαετίες ανάμεσα μας και ως επι το πλείστον η έρευνα τους είναι πολύ πιο μπροστά σε σχέση με τα πανεπιστήμια & λοιπά ερευνητικά κέντρα,εκτός φυσικά όσων έχουν κάνει συμφωνίες με τις εν λόγω εταιρίες . Το point μου είναι οτι αυτή την στιγμή υπάρχουν πολλές ιδέες που έχουν προταθεί . Ωστόσο ούτε το 0.1% δεν βρίσκει εφαρμογή . Η βιομηχανία των ημιαγωγών έχει πολύ αυστηρά κριτήρια και ορισμένα πράγματα είναι αρκετά τυποποιημένα πλέον . Δεν αλλάζουν απο την μια νύχτα στην άλλη . Οπότε εαν θες να έχεις πιθανότητα για κάποιο meaningful impact, πας έξω κυρίως.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
από παρόμοια θέματα στο φόρουμ για ΗΜΜΥ έχω δει ότι το τμήμα Ηλεκτρονικής έχει λειτουργικά προβλήματα , ανεπαρκή εργαστήρια και αυτό είναι πολύ σοβαρό για τεχνολογικές σχολές όπως καταλαβαίνεις (η Ηλεκτρονική χρειάζεται εργαστήριο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ). Επίσης και οι καθηγητές είναι λίγο ότι να ναι στο συγκεκριμένο τμήμα της σχολής. Οπότε πιστεύω το ΕΜΠ είναι η κατάλληλη επιλογή αφου θες και έρευνα :).
Επιβεβαιώνω.

Η ουσία είναι μία. Θες να ασχοληθείς με ηλεκτρονική. Αγόρασε κολλητίρι και υλικά και άρχισε να κάνεις κατασκευές.
 

kz22

Νεοφερμένος

Ο kz22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια βοηθεια!Λοιπον περναω ημμυ απθ(λογω ισοβαθμιας οχι εμπ)και σκεφτομαι την αιτηση για μετεγγραφη.Απο την μια σκεφτομαι οτι θα φυγω απο την μια πολη για να παω στην αλλη ενω εχω ηδη αρχισει τα μαθηματα αλλα λογω των ροων του εμπ εχω την αισθηση πως σου δινει την δυνατοτητα να επιλεξεις καλυτερα αυτο που θελεις .Επισης ακουω απο καποιους οτι το εμπ ειναι καλυτερο και απο αλλους οτι δεν εχουν διαφορα.Να αναφερω οτι μελλοντικα βλεπω τον εαυτο μου στο εξωτερικο για καποιο μεταπτυχιακο.Τελικα δεν ξερω τι να κανω αν και πρεπει να αποφασισω αμεσα για καποιους λογους.Παρακαλω απαντηστε μου συντομα.Ευχαριστω!
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
παιδια βοηθεια!Λοιπον περναω ημμυ απθ(λογω ισοβαθμιας οχι εμπ)και σκεφτομαι την αιτηση για μετεγγραφη.Απο την μια σκεφτομαι οτι θα φυγω απο την μια πολη για να παω στην αλλη ενω εχω ηδη αρχισει τα μαθηματα αλλα λογω των ροων του εμπ εχω την αισθηση πως σου δινει την δυνατοτητα να επιλεξεις καλυτερα αυτο που θελεις .Επισης ακουω απο καποιους οτι το εμπ ειναι καλυτερο και απο αλλους οτι δεν εχουν διαφορα.Να αναφερω οτι μελλοντικα βλεπω τον εαυτο μου στο εξωτερικο για καποιο μεταπτυχιακο.Τελικα δεν ξερω τι να κανω αν και πρεπει να αποφασισω αμεσα για καποιους λογους.Παρακαλω απαντηστε μου συντομα.Ευχαριστω!
Αν και δεν είμαι η πλέον αρμόδια για να απαντήσω καθώς αυτην την στιγμη δεν φοιτω σε καμια απο τις δύο σχολές θα σου πω το σκεπτικό μου. Εγώ επέλεξα ημμυ απθ Γιατί ήταν για εμένα η καλύτερη επιλογή οικονομικά να σπουδάσω στην Θεσσαλονίκη και το απθ είναι καλό Πανεπιστήμιο. Οποτε για εμένα σημαντικός παράγοντας είναι ο οικονομικός. Έπειτα σε αυτό που λες για τις ροές επειδη ειχα και Εγώ παρομοίες σκέψεις κατέληξα στο σκεπτικό ότι στα μαθηματα κορμού η μια Σχολή δεν φαινεται να υπερτερεί της άλλης απλα αυτή του εμπ σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις 4-5 μαθηματα παραπάνω σε κάποιους παράπλευρης τομείς. Τώρα το εμπ έχει καλύτερο όνομα στην κοινή γνώμη Αλλά αυτό δεν ξέρω αν επηρεάζει άμεσα το μέλλον των φοιτητών.
 

kz22

Νεοφερμένος

Ο kz22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κατα 'ρχας σε ευχαριστω για την βοηθεια.τωρα στο οικονομικο ειτε αθηνα ειτε θεσσαλονικη το ιδιο περιπου θα ειναι για εμενα.Επειδη ειμαι απο μεσσηνια ισως να μπορω να πω πως λογω του οτι η Αθηνα ειναι λιγο πιο κοντα θα ειναι λιγο καλυτερα αλλα ετσι και αλλιως δυο φορες το χρονο θα ερχομαι στο χωριο μου.Παντως ομολογω πως για θεσσαλονικη μου εχουν πει πως ειναι καλυτερη πολη.Δεν ξερω εμενα αυτο που με ενδιαφερει ειναι μια ησυχη περιοχη και ισως η επαφη με την φυση πραγμα που δυσκολα θα το βρω σε πολη.Αλλα πανω απο ολα με νοιαζει το επιπεδο της σχολης.Επισης αν καποιος γνωριζει θα ηθελα να μου πει αν στο πρωτο εξαμηνο θα χαθω στο εμπ λογω της μετεγγραφης.Θελω να πω τα μαθηματα που κοιταξα ιδια μου φαινονται αλλα μπορει να υπαρχουν διαφορες.
 

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Επιβεβαιώνω.

Η ουσία είναι μία. Θες να ασχοληθείς με ηλεκτρονική. Αγόρασε κολλητίρι και υλικά και άρχισε να κάνεις κατασκευές.

Θυμάμαι ότι στην σχολή είδε υδριθεί ένα club ηλεκτρονικής (λέγεται artemis η ομάδα νομίζω), οπότε πλέον μπορείς ν ασχοληθείς με κατασκευές σαν χόμπι στη σχολή. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα (έχουν περάσει και χρόνια), αλλά μπορείς να κάνεις πλακετίτσες με έξοδα του πανεπ. Ότι υστερεί το ΑΠΘ σε θέμα ηλεκτρονικής ισχύει, θα κοιτούσα προς Αθήνα καλύτερα.
 

maria08

Νεοφερμένος

Η maria08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας. οσοι ειστε στις παραπανω σχολες θα μπορουσατε να μου πειτε τις εντυπωσεις σας ας πουμε για καθηγητες, οργανωση, μαθηματα, αν ειστε ικανοποιημενοι απο τη σχολη, αν σας αρεσει και ο,τι αλλο θελετε εσεις? πλησιαζει η ωρα για το μηχανογραφικο και ευτυχως εγραψα καλα οποτε περναω σιγουρα και στο ΕΜΠ. τεινω προς απθ επειδη γενικα εχουμε παρε δωσε με θεσσαλονικη (σοι, σπιτι κλπ) αλλα θα ηθελα πρωτα να ακουσω τις δικες σας εμπειριες.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
γεια σας. οσοι ειστε στις παραπανω σχολες θα μπορουσατε να μου πειτε τις εντυπωσεις σας ας πουμε για καθηγητες, οργανωση, μαθηματα, αν ειστε ικανοποιημενοι απο τη σχολη, αν σας αρεσει και ο,τι αλλο θελετε εσεις? πλησιαζει η ωρα για το μηχανογραφικο και ευτυχως εγραψα καλα οποτε περναω σιγουρα και στο ΕΜΠ. τεινω προς απθ επειδη γενικα εχουμε παρε δωσε με θεσσαλονικη (σοι, σπιτι κλπ) αλλα θα ηθελα πρωτα να ακουσω τις δικες σας εμπειριες.
δεν ξερω ποσες μπριζες εχεις αλλαξει στο σπιτι σου και ποσες τηλεορασεις χαλασες να δεις τι εχουν μεσα?
η ηλεκτρολογια δεν ειναι κατι exiting ,,μαθηματικα κανουμε φυσικη κανουμε ψιλοπρογραματισμο κανουμε ,ηλεκτρονικη κανουνε,,ε γενικως κανουμε και τα καταλαβαινουμε.
οι καθηγητες ειναι στην κοσμαρα τους ,παραδινουν το μαθημα και οκ αν καταλαβες καταλαβες, ελειψεις δεν εχουμε αλλα ενας αριθμος μητρωου ειμαστε.
ε αμα θες να σου μιλανε με το μικρο σου και να ενδιαφερονται για σενα νομζω θα πρεπει να πας σε μικρη επαρχια.
αυτο βεβαια δεν ειναι ιδίωμα των ηλετρολογων παντου τα ιδια ειναι
 

1234565

Νεοφερμένος

Ο 1234565 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Περασα ημμυ απθ και εχασα το εμπ για 50 μορια. Ηθελα να ξερω τις διαφορες των 2 σχολων γιατι τα αλλα αρθρα που διαβάζω ηταν του 2010 και θελω να ξερω αν ειναι ισοτιμα τα δυο τμηματα τοσο σε γνώσεις οσο και μεταπτυχιακό σε ενα καλο πανεπιστήμιο του εξωτερικου. Αν μπορει κάποιος να με βοηθησει αν αξιζει να κανω αιτηση μεταγραφής την οποια δικαιούμαι σύμφωνα με τα κριτηρια
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
Ημμθ εμπ > ημμυ απθ. Πολυ καλυτερο προγραμμα σπουδων και περισσοτερες δυνατοτητες να διαμορφωσεις εσυ τα μαθηματα στη ροη που θα επιλεξεις.
 

1234565

Νεοφερμένος

Ο 1234565 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ημμθ εμπ > ημμυ απθ. Πολυ καλυτερο προγραμμα σπουδων και περισσοτερες δυνατοτητες να διαμορφωσεις εσυ τα μαθηματα στη ροη που θα επιλεξεις.
γνωριζεις αν υπαρχουν ακομα προβλήματα με τα εργαστηρια στο απθ;
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
Αυτο δεν το γνωριζω.
Η χρηματοδοτηση ομως που λαμβανει το ημμυ εμπ ειναι ανωτερη του απθ.

Προτιμησε το και δεν θα το μετανιωσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top