• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Νεύρα & Εμμηνορρυσία

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι γίνετε πραγματικά στην γυναίκα όταν περνάει περίοδο; σας έχει τύχει να πιάσετε τον έαυτό σας (οι γυναίκες) να τσατίζεστε δίχως λόγο;

Οι ορμόνες της γυναίκας κάτι παθαίνουν και το ξέρω απο μένα και όλες τις γυναίκες που ξέρω, τι συμβένει; μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό; οι άντρες καταλαβένουν την θέση της γυναίκας όταν εκείνη θέλει να συντρίψει ότι βρεθεί μπροστά της;

Εσείς πώς το περνάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, πλάκα κάνεις; Εγώ θέλω να τους σκοτώσω όλους. Θέλω να χωρίσω και να παραιτηθώ, βρίζω για περασμένα-ξεχασμένα, νιώθω άσχημη και χοντρή...
Σε κάλυψα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά, πλάκα κάνεις; Εγώ θέλω να τους σκοτώσω όλους. Θέλω να χωρίσω και να παραιτηθώ, βρίζω για περασμένα-ξεχασμένα, νιώθω άσχημη και χοντρή...
Σε κάλυψα;

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Καλά λένε ότι οι ορμονες μπορούν να σε τρελάνουν και εγώ τα ίδια είμαι άσε που μετά τα ρίχνω στον άντρα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μία φίλη μου μού λεγε ότι είχε βάλει τις φωνές στον καλό της, γιατί το 2003 είχε μπει στο μετρό χωρίς εισητήριο και πήρε πρόστιμο... και πώς μπορεί να είναι τόσο ανεύθυνος κλπ κλπ!

Ναι, καλά κατάλαβες, πριν δύο εβδομάδες αυτό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ρε παιδια ...:worry::worry::worry::worry:
εγω που ειμαι 8 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ χωρις εμμηνορυσια τι να πω για νευρα δλδ; αλλα δεν εχω νευρα ειμαι τερας ηρεμιας:P...μονο τα ανδρογονα μου εκτιναχτηκαν στα υψη και εγινα τριχωτη αρκουδα λιγο την οποια αρκουδα πολεμαω με λειζερ:P:P:P
θα τη σκοτωσω που θα παει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Πραγματικά κάτι συμβαίνει εκεί με τις ορμόνες..:worry:
Και γω έχω (περισσότερα:P) νεύρα όταν έχω περίοδο.(Όχι τίποτα τραγικό..)Και μερικοί δε το καταλαβαίνουν...Όχι απαραίτητα ο φίλος μου...Αλλά μερικές φορές πρέπει να απολογηθώ για τα άδικα ξεσπάσματά μου...Όμως δε μπορώ να κάνω και διαφορετικά...Μόνο υπομονή.και εγώ και οι γύρω μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Προσωπικά ΄νιώθω ότι θέλω να τους δείρω όλους (όχι πάντα όμως), αισθάνομαι άσχημη, ότι δε μου πάνε τα μάλλιά μου, ότι έχω λιπαρή επιδερμίδα, κλαίω με διαφημίσεις!!Δε θέλω να με αγγίζει καθόλου το αγόρι μου , τον δαγκώνω αν το κάνει, προσπαθεί να με καλμάρει και με εκνευρίζει ακόμη περισσότερο!! Πάντα ξέρει ότι ΄φταίει η περίοδος αλλά πάντα με ρωτάει "τι συμβαίνει;; γιατί είσαι έτσι; τι σου έκανα;;" Λές και δεν ξέρει!!!Αυτές οι ερωτήσεις με κάνουν ταύρο!Μήπως θέλω γιατρό;;;;;:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλα, κι εμενα κανουν τρελο παρτυ εκεινες τις μερες. Εγω ειμαι γενικα νευρικο ατομο, αλλα εκεινες τις μερες.. απογειωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ποια η διαφορα μεταξυ μιας γυναικας με περιοδο κι ενος ντοπερμαν;

Το κραγιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Προσωπικά ΄νιώθω ότι θέλω να τους δείρω όλους (όχι πάντα όμως), αισθάνομαι άσχημη, ότι δε μου πάνε τα μάλλιά μου, ότι έχω λιπαρή επιδερμίδα, κλαίω με διαφημίσεις!!Δε θέλω να με αγγίζει καθόλου το αγόρι μου , τον δαγκώνω αν το κάνει, προσπαθεί να με καλμάρει και με εκνευρίζει ακόμη περισσότερο!! Πάντα ξέρει ότι ΄φταίει η περίοδος αλλά πάντα με ρωτάει "τι συμβαίνει;; γιατί είσαι έτσι; τι σου έκανα;;" Λές και δεν ξέρει!!!Αυτές οι ερωτήσεις με κάνουν ταύρο!Μήπως θέλω γιατρό;;;;;:blink:

Δεν μου λές; μήπως σου κάνει μαζί με αυτά το κούρνιασμα για να σε παρηγορίσει και σου έρχετες να πάρεις το βάζο και να τον κοπανίσεις; γιατί και ο δικός μου τα πάνω κάνει, μάλιστα άν χάσει και την υπομονή του σπανίος φωνάζω ότι δεν καταλαβένω γιατί έχει νέυρα:confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σιχαίνομαι τον εαυτό μου τότε.... νεύρα μέχρι αηδίας... Είμαι απότομη, πολύ πιο γκρινιάρα....νευριάζω πολύ πιο εύκολα για ασήμαντους και χαζούς λόγους... Ψυχολογία στο μηδέν (όλα μαύρα ακόμα και αν όλα είναι καλά στην ζωή μου) ή άλλοτε με υπερβολικά σκαμπανεβάσματα... μου φταίνε τα πάντα..... Και να και το κλάμα...με ή χωρίς λόγο... Ακόμα και μια διαφήμιση χωρίς ουσία μπορεί να με κάνει να κλάψω :redface:

Δεν ξέρω αν οι άντρες καταλαβαίνουν την κατάσταση μου.... εγώ ξέρω πως προειδοποιώ για παν ενδεχόμενο... τους πάντες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Υπάρχει τρόπος να μήν γίνετε αυτό; οι άντρες γιατί δεν λένε τι σκέυτοντε; λογικά θέλουν να μας σκοτώσουν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να ρυθμίσουμε τις ορμόνες μας εννοείς; :worry:

Νομίζω ότι ως ένα σημείο μας καταλαβαίνουν...ως ένα σημείο γιατί δεν μπορούν να καταλάβουν πλήρως αυτή την "τρέλα" που βιώνουμε εμείς τότε....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να ρυθμίσουμε τις ορμόνες μας εννοείς; :worry:

Νομίζω ότι ως ένα σημείο μας καταλαβαίνουν...ως ένα σημείο γιατί δεν μπορούν να καταλάβουν πλήρως αυτή την "τρέλα" που βιώνουμε εμείς τότε....:)

Ναι, εδώ βρήκαν για την κλημακτίριο, δεν μπορούν να δούν για την περίοδο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ναι οντος κ εγω εχω πολλα νευρα οταν εχω περιοδο το μωρο μου... καποιες φορες το εχει καταλαβει κ απο εκει οτι εχω:D

αν κ γενικος ειμαι πολυ νευρικια κ παντα το διχνω μονο σε δικα μου προσωπα...:(

θελω να βρω κατι να το αντιμετοπησω αλλα δεν γνωριζω τι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εγώ μπορώ να πω πως μου την σπάνε οι γυναίκες που θεωρούν της ορμόνες τους καλή δικαιολογία για την άσχημη συμπεριφορά τους. :P

Η μόνη κατανόηση που μπορούν να έχουν από εμένα είναι αν δεν την ζητήσουν. Αλλιώς, αν έχουν συνείδηση του ότι φταίνε οι ορμόνες, ας έχουν και την δύναμη θέλησης ώστε να τις αγνοήσουν. Δεν είμαστε ζώα. :P


/rant over
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αλλιώς, αν έχουν συνείδηση του ότι φταίνε οι ορμόνες, ας έχουν και την δύναμη θέλησης ώστε να τις αγνοήσουν. Δεν είμαστε ζώα. :P

Κάτσε να σε γεμίσω ορμόνες και μετά προσπάθησε με την θέλησή σου να τις αγνοήσεις και να τις επιβληθείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Όταν είμαι σε εκείνη την περίοδο ή όλα πάνε στραβά και εγώ στραβώνω ακόμα πιο πολύ λόγω ορμονών ή τα βλέπω όλα στραβα... Συμβαίνει ΠΑΝΤΑ μια εβδομάδα πριν την περίοδο και το καταλαβαίνω. Τότε είναι και πολύ πιθανό να βάλω τα κλάμματα για βλακείες...

Πάντω τώρα που είχα κόψει τα αντισυλληπτικά για ένα διάστημα... τις 2 φορές που αδιαθέτησα (σε διάστημα 3 μηνών) δεν με έπιασε καμία κατάθληψη περιέργως... :hmm: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Κάτσε να σε γεμίσω ορμόνες και μετά προσπάθησε με την θέλησή σου να τις αγνοήσεις και να τις επιβληθείς :P


Έχω δει και άλλα άτομα γεμάτα ορμόνες..όμως όταν γίνονται βιαστές πχ. δεν βλέπω να τους δικαιολογεί κανείς.

Επιπλέον, αμφιβάλεις πως έχω ορμόνες ο ίδιος? WTF?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ, πώς φαίνεται ότι δεν είσαι γυναίκα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top