Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
υπερβολές...
Ε κοίτα αν τις έχει τελειώς απεριποίητες θα υπάρχει και μάλιστα αρκετά εκνευριστικό για τη γυναίκα! Γι'αυτό ακόμα κι αν δεν τις ξυρίζει κάποιος πρέπει τουλάχιστον να τις κόβει λίγο στις άκρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
μιλαω για το οσχεο συγκεκριμενα. θα πρεπει να ξυριζονται ολες για αλλιως.. θα μου τις ξυρισει αυτη, εκεινη την στιγμη!!

Δυστυχώς φίλε μου, δεν υπάρχει λύση που να είναι και ανώδυνη και να μην "αγριεύει" τις τρίχες και φτηνή...
ισως υπαρχουν ειδικα ξυραφακια; δεν μπορει. τοσοι αντρες που παιζουν σε XXX ταινιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe:
μιλαω για το οσχεο συγκεκριμενα. θα πρεπει να ξυριζονται ολες για αλλιως.. θα μου τις ξυρισει αυτη, εκεινη την στιγμη!!

ισως υπαρχουν ειδικα ξυραφακια; δεν μπορει. τοσοι αντρες που παιζουν σε XXX ταινιες..
Μπορώ να σου πω με αρκετή βεβαιότητα οτι δεν υπάρχει τέτοιο ξυραφάκι. Είναι απλό, όταν οι τρίχες κόβονται, αγριεύουν. Τόσο απλό. Απο εκεί και πέρα ο,τι και να σου υπόσχονται οι λοιπές κρέμες, σφουγγαράκια, ξυραφάκια, αφροί κλπ το αποτέλσμα είναι ουσιαστικά το ίδιο.
Αν έχεις τόσο κόλλημα σκάσε κανα 3000 ευρώ και κάνε φωτόλυση/ριζική να μην έχεις τέτοια προβλήματα ποτέ. Έτσι όμως και πέσεις μετά σε καμιά που της αρέσουν οι τρίχες εκεί...την έβαψες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
πρέπει τουλάχιστον να τις κόβει λίγο στις άκρες...

ε νταξ, ένα ψαλίδισμα είναι μέσα στο πρόγραμμα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εντάξει...το λογικό και δίκαιο είναι οτι ισχύει για το ένα φύλο να ισχύει και για το άλλο....άν και στον άντρα...συνήθως αυτοί που αποτριχώνονται εντελώς έχουν πιο "διευρυμένα" γούστα.Πάντως όσο αφορά την επίμαχη περιοχή....άν δεχτούμε οτι το βασικό σεξουαλικό όργανο του άντρα...είναι το πέος...αυτό εκ φύσεως είναι άτριχο στο μεγαλύτερο τμήμα του...αντίθετα με τη γυναίκα...που είναι σε εκείνη την περιοχή πολύ πιο τριχωτή και αν μείνει χωρίς έστω και λίγο κούρεμα μπορεί η τριχοφυία της να της δημιουργήσει ένα φυσικό εσώρουχο.
Η τριχοφυία βέβαια ελέγχεται απ την τεστοστερόνη...που είναι η αρσενική ορμόνη....συνεπώς η τρίχα ....σε ένα πιο βιολογικό επίπεδο είναι και σήμα κατατεθέν της αρρενωπότητας και θα έπρεπε να διεγείρει κατα κάποιο τρόπο αυτό τη γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από e_stekoumenos:
άν και στον άντρα...συνήθως αυτοί που αποτριχώνονται εντελώς έχουν πιο "διευρυμένα" γούστα.

Μάλιστα...θα το θυμάμαι αυτό...οι αποτριχωμένοι άνδρες ειναι γκει...οοοοκ!
Εκτός δηλαδή απο τα άλλα "κριτήρια" που έχουν εφευρει οι περισσότεροι έλληνες για να προσάψουν σε κάποιον οτι έχει τη "χολέρα" τώρα εφηυραν και ένα ακόμα! Σε λίγο απο την παραμικρή ενέργεια ενός αντρα θα τον κρίνουμε σαν γκει ή στρειτ... :rolleyes:

Αρχική Δημοσίευση από e_stekoumenos:
Πάντως όσο αφορά την επίμαχη περιοχή....άν δεχτούμε οτι το βασικό σεξουαλικό όργανο του άντρα...είναι το πέος...αυτό εκ φύσεως είναι άτριχο στο μεγαλύτερο τμήμα του...αντίθετα με τη γυναίκα...που είναι σε εκείνη την περιοχή πολύ πιο τριχωτή και αν μείνει χωρίς έστω και λίγο κούρεμα μπορεί η τριχοφυία της να της δημιουργήσει ένα φυσικό εσώρουχο.

Με την ίδια λογική, το βασικό σεξουαλικό όργανο της γυναίκας είναι ο,τι υπάρχει εσωτερικά των μεγάλων χείλεων, το οποίο επίσης είναι εκ φύσεως άτριχο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μάλιστα...θα το θυμάμαι αυτό...οι αποτριχωμένοι άνδρες ειναι γκει...οοοοκ!
Εκτός δηλαδή απο τα άλλα "κριτήρια" που έχουν εφευρει οι περισσότεροι έλληνες για να προσάψουν σε κάποιον οτι έχει τη "χολέρα" τώρα εφηυραν και ένα ακόμα! Σε λίγο απο την παραμικρή ενέργεια ενός αντρα θα τον κρίνουμε σαν γκει ή στρειτ... :rolleyes:



Με την ίδια λογική, το βασικό σεξουαλικό όργανο της γυναίκας είναι ο,τι υπάρχει εσωτερικά των μεγάλων χείλεων, το οποίο επίσης είναι εκ φύσεως άτριχο... ;)

Όχι Michele....δεν έχω καμμιά ρατσιστική διάθεση απέναντι στους ομοφυλόφιλους απλώς....αναφέρομαι οτι η ολική αποτρίχωση για εκείνους είναι πολύ πιο σημαντική.....
Έχεις δίκιο για τα εσωτερικά όργανα της γυναίκας...μόνο για να φτάσει κανείς σε αυτά...δια της στοματικής οδού....(σε μια αξύριστη γυναίκα) αναγκαστικά θα φάει περισσότερη τρίχα....απ'ότι αν μια γυναίκα θελήσει να φτάσει στο βασικό σεξουαλικό όργανο ενός άντρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από e_stekoumenos:
Όχι Michele....δεν έχω καμμιά ρατσιστική διάθεση απέναντι στους ομοφυλόφιλους απλώς....αναφέρομαι οτι η ολική αποτρίχωση για εκείνους είναι πολύ πιο σημαντική.....
Έχεις δίκιο για τα εσωτερικά όργανα της γυναίκας...μόνο για να φτάσει κανείς σε αυτά...δια της στοματικής οδού....(σε μια αξύριστη γυναίκα) αναγκαστικά θα φάει περισσότερη τρίχα....απ'ότι αν μια γυναίκα θελήσει να φτάσει στο βασικό σεξουαλικό όργανο ενός άντρα...
Χεχε πως φαίνεται οτι εσείς οι άντρες έχετε μια άγνοια σε μερικά θέματα! :bleh:
Κι όμως αν μια γυναίκα κάνει στοματικό έρωτα σε κάποιον με εντελώς απεριποίητο γεννητικό όργανο (απο απόψεως τριχοφυίας οχι καθαριότητας, αυτη εννοείται νομίζω) είναι φοβερά εκνευριστικό... Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες γιατι θα ρίξουμε τελείως το επίπεδο αλλά ρώτα μια γυναίκα και άκου τι θα σου πει για αυτό το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από e_stekoumenos:
.σε ένα πιο βιολογικό επίπεδο είναι και σήμα κατατεθέν της αρρενωπότητας και θα έπρεπε να διεγείρει κατα κάποιο τρόπο αυτό τη γυναίκα.
Μα αν δεν είναι κάτι όμορφο γιατί διεγείρει την γυναίκα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Χεχε πως φαίνεται οτι εσείς οι άντρες έχετε μια άγνοια σε μερικά θέματα! :bleh:
Κι όμως αν μια γυναίκα κάνει στοματικό έρωτα σε κάποιον με εντελώς απεριποίητο γεννητικό όργανο (απο απόψεως τριχοφυίας οχι καθαριότητας, αυτη εννοείται νομίζω) είναι φοβερά εκνευριστικό... Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες γιατι θα ρίξουμε τελείως το επίπεδο αλλά ρώτα μια γυναίκα και άκου τι θα σου πει για αυτό το θέμα!

:) ......έχεις δίκιο....άν και πολλές φορές η ίδια η γυναίκα δεν θέλει να το κάνει (κι ας είναι και το πιο περιποιημένο...) αλλά απο φόβο μη χάσει το σύντροφο της (που της έχει εκφράσει πόσο πολύ του αρέσει) ...αναγκάζεται να το κάνει.Αλλά όντως η περαιτέρω ανάλυση ίσως το κάνει το θέμα ακατάλληλο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και είμαστε εκτός θέματος...γιατί να μην της αρέσει? :wacko:
Δεν μπορώ να το καταλάβω με τίποτα! Μήπως ξέρω γω το θεωρεί υποτιμητικό? Μήπως σιχαίνεται? :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αν και είμαστε εκτός θέματος...γιατί να μην της αρέσει? :wacko:
Δεν μπορώ να το καταλάβω με τίποτα! Μήπως ξέρω γω το θεωρεί υποτιμητικό? Μήπως σιχαίνεται? :wacko:

Όλα αυτά παίζουν Michelle....και στο αποκορύφωμα η ίδια η εκσπερμάτωση είναι που ίσως τις κάνουν και φρικάρουν περισσότερο.Αυτό δεν είναι κανόνας....αλλά μια μεγάλη μερίδα των γυναικών...δεν το βλέπει με καλό μάτι το όλο θέμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μιπως δε της προσφερεται καποια ευχαριστιση....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σωματίκα ίσως, αλλά σαν ιδεά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lila:
μιπως δε της προσφερεται καποια ευχαριστιση....?
Δεν είναι ωραίο γι αυτήν όταν προσφέρει στο σύντροφό της ευχαρίστηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead:
Δεν είναι ωραίο γι αυτήν όταν προσφέρει στο σύντροφό της ευχαρίστηση;
απο την στιγμη που δεν τις αρέσει καθόλου γιατί να το κάνεις;Εσυ θα έκανες κάτι που προσφέρει στον σύνροφό σου ευχαρίστηση αλλά εσένα δεν σου άρεσε; (αν και προσωπικά δεν είμαι σίγουρος τι ισχύει για εμένα :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
απο την στιγμη που δεν τις αρέσει καθόλου γιατί να το κάνεις;Εσυ θα έκανες κάτι που προσφέρει στον σύνροφό σου ευχαρίστηση αλλά εσένα δεν σου άρεσε; (αν και προσωπικά δεν είμαι σίγουρος τι ισχύει για εμένα :/: )

Πειράζει που όταν κάνω κάτι που ευχαριστεί τον σύντροφό μου, ευχαριστιέμαι κι εγώ το ίδιο; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Πειράζει που όταν κάνω κάτι που ευχαριστεί τον σύντροφό μου, ευχαριστιέμαι κι εγώ το ίδιο; 8)
Συμφωνω 100%! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μπα, μια χαρά είσαι :). εγώ είμαι ακόμα χειρότερος :P :clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Πειράζει που όταν κάνω κάτι που ευχαριστεί τον σύντροφό μου, ευχαριστιέμαι κι εγώ το ίδιο; 8)
Και για εμένα ισχύει , τουλάχιστον μέχρι τώρα , αυτό . Εξάλλου για αυτό εγράψα και την παρένθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top