Πανελλήνιες 2019

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Δεν έχω αποτύχει ποτέ και δε θέλω να αποτύχω τώρα...
 

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλά πάνω στο πανικό μου δεν ξέρω τι λέω.

Μην πανικοβάλλεσαι Φώτη!
Θετικές σκέψεις, αυτοκυριαρχία και αισιόδοξη διάθεση (πάρα την ανυπομονησία και την αγωνία που μας διακατέχει και που σε άλλους/ες υποψηφίους/ες είναι σε λογικά πλαίσια ενώ σε άλλους/ες υποψηφίους/ες είναι ίσως σε μεγαλύτερο, απ' όσο θα έπρεπε, βαθμό).

Καλά αποτελέσματα για αύριο σε όλες και όλους!! :studying: :flowers:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Η ζωή δε είναι μόνο οι πανελλήνιες και οι σχολές!
Η ζωή είναι οι φιλίες η οικογένεια και γενικότερα οι ευχάριστες εμπειρίες και αναμνήσεις!
Δε γυρνάνε όλα γύρω από τη σχολή που θα μπεις!
Ναι καθορίζεται η επαγγελματική αποκατάσταση αλλά και πάλι δε είναι μόνο οι πανελλήνιες!

Το ότι η ζωή δεν είναι μόνο οι πανελλήνιες και οι σχολές αλλά και οι διαπροσωπικές σχέσεις με τον κοινωνικό περίγυρο, με τους συγγενείς, με τους φίλους κτλ., θεωρητικά ακούγεται όμορφο και λογικό. Όταν όμως έχεις έναν συγκεκριμένο στόχο και γενικότερα κάποια όνειρα, κάποιες φιλοδοξίες δεν θα είσαι απόλυτα ικανοποιημένος/η από τον εαυτό σου, όσα άτομα και αν έχεις δίπλα σου. Καταλαβαίνω ότι το λες με την έννοια ότι δεν πρέπει να αποτελούν οι πανελλαδικές και η επαγγελματική καταξίωση αυτοσκοπός αλλά μόνο η σύναψη υγιών διαπροσωπικών σχέσεων δεν θεωρώ ότι είναι αρκετή για να νιώθουμε πλήρεις σαν προσωπικότητες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Δεν έχω αποτύχει ποτέ και δε θέλω να αποτύχω τώρα...


αρχικα ας ξεκινησουμε απο αυτο: δεν ειναι αποτυχια αν δεν περασεις. Παντα υπαρχει μια 2η ευκαιρια. Δεν θα σταματησω ποτε να λεω (εχετε βαρεθει να το διαβαζετε, το ξερω), οτι ενω περσι ελεγα "δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναδωσω και να χασω μια χρονια τζαμπα" και το εννοουσα, το πιστευα, το ενιωθα, την στιγμη που ελεγχα τις απαντησεις στη βιολογια και καταλαβα οτι δεν πιανω τα μορια που θελω, αποφασισα σε κλασματα δευτεροπλετου να ξαναδωσω. Δεν ειναι κατι ενας χρονος. Ειναι αλλςο ενας χρονος προετοιμασιας για να πετυχεις εναν στοχο, ενα ονειρο.

Ελπιζω να εγραψα αδικα αυτο το κειμενακι και να εχεις περασει οπου θελεις :bigarmhug
 

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
αρχικα ας ξεκινησουμε απο αυτο: δεν ειναι αποτυχια αν δεν περασεις. Παντα υπαρχει μια 2η ευκαιρια. Δεν θα σταματησω ποτε να λεω (εχετε βαρεθει να το διαβαζετε, το ξερω), οτι ενω περσι ελεγα "δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναδωσω και να χασω μια χρονια τζαμπα" και το εννοουσα, το πιστευα, το ενιωθα, την στιγμη που ελεγχα τις απαντησεις στη βιολογια και καταλαβα οτι δεν πιανω τα μορια που θελω, αποφασισα σε κλασματα δευτεροπλετου να ξαναδωσω. Δεν ειναι κατι ενας χρονος. Ειναι αλλςο ενας χρονος προετοιμασιας για να πετυχεις εναν στοχο, ενα ονειρο.

Ελπιζω να εγραψα αδικα αυτο το κειμενακι και να εχεις περασει οπου θελεις :bigarmhug

Σου εύχομαι από την καρδιά μου τα καλύτερα, έχεις τον αμέριστο θαυμασμό μου που ξαναπροσπάθησες και 2η φορά, προσωπικά θεωρώ πως αν πήγαινα με την ίδια ψυχολογία που πήγα φέτος, δεν θα το άντεχα (ποτέ μη λες ποτέ ωστόσο δεν λένε; ;)) Κάθε επιτυχία.
 

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
αρχικα ας ξεκινησουμε απο αυτο: δεν ειναι αποτυχια αν δεν περασεις. Παντα υπαρχει μια 2η ευκαιρια. Δεν θα σταματησω ποτε να λεω (εχετε βαρεθει να το διαβαζετε, το ξερω), οτι ενω περσι ελεγα "δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναδωσω και να χασω μια χρονια τζαμπα" και το εννοουσα, το πιστευα, το ενιωθα, την στιγμη που ελεγχα τις απαντησεις στη βιολογια και καταλαβα οτι δεν πιανω τα μορια που θελω, αποφασισα σε κλασματα δευτεροπλετου να ξαναδωσω. Δεν ειναι κατι ενας χρονος. Ειναι αλλςο ενας χρονος προετοιμασιας για να πετυχεις εναν στοχο, ενα ονειρο.

Ελπιζω να εγραψα αδικα αυτο το κειμενακι και να εχεις περασει οπου θελεις :bigarmhug

Συμφωνώ και εγώ! Άμα υπάρχει θέληση, ζήλος, επιμονή, υπομονή και αφοσίωση σε έναν στόχο όλα καθίστανται εφικτά. Αν βέβαια δεν υπάρξει το επιθυμητό αποτέλεσμα και πάλι θα έχει ο καθένας και η καθεμία επίγνωση του ότι κατέβαλε τη μεγαλύτερη δυνατή προσπάθεια!
Αλλά ας μην συζητάμε με γνώμονα την "αποτυχία" για αύριο αλλά την επιτυχία! Αισιοδοξία και ελπίδα ας κυριαρχούν στις καρδιές μας! :)
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Και για να μη ξεχνιόμαστε. Αύριο να βγάζουμε να τις μετρήσουμε... τις μονάδες των πανελλαδικών εννοούσα φυσικά :bleh:
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Δεν έχω αποτύχει ποτέ και δε θέλω να αποτύχω τώρα...


Είσαι μόλις 18 χρονών, πίστεψε με στη ζωή σου θα βρεθείς αντιμέτωπος με πολύ σημαντικότερες προκλήσεις από τις πανελλήνιες. Εύχομαι σε όλη σου τη ζωή να σου πηγαίνουν τα πάντα όπως τα θες, ωστόσο οι πιθανότητες να συμβεί κάτι τέτοιο είναι μάλλον μικρές. Κάποια στιγμή κάτι δεν θα εξελιχθεί όπως ακριβώς το επιθυμείς, γιατί πολύ απλά στη ζωή μας υπάρχουν και παράγοντες που δεν μπορούμε να ελέγξουμε. Το θέμα δεν είναι να μην αποτύχεις ποτέ, αλλά κάθε φορά που αποτυγχάνεις να βρίσκεις το θάρρος και τη δύναμη να συνεχίσεις την προσπάθεια.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω σκεφτεί μέχρι και να αυτοκτονήσω.Τρελο αλλά το έχω σκεφτεί.

Μακάρι γιατί δεν θα αντέξω Τρίτη φορά πανελλήνιες.


Τρέλανέ μας νυχτιάτικα Φώτη! ΄Ολα καλά θα πάνε, μην ανησυχείς! Αλλά αν (και τονίζω το ΑΝ) γίνει καμιά στραβή, σου υπόσχομαι ότι θα έρθω και θα σε πάω συρτό στην Πάτρα θες δεν θες! Κάντο εικόνα! Θα γελάσουν και οι πέτρες! Και τους γονείς σου τους αναλαμβάνω εγώ!΄Αντε μην ακούω βλακείες!
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Πέρσι έγραψα 15.3!Ευχομαι να είμαι στα ίδια επίπεδα.

Δεν νομίζω να έχεις γράψει 12 έκθεση!


Με την έκθεση παίδες δε μπορούμε να κάνουμε προβλέψεις :happy: μιλάει παλιά έδωσα πέρυσι 1η φορά και εκεί που νόμιζα πως είχα γράψει καλά μου έρχεται ένα 13.8 στην έκθεση και με τσάκισε (32 στην έκθεση, 32 στις ενδοιαμσες ασκήσεις και.... 5 στην περίληψη γιατί είχα κάνει 180 λεξεις:thumbsup:) ελπίζω φέτος που έδωσα 2η φορά να είναι καλύτερα τα πράγματα (τουλάχιστον στην περίληψη είμαι εντός ορίων λέξεων φετος :clapup:)
 

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Έχω σκεφτεί μέχρι και να αυτοκτονήσω.Τρελο αλλά το έχω σκεφτεί.


Παιδί μου τι μαλ... λες χαχαχαχα,αν είναι δυνατόν. Σοβαρέψου, δεν θα έρθει και το τέλος του κόσμου,άσε που θα τα έχεις πάει μια χαρά. Η ζωή είναι πολύ παραπάνω από μια 3ωρη εξέταση και στην τελική άμα δεν περνάς Αθήνα γιατί δεν δοκιμάζεις την Πάτρα; Από όσο ξέρω κανέναν δεν τον απογοήτευσε η Πατράρα ;)
 

D.a.i.s.y

Νεοφερμένος

Η D.a.i.s.y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Εργοθεραπείας ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει περίπτωση στο σχολείο να ανακοινωθούν νωρίτερα οι βαθμοί??? Δεν μπορώ τόση αναμονή μέχρι τη μία!!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Aααααααα νομίζω ότι δεν αντέξω.
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους, τον Σεπτέμβριο θα είστε στις σχολές των ονείρων σας!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Meanwhile, εγω ακομα ειμαι χαλαρη και δεν θελω να δω τους βαθμους :laugh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Αν μπούμε στο σύστημα κατά τις 12.55 θα μας τα βγάλει;
 

Panelele19

Νεοφερμένος

Ο Panelele19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ρε παιδιά , σε πολλά μέρη βγήκαν τα αποτελέσματα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top