Σας λείπει καθόλου το σχολείο;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σε σχέση με το Φλεβάρη που είχα απαντήσει στο παρόν θέμα... μου λείπει πια ελάχιστα, για να μην πω ότι δεν θέλω να το θυμάμαι πλέον. :|


Απλά έπεσα με λάθος ανθρώπους, όπως φαίνεται.

Τώρα πλέον ρυθμίζω το πρόγραμμά μου, φιλτράρω πιο προσεκτικά τον κόσμο κι έχω γενικά καλυτερεύσει ως ένα βαθμό τη ζωή μου.
Αυτή η ανεμελιά στο σχολείο ήταν τελικά πολύ ωραία, αλλά πέρασε. Πάμε γι' άλλα και καλύτερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν και πέρασα τέλεια σε όλη την σχολική μου ζωή...δεν θα ήθελα να γυρίσω πίσω...
Μου αρέσει που προχωράω... :)
Αν και πλάκα πλάκα...κάθε μέρα στο σχολείο είμαι!:spasiklas:



















Μαμά δεν θέλω να ξαναπάω σχολείοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! :baby: :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ώρες-ώρες, πάρα πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Όχι, καθόλου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
ω γιές, μου λείπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θέλω να γυρίσω στα παλιάαααααα, εδώ και τώρα....

Μα εγώ θα έδινα τα πάντα να γινόμουνα, πάλι παιδί, λίγο να βρισκόμουνα...

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Μου λείπει πολύ, νομίζω ότι από 5η-6η Δηομτικού μέρχι 1η-2α λυκείου ήταν τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου. Η βλακεία είναι ότι τότε πίστευα αυτούς που έλεγαν ότι τα φοιτητικά είναι ωραιότερα...Ε, δεν ήταν!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Όχι δεν μου λείπει καθόλου το σχολείο... αυτό που μου λείπει πολύ είναι τα φοιτητικά μου χρόνια στην Θεσσαλονίκη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καθόλου!!! Μόνο και στην ιδέα του βγάζω καντίλες!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ώρες-ώρες, πάρα πολύ...

+1

Πολύ καλά είναι και ως φοιτητής αλλά ο τρελός χαβαλές του σχολείου,το δέσιμο με τους πολύ φίλους σου και τους καθηγητές είχαν την φάση τους.

Πολύ καλές παλιές εποχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Χοχο! Λέτε να μου λείπει του χρόνου κι εμένα;

Πάντως έτσι όπως είναι το σύστημα, βρίσκομαι όλο το απόγευμα στην πίεση με τα ιδιαίτερα και το βράδυ διάβασμα, γεγονός που κάνει το σχολείο "ξεκούραση" και "χαβαλέ". Δηλαδή κάθε μεσημέρι, ενώ στις προηγούμενες τάξεις έλεγα "Άντε να τελειώσει το μαρτύριο του Ιησού Χριστού", φέτος λέω "Ωχ κι αμα σχολάσουμε αρχίζουν το διάβασμα και τα μαθήματα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πολύ, μακάρι να μπορούσα να έκανα ακόμη μια φόρα όλο το Λύκειο...
Με τα ίδια παιδιά, με τον ίδιο διπλανό στο θρανίο, με το ίδιο άγχος, με όλα ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ελπίζω να μην μου λείπει. Σαν σχολείο δε νομίζω. Ίσως κάποιοι από τους συμμαθητές μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καθόλου δε μου λείπει το λύκειο και το γυμνάσιο..... μόνο το δημοτικό μου λείπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν περίμενα ποτέ να το πω αυτό... αλλά ναι! Μου λείπει! Ακόμη και αν το λύκειο δεν ήταν και η καλύτερη περίοδος της ζωής μου, ωστόσο ακόμη και αυτό μοιάζει παράδεισος. Αχ....

Το σπάσιμο είναι ότι είμαι σε μια περίεργη φάση όπου έχω μπουχτήσει από μάθηση και "δασκαλίστικα" stuff.Θέλω είτε να πιάσω δουλειά σε κάποια φάση, είτε να καλοπερνάω με μηδενικές σκοτούρες, όπως στο σχολείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Δε μου λείπει καθόλου! Ίσως η ανεμελια που συνοδευει αυτές τις ηλικίες να μου λείπει, αλλά το σχολείο όοοοχι! Όσο θυμάμαι το άγχος που είχα ειδικά στη τρίτη λυκείου...:cold:
Όχι μου αρέσει που είμαι στο πανεπιστήμιο, μου αρέσει που έχω ωριμάσει κάπως κ σκέφτομαι διαφορετικά σε σχέση με τότε!δε θα ήθελα να γυρίσω πίσω!
μόνο οι συμμαθητές μου λείπουν αρκετά γιατί έχουμε σκορπιστεί σ'όλη την Ελλαδα και τους βλέπω μόνο στις διακοπές!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εμένα μου λείπει πολύ.:P

Μου λείπει η ανεμελία που είχαμε τότε,οι κοπάνες κ η φροντίδα της μανούλας μου με το σαντουιτσάκι μέσα στο ταπεράκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Κάποιες φορές πραγματικά μου λείπει πολύ το σχολείο!!!
Δεν πίστευα ποτέ ότι θα γινόταν αυτό καθώς άκουγα άλλους να μιλάνε με τόση ευαισθησία για το σχολείο τότε και τους κοιτούσα παράξενα!
Έλεγα...ποτέ δεν θα μου λείψει..αλλά τελικά είχε πλακίτσα...στην τάξη...στα διαλείμματα και γενικότερα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
no freaking way

κάτεργο ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πλέον μπορώ να πω και καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top