Πανελλήνιες 2019

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως γινεται η βαθμολογηση στις Πανελλήνιες;
Παει στα 40, στα 60 ή στα 100;

Επισης γίνεται η βαθμολογηση με διαιρεση των μοναδων ή με προσθεση τους;


Πως θα υπολογίσετε τα μόρια για την εισαγωγή στα ΑΕΙ

Ο τρόπος υπολογισμού των μορίων για εισαγωγή στις Σχολές και τα Τμήματα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης βασίζεται μόνο στο γραπτό βαθμό των 4 ή 5 μαθημάτων.
Ειδικότερα:

Τα μόρια για κάθε επιστημονικό πεδίο προκύπτουν από τα 4 μόνο μαθήματα του κάθε πεδίου. Για τον υπολογισμό των μορίων εφαρμόζεται ο τύπος:
[ (Α+Β+Γ+Δ) x 2 + (Α x 1,3) + (Β x 0,7) ] x 100 = ΣΥΝΟΛΟ ΜΟΡΙΩΝ για συγκεκριμένο πεδίο,
όπου Α, Β, Γ, Δ είναι οι γραπτοί βαθμοί των 4 πανελλαδικών μαθημάτων του συγκεκριμένου πεδίου και Α,Β είναι οι γραπτοί βαθμοί των 2 μαθημάτων με συντελεστές βαρύτητας του συγκεκριμένου πεδίου.

Σε περίπτωση που ο υποψήφιος διεκδικεί την εισαγωγή του σε πεδίο με μειωμένους συντελεστές βαρύτητας, τότε για τον υπολογισμό των μορίων εφαρμόζεται ο τύπος:
[ (Α+Β+Γ+Δ) x 2 + (Α x 0,9) + (Β x 0,4) ] x 100 = ΣΥΝΟΛΟ ΜΟΡΙΩΝ για συγκεκριμένο πεδίο,
όπου Α, Β, Γ, Δ είναι οι γραπτοί βαθμοί των 4 πανελλαδικών μαθημάτων του συγκεκριμένου πεδίου και Α,Β είναι οι γραπτοί βαθμοί των 2 μαθημάτων με μειωμένους συντελεστές βαρύτητας του συγκεκριμένου πεδίου.

Και στις δύο ανωτέρω περιπτώσεις, στο ΣΥΝΟΛΟ ΜΟΡΙΩΝ θα προστεθούν και τα επιπλέον μόρια που θα συγκεντρώσει ο υποψήφιος από τυχόν εξέτασή του σε ειδικά μαθήματα ή πρακτικές δοκιμασίες με τους αντίστοιχους συντελεστές , για να προκύψει ένα διαφορετικό σύνολο μορίων, που θα ισχύει μόνο για τμήματα που απαιτούν ειδικά μαθήματα ή πρακτικές δοκιμασίες.
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρα αυτο σημαινει πως δεν ειναι κανονικα σκετο πχ. 17, 12.8, 11.4, 14 κτλ. οπως μεχρι και στο σχολειο ετσι;

δηλαδη αν εχω παρει ας πουμε 14 στα 100 στην εκθεση, σημαινει οτι με την διαιρεση παιρνω πολυ χαμηλο βαθμο;


14/100 σημαινει 2.8/20
Τους βαθμους που πηρες στα 20 τους βαζεις σε καποιον υπολογιστη μοριων για να βγαλεις τα συνολικα μορια. Μην χασεις χρονο να κανεις ολες τις πραξεις.
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
14/100 σημαινει 2.8/20
Τους βαθμους που πηρες στα 20 τους βαζεις σε καποιον υπολογιστη μοριων για να βγαλεις τα συνολικα μορια. Μην χασεις χρονο να κανεις ολες τις πραξεις.

Ο καταλαβα.
Την εκατσα την βαρκα.

Δηλαδη δεν θα μπει ο αριθμος 14 που βγαινει απο το 14/100 στον υπολογιστη μοριων; Μια φιλη μου, μου ειπε πως ο αριθμος μετα πολλαπλασιαζεται και επειτα διαιρειται αλλα δε θυμαται τι γινεται στη συνεχεια.

Μονο ο βαθμος που ειναι στα 20 θα μπει; δεν μπαινει μονο ο βαθμος που ειναι στα 100;

14/100 σημαινει 2.8/20
Τους βαθμους που πηρες στα 20 τους βαζεις σε καποιον υπολογιστη μοριων για να βγαλεις τα συνολικα μορια. Μην χασεις χρονο να κανεις ολες τις πραξεις.

Και αυτο σημαινει πως δεν εχω καμια πλεον ελπιδα να περασω ακομα και αν γραψω 11.4 ή 12.8 Ιστορια, 13, 14 ή 15.4 ή ακομα και 8 ή 10 στα Λατινικα και επειτα Βιολογια 12.1 ή 15.4; ????????????????????

Ή αυτα τα λες για να με τρομαξεις; Δεν ειναι οτι δε διαβαζω, διαβαζω απλα εχω συγκεκριμενες απορριες και φοβιες για τις παννεληνιες γιατι δεν πηρα πληροφοριες απο κανεναν αλλο σιν οτι ειμαι η μονη απο την οικογενεια μου που δινει πανελληνιες. Και εγω θελω σημαδια ελπιδας. Δεν μπορω να φοβαμαι την πιθανότητα να αποτυχω. Σιν και αυτο οτι απο την οικογενεια μου δεν εχω καμια υποστήριξη. Θεωρουν οτι χαλια θα παω. ????????
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Debby63 για να το δεις πιο απλά σκέψου ότι 5 μονάδες στις 100, στα διαγωνίσματα που γράφουμε τώρα (Πανελλήνιες) όπου φαίνονται ξεκάθαρα πόσο μόρια πιάνει η κάθε άσκηση (στα 100) είναι 1 μονάδα στις 20.

Για παράδειγμα αν γράψεις έκθεση 60 στα 100 τότε αυτό σημαίνει ότι έγραψες βαθμό 12 στα 20 (αφού 60 διά 5 μας κάνει 12). Αυτό το 12ρι το βάζεις στον υπολογιστή μορίων. Σχεδόν όλοι οι υπολογιστές μορίων στο διαδίκτυο, αν όχι όλοι, δέχονται βαθμό στην κλίμακα του 20. :yes:
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Σειρά έχουν τα μαθηματικά κι αρχαία!
Μαθηματικά ό,τι πάρω πάνω από 5 είναι plus! :thumbsup:
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σειρά έχουν τα μαθηματικά κι αρχαία!
Μαθηματικά ό,τι πάρω πάνω από 5 είναι plus! :thumbsup:

Προσπαθησε να κανεις το 1ο θεμα,που ειναι ολη θεωρια,μετα το β1,β2,αν μπορεις κατι απο β3 και β4 κλπ
Μετα δες τα γ1,γ2,δ1,δ2,που ειναι συνηθως ποιο ευκολα.

Ο καταλαβα.
Την εκατσα την βαρκα.

Δηλαδη δεν θα μπει ο αριθμος 14 που βγαινει απο το 14/100 στον υπολογιστη μοριων; Μια φιλη μου, μου ειπε πως ο αριθμος μετα πολλαπλασιαζεται και επειτα διαιρειται αλλα δε θυμαται τι γινεται στη συνεχεια.

Μονο ο βαθμος που ειναι στα 20 θα μπει; δεν μπαινει μονο ο βαθμος που ειναι στα 100;



Και αυτο σημαινει πως δεν εχω καμια πλεον ελπιδα να περασω ακομα και αν γραψω 11.4 ή 12.8 Ιστορια, 13, 14 ή 15.4 ή ακομα και 8 ή 10 στα Λατινικα και επειτα Βιολογια 12.1 ή 15.4; ????????????????????

Ή αυτα τα λες για να με τρομαξεις; Δεν ειναι οτι δε διαβαζω, διαβαζω απλα εχω συγκεκριμενες απορριες και φοβιες για τις παννεληνιες γιατι δεν πηρα πληροφοριες απο κανεναν αλλο σιν οτι ειμαι η μονη απο την οικογενεια μου που δινει πανελληνιες. Και εγω θελω σημαδια ελπιδας. Δεν μπορω να φοβαμαι την πιθανότητα να αποτυχω. Σιν και αυτο οτι απο την οικογενεια μου δεν εχω καμια υποστήριξη. Θεωρουν οτι χαλια θα παω. ????????

Θα ελεγα να συγκεντρωθεις στο επομενο μαθημα γιατι δεν ξερεις ποιο θα ειναι το τελικο αποτελεσμα.
Οταν εγραψα εγω την πρωτη φορα καθομουν και ανησυχουσα και υπολογιζα μετα απο καθε μαθημα τι εγραψα και τι μπορει να μου βαλει και τι πρεπει να γραψω στα αλλα κλπ.
Και τσαμπα αγχωθηκα,στο τελος τα πηγα πολυ καλυτερα απ'οτι νομιζα
Συγκεντρωσου στο επομενο μαθημα,και μετα στο επομενο απο αυτο.
Και οταν βγουν τα αποτελεσματα θα εχεις μια καθαρη εικονα για το τι εγινε και τι θα πρεπει να κανεις.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσπαθησε να κανεις το 1ο θεμα,που ειναι ολη θεωρια,μετα το β1,β2,αν μπορεις κατι απο β3 και β4 κλπ
Μετα δες τα γ1,γ2,δ1,δ2,που ειναι συνηθως ποιο ευκολα.



Θα ελεγα να συγκεντρωθεις στο επομενο μαθημα γιατι δεν ξερεις ποιο θα ειναι το τελικο αποτελεσμα.
Οταν εγραψα εγω την πρωτη φορα καθομουν και ανησυχουσα και υπολογιζα μετα απο καθε μαθημα τι εγραψα και τι μπορει να μου βαλει και τι πρεπει να γραψω στα αλλα κλπ.
Και τσαμπα αγχωθηκα,στο τελος τα πηγα πολυ καλυτερα απ'οτι νομιζα
Συγκεντρωσου στο επομενο μαθημα,και μετα στο επομενο απο αυτο.
Και οταν βγουν τα αποτελεσματα θα εχεις μια καθαρη εικονα για το τι εγινε και τι θα πρεπει να κανεις.
Παιδιά, θα δώσω και Μαθηματικά την Δευτέρα για να ανοίξω κιάλλο πεδίο.Θα ήθελα να πιάσω την Θεωρία.Εσείς που έχετε βγάλει την Θεωρια μπορείτε να μου προτείνετε τι να κάτσω να διαβάσω απο θεωρία?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Παιδιά, θα δώσω και Μαθηματικά την Δευτέρα για να ανοίξω κιάλλο πεδίο.Θα ήθελα να πιάσω την Θεωρία.Εσείς που έχετε βγάλει την Θεωρια μπορείτε να μου προτείνετε τι να κάτσω να διαβάσω απο θεωρία?


Τα πάντα!
Λένε ότι θα πέσει σταθερή συνάρτηση φέτος χωρίς να είναι σίγουρο.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο καταλαβα.
Την εκατσα την βαρκα.
Και αυτο σημαινει πως δεν εχω καμια πλεον ελπιδα να περασω ακομα και αν γραψω 11.4 ή 12.8 Ιστορια, 13, 14 ή 15.4 ή ακομα και 8 ή 10 στα Λατινικα και επειτα Βιολογια 12.1 ή 15.4; ????????????????????

Βρε κορίτσι μου καλό γιατί πανικοβάλλεσαι; Σου έγραψα αναλυτικά τον τρόπο βαθμολόγησης παραπάνω, στο 681 μήνυμα. Η έκθεση δεν έχει συντελεστή βαρύτητας οπότε αν έγραψες 14 τότε 14Χ2=28, 28Χ100=2800 μόρια.
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρε κορίτσι μου καλό γιατί πανικοβάλλεσαι; Σου έγραψα αναλυτικά τον τρόπο βαθμολόγησης παραπάνω, στο 681 μήνυμα. Η έκθεση δεν έχει συντελεστή βαρύτητας οπότε αν έγραψες 14 τότε 14Χ2=28, 28Χ100=2800 μόρια.

Εγω καταλαβα οτι εννουσε 14/100
Παντως μου φαινεται πολυ συγκεκριμενοι οι βαθμοι που γραφει..11.4/12.8 κλπ
Μην ανησυχεις ακομα,το πρωτο μαθημα ειναι
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Πώς γίνεται να πάρεις μόνο 14/100 καλή μου; Ποιες ασκήσεις έλυσες; Την έκθεση την έγραψες; Μην αγχώνεσαι, δεν μπορείς να κάνεις κάτι τώρα. Συγκεντρώσου για τα επόμενα μαθήματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Πώς γίνεται να πάρεις μόνο 14/100 καλή μου; Ποιες ασκήσεις έλυσες; Την έκθεση την έγραψες; Μην αγχώνεσαι, δεν μπορείς να κάνεις κάτι τώρα. Συγκεντρώσου για τα επόμενα μαθήματα.


Καλά ούτε με αίτηση δεν παίρνεις 3/20 στην έκθεση.
 

anathimatikos

Νεοφερμένος

Ο anathimatikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Θεωρητικοί της παρέας, πού βρισκόμεθα με τ' Αρχαία;
@πάνικ (και δεν εννοώ τη δισκογραφική)
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Προσπαθησε να κανεις το 1ο θεμα,που ειναι ολη θεωρια,μετα το β1,β2,αν μπορεις κατι απο β3 και β4 κλπ
Μετα δες τα γ1,γ2,δ1,δ2,που ειναι συνηθως ποιο ευκολα.



Θα ελεγα να συγκεντρωθεις στο επομενο μαθημα γιατι δεν ξερεις ποιο θα ειναι το τελικο αποτελεσμα.
Οταν εγραψα εγω την πρωτη φορα καθομουν και ανησυχουσα και υπολογιζα μετα απο καθε μαθημα τι εγραψα και τι μπορει να μου βαλει και τι πρεπει να γραψω στα αλλα κλπ.
Και τσαμπα αγχωθηκα,στο τελος τα πηγα πολυ καλυτερα απ'οτι νομιζα
Συγκεντρωσου στο επομενο μαθημα,και μετα στο επομενο απο αυτο.
Και οταν βγουν τα αποτελεσματα θα εχεις μια καθαρη εικονα για το τι εγινε και τι θα πρεπει να κανεις.

Ενταξει.

Βεβαια ευχαριστώ που μου το λες αυτο γιατι και εγω σε αυτην την κατασταση ακριβως με εσενα που εδινες την πρώτη φορα ειμαι. Αλλα ενα πραγμα που δεν ξερω αν το ειχες παθει και εσυ ειναι οτι φοβαμαι για πως θα υπολογιστει η βαθμολογια (παρολο που μας ειχαν πει απο το κεσυπ μεχρι και φετος οτι βγαινει με βαση τον πολλαπλασιασμο της κλιμακας του 100 αφου ακολουθησει πρωτα το αθροισμα των γραπτων σε 20βαθμη κλιμακα με προσεγγιση του δεκατου (δεν καταλαβαινω τι εννοει αυτο. Μηπως εννοει οτι το οριο του βαθμου ειναι μεχρι το 20 το οποιο προσεγγιζεται με το δεκατο (δεν ξερω τι εννοει με αυτο) και επειτα με πολλαπλασιασμο επι 2. (((Ισχυει αυτο ακομα; δεν πιστευω πριν λιγο καιρο ή ακομα και τωρα να αλλαξε κατι σωστα;))))

Και ειδικα η φαση με το μηχανογραφικό δεν ξερω ποτε θα προκυψει. Ποσο μαλλον... ισχυει ακομα και αυτο οτι το αν εισαχθει κανεις σε καθε σχολη εξαρταται επισης και το πως θα γραψει ο τελευταιος εισαχθεντας;

Εχω τοσες αποριες πανω σε αυτα τα πραγματα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω καταλαβα οτι εννουσε 14/100

Πώς γίνεται να πάρεις μόνο 14/100 καλή μου; Ποιες ασκήσεις έλυσες; Την έκθεση την έγραψες; Μην αγχώνεσαι, δεν μπορείς να κάνεις κάτι τώρα. Συγκεντρώσου για τα επόμενα μαθήματα.

Καλά ούτε με αίτηση δεν παίρνεις 3/20 στην έκθεση.

14/20 θα εννοούσε! Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση!

Ενταξει.

Βεβαια ευχαριστώ που μου το λες αυτο γιατι και εγω σε αυτην την κατασταση ακριβως με εσενα που εδινες την πρώτη φορα ειμαι. Αλλα ενα πραγμα που δεν ξερω αν το ειχες παθει και εσυ ειναι οτι φοβαμαι για πως θα υπολογιστει η βαθμολογια (παρολο που μας ειχαν πει απο το κεσυπ μεχρι και φετος οτι βγαινει με βαση τον πολλαπλασιασμο της κλιμακας του 100 αφου ακολουθησει πρωτα το αθροισμα των γραπτων σε 20βαθμη κλιμακα με προσεγγιση του δεκατου (δεν καταλαβαινω τι εννοει αυτο. Μηπως εννοει οτι το οριο του βαθμου ειναι μεχρι το 20 το οποιο προσεγγιζεται με το δεκατο (δεν ξερω τι εννοει με αυτο) και επειτα με πολλαπλασιασμο επι 2. (((Ισχυει αυτο ακομα; δεν πιστευω πριν λιγο καιρο ή ακομα και τωρα να αλλαξε κατι σωστα;))))

Και ειδικα η φαση με το μηχανογραφικό δεν ξερω ποτε θα προκυψει. Ποσο μαλλον... ισχυει ακομα και αυτο οτι το αν εισαχθει κανεις σε καθε σχολη εξαρταται επισης και το πως θα γραψει ο τελευταιος εισαχθεντας;

Εχω τοσες αποριες πανω σε αυτα τα πραγματα.


ΔΕΣ ΤΟ 681 ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ!!! Αυτό που γράφεις "με προσέγγιση δεκάτου" εννοεί ότι στις περιπτώσεις που κατά τον υπολογισμό προκύπτουν περισσότερα του ενός δεκαδικά ψηφία τότε, αν το δεύτερο δεκαδικό ψηφίο είναι ίσο ή μεγαλύτερο του πέντε (5), το πρώτο δεκαδικό ψηφίο προσαυξάνεται στο αμέσως επόμενο ενώ αν είναι μικρότερο του πέντε (5) τότε το πρώτο δεκαδικό ψηφίο δεν αλλάζει.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Λολ, νιώθω έχω ξεχάσει σχεδόν όλη τη θεωρία μαθηματικά. Τη βγάζω σε ένα ΣΚ; :alljumpy:
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
14/20 θα εννοούσε! Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση!




ΔΕΣ ΤΟ 681 ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ!!! Αυτό που γράφεις "με προσέγγιση δεκάτου" εννοεί ότι στις περιπτώσεις που κατά τον υπολογισμό προκύπτουν περισσότερα του ενός δεκαδικά ψηφία τότε, αν το δεύτερο δεκαδικό ψηφίο είναι ίσο ή μεγαλύτερο του πέντε (5), το πρώτο δεκαδικό ψηφίο προσαυξάνεται στο αμέσως επόμενο ενώ αν είναι μικρότερο του πέντε (5) τότε το πρώτο δεκαδικό ψηφίο δεν αλλάζει.

Οκ.
Thanks.

Καλά ούτε με αίτηση δεν παίρνεις 3/20 στην έκθεση.


Αλήθεια; φιου. ????????????

Αρα αυτο σημαινει πως οι βαθμολογιλη κλιμακα ειναι μεχρι το 20;

γιατι νομιζα πως εφοσον συνολικα το διαγωνισμα βγαινει 100 ως προς τις μοναδες εξαιτιας των μοναδων της καθε άσκησης νομιζα πως η βαθμολογικη κλιμακα ηταν στα 100 και γι'αυτο πριν ρωτησα αυτο που ρωτησα λεγοντας ενα παραδειγμα 14/100 και να... φοβηθηκα και ηθελα να ερθω εδω να ρωτησω ωστε να μαθω καλά καλα τι παιζει με την κλιμακα βαθμολογιας γιατι υπολογισα πιο πριν ποσες μοναδες παιζει να εχω παρει και γι'αυτο επισης ηρθα εδω να ρωτησω.

Πώς γίνεται να πάρεις μόνο 14/100 καλή μου; Ποιες ασκήσεις έλυσες; Την έκθεση την έγραψες; Μην αγχώνεσαι, δεν μπορείς να κάνεις κάτι τώρα. Συγκεντρώσου για τα επόμενα μαθήματα.

Γιατι νομιζα πως η βαθμολογικη κλιμακα ειναι με βαση το 100 και φοβηθηκα γι'αυτο.

Τωρα αν ισχυει οτι ειναι στα 20, σωθηκα σε ολα. ????????????

Βεβαια ολα τα ελυσα στην εκθεση. Απλα για την περιληψη και την εκθεση μου δεν ειμαι σιγουρη αν θα πάρω καποιες μοναδες. Θα καταλαβεις στη περιπτωση που δεις ενα καποιο μυνημα μου που απαντω σε καποιανου την παραθεση οπου ρωταει για πως μας φανηκαν τα θεματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Λολ, νιώθω έχω ξεχάσει σχεδόν όλη τη θεωρία μαθηματικά. Τη βγάζω σε ένα ΣΚ; :alljumpy:

Εγω αντιθετα, αγχωνομαι για πως θα βγάλω ολη την υλη των αρχαίων μεσα σε ενα σαββατοκύριακο παρολο που τα ειχα διαβασει για δυο συνεχομενες μερες (μια προχθες και μια αντιπροχθες δηλαδη) και αν θα θυμαμαι ακομα τίποτα απο ολη την υλη. (Το γνωστο εννοω φυσικα. Οχι το αγνωστο.)
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top