Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Guest 233831

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δήλωσα ένα σύγγραμμα και στο σημείο διανομής που μου βγάζει γράφει "Διαθέσιμα: 0". Τι φάση; Να πάω ή θα τρέχω άδικα;
Μαλλον θα φερουν αλλα σε λιγες μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Δήλωσα ένα σύγγραμμα και στο σημείο διανομής που μου βγάζει γράφει "Διαθέσιμα: 0". Τι φάση; Να πάω ή θα τρέχω άδικα;

Αν βιάζεσαι, πάρε τηλέφωνο να σου πουν πότε προβλέπεται να φέρουν, γιατί συχνά όταν φέρνουν από 0 η 1η παρτίδα είναι καμιά δεκαριά βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Δήλωσα ένα σύγγραμμα και στο σημείο διανομής που μου βγάζει γράφει "Διαθέσιμα: 0". Τι φάση; Να πάω ή θα τρέχω άδικα;


Μου έχει τύχει να λέει 0 για 5-6 εβδομάδες... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου έχει τύχει να λέει 0 για 5-6 εβδομάδες... :(
Τι φάση; Στην εξεταστική τα πήρες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Τι φάση; Στην εξεταστική τα πήρες; :P


Περιπου 2-3 εβδομάδες πριν την εξεταστική. :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teotsi

Νεοφερμένος

Ο teotsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, ερώτηση.

Σε ένα μάθημα δεν υπάρχει βιβλίο στον Εύδοξο(μας δίνεται ένα σε ηλεκτρονική μορφή).

Αφού δεν παίρνω σε αυτό το μάθημα βιβλίο, δικαιούμαι 2ο βιβλίο σε μάθημα προηγούμενου εξαμήνου που χρωστάω? Άλλαξε φέτος ο καθηγητής και θα ήθελα να έχω το πιο πρόσφατο αν γίνεται.

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 233831

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά, ερώτηση.

Σε ένα μάθημα δεν υπάρχει βιβλίο στον Εύδοξο(μας δίνεται ένα σε ηλεκτρονική μορφή).

Αφού δεν παίρνω σε αυτό το μάθημα βιβλίο, δικαιούμαι 2ο βιβλίο σε μάθημα προηγούμενου εξαμήνου που χρωστάω? Άλλαξε φέτος ο καθηγητής και θα ήθελα να έχω το πιο πρόσφατο αν γίνεται.

Ευχαριστώ!
Διαβασε το FAQ του ευδοξου.
Δεν δικαιούσαι να παραλάβεις νέο σύγγραμμα στο ίδιο μάθημα/θεματική ενότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
^εκτος κι αν είναι μάθημα που διδάσκεται και στο χειμερινό και στο εαρινό και άρα μπορείς να το δηλώσεις 2 φορες

Όπως και να χει αν δεν το δικαιούσαι σίγουρα θα το έχει κάποια βιβλιοθήκη η κάποιος άλλος φοιτητής να το δανειστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Δήλωσα ένα σύγγραμμα και στο σημείο διανομής που μου βγάζει γράφει "Διαθέσιμα: 0". Τι φάση; Να πάω ή θα τρέχω άδικα;


Προφανως οχι,σημαινει οτι εχει τελειωσει το αποθεμα. Πρεπει να περιμενεις να φερουν καινουρια. Ριξε ενα τηλεφωνο ομως ωστε να σε ενημερωσουν η εχε γενικα το νου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Beautiful Dream

Νεοφερμένος

Η Beautiful Dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γνωριζει καποιος αν μπορουμε να παραλαβουμε συγγραμματα για αλλον φοιτητη και τι πρεπει να εχουμε μαζι μας;
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δήλωσα ένα σύγγραμμα και στο σημείο διανομής που μου βγάζει γράφει "Διαθέσιμα: 0". Τι φάση; Να πάω ή θα τρέχω άδικα;


Μπορεί να μη το έχει ενημερώσει και ο Εύδοξος.
Καλό και για κακό πήγαινε
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
το πήρα το σύγγραμμα πριν κάτι βδομάδες, θενξ πάντως!


Σχεδόν πάντα φέρνουν λίγα συγγράμματα, τα οποία εξαφανίζονται τις πρώτες 2-3 μέρες. Μετά από καμιά εβδομάδα φέρνουν άλλα 70-100 :P
Αν δεν κάνω λάθος στο πρώτο εξάμηνο έτυχε ένα βιβλίο να αργήσει αρκετά,με αποτέλεσμα να το πάρουμε 3 βδομάδες μετά
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση. Πήγα σήμερα να πάρω 2 βιβλία.
Το 1 δε το είχε το 1 βιβλιοπωλείο. Μπαίνω τώρα στον Εύδοξο και μου βγάζει αυτό


Το θέμα είναι ότι το βιβλίο δε το έχω πάρει καν (πόσο μάλλον να το έχω επιστρέψει)
Τι φάση; Τι παίζει;
 

Guest 233831

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε κατι λαθος εκαναν απο το βιβλιοπωλειο,γιατι νομιζω αυτοι βαζουν αν το πηρες το βιβλιο η το επεστρεψες κλπ
Πηγαινε σε λιγες μερες οταν μαλλον θα φερουν βιβλια και θα το διορθωσουν
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ε κατι λαθος εκαναν απο το βιβλιοπωλειο,γιατι νομιζω αυτοι βαζουν αν το πηρες το βιβλιο η το επεστρεψες κλπ
Πηγαινε σε λιγες μερες οταν μαλλον θα φερουν βιβλια και θα το διορθωσουν


Δυστυχώς η σε λίγες μέρες θα είναι μετά τη μεγάλη βδομάδα.
Βέβαια θα πάρω και στον εύδοξο καλού κακού να δω τι τρέχει
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εμείς στο Παδα θα παρουμε βιβλία μεγάλη πέμπτη...αντι για λαμπάδα γαιτάνου βιβλία :hehe:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς στο Παδα θα παρουμε βιβλία μεγάλη πέμπτη...αντι για λαμπάδα γαιτάνου βιβλία :hehe:


Δεν ισχύει για όλα τα τμήματα του ΠΑΔΑ. Πχ στο τμήμα Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας, δεν έχουν ανοίξει ακόμα οι δηλώσεις μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου!
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ερωτησούλα... Αν λόγω έλλειψης καθηγητή δεν πραγματοποιείται κάποιο μάθημα επιλογής που με ενδιαφέρει, και πραγματοποιείται μόνο ενα συγκεκριμένο αλλά δεν ενδιαφέρομαι για αυτό, μπορώ να πάρω το βιβλίο του μαθήματος που δεν πραγματοποιείται; Η θα μου ζητηθεί να το επιστρέψω μετά απο την στιγμή που δεν γίνονται διαλέξεις και άρα δεν το δίνω στην εξεταστική;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top